Суми: набирає оберти відкритий чемпіонат міста

18.11.2015

В суботу в спортивному комплексі педагогічного університету матчі другого туру зіграли команди другої ліги у відкритому чемпіонаті обласного центру з футзалу. Так футбольний клуб «Кірова» з рахунком 7:3 переміг «Космос» з Саду. «Юність» з Постольного з рахунком 1:4 поступилась «Альянсу». «Деметра» з Нижньої Сироватки з рахунком 8:1 розгромила степанівський «Супутник». «Паритет» поступився «Інваспорту» з рахунком 3:6. Стецьківський «Гарант-РОСТ» був декласований «Сучасником» - результат матчу 1:15.

 «Сучасник», «Альянс» та «Інваспорт» очолюють турнірну таблицю другої фут зальної ліги. На три пункти від ділерів відстають ФК «Кірова», «Космос», «Сокіл» з Піщаного та «Деметра». Піщанська команда при цьому зіграла на гру менше. Поки без очок йдуть «Супутник», «Юність», «Паритет» та «Гарант-РОСТ».

Чемпіонат м.Суми (ІІ ліга)

Друга ліга

І

О

1

Сучасник

2

6

2

Альянс

2

6

3

Інваспорт

2

6

4

ФК Кірова

2

3

5

Космос (Сад)

2

3

6

Сокіл (Піщане)

1

3

7

Деметра (Н.Сироватка)

2

3

8

Супутник (Степанівка)

1

0

9

Юність (Постольне)

2

0

10

Паритет

2

0

11

Гарант-РОСТ (Стецьківка)

2

0

 

В неділю в матчі другого туру в першій лізі «Ін Тайм» відкрив рахунок в зустрічі, але в підсумку з рахунком 3:6 програв «Машметалу», який (до речі) грав без одного зі своїх лідерів – Максима Філя. З рахунком 1:4 завершились матчі «Фенікс» - «Профтел» та «Валедіанс» - «Ніка». Гра «Легіон» (Миколаївка) – «Титан» завершилась з рахунком 1:8. З Рахунком 5:2 завершився матч футбольний клуб «Sagacitas» – «Насосенергомаш».

«Сагасітас» та «Профтел» - дві команди, які в двох матчах взяли максимум очок. На три пункти від лідируючого дуету відстають «Титан», «Насосенергомаш», «Фенікс», «Машметал», «Ніка», «Легіон». Поки не набрали жодного «Ін Тайм» та «Валедіанс».

Чемпіонат м. Суми (І ліга)

Перша Ліга

І

О

1

ФК Sagacitas

2

6

2

Профтел

2

6

3

Титан

2

3

4

Насосенергомаш

2

3

5

Фенікс

2

3

6

Машметал

2

3

7

Ніка

2

3

8

Легіон (Миколаївка)

2

3

9

Ін Тайм

2

0

10

Валедіанс

2

0

 

Тим часом команди вищої ліги зіграли матчі першого туру. Закривали перший тур «СНАУ-Шляхрембуд» та «Медцентр БДР». Чільний чемпіон двічі забив «аграріям» в першому таймі і ще один раз – в другому (відзначились Іван Сорокаліт, Роман Тетявкін та Дмитро Таньчик). Команда «СНАУ» на це відповіла лише голом Артема Атаманюка на останній хвилині зустрічі. В інших матчах стартового туру «СКІФ» поступився «Форесту» з рахунком 3:5, «СДПУ» переміг «Прокуратуру», а білопільський «Агросвіт» - «Оріон» (3:2 та 4:3 відповідно).

Ветерани відкрили сезон в Сумах.

В суботу матчі першого туру відкритого чемпіонату міста Суми з футзалу серед ветеранів зіграли команди у віковій групі «50 років і старше». Так «Хімік» переміг «Освіту», а «Динамо» - «Фортуну» (5:1 та 3:1 відповідно). Миром (2:2 та 4:4) завершились матчі «Гарант-Рост» (Стецьківка) — «Луч» (Яструбине) і «Пресинг-2000» — «Козацький Вал». З рахунком 162 чільний чемпіон – «Ніколь» - поступився краснопільському «Явору».

В неділю на майданчик спортивного комплексу СНАУ вийшли ветеранські команди групи «40+». Чільний чемпіон – «Авангард» - в суху (7:0) переміг дебютанта ветеранського турніру – футбольний клуб «Верхня Сироватка». Пропустивши першою «Фортуна» перемогла буринський «Едем» з рахунком 7:4. В стартовому матчі туру «ВМЗ» взяв гору над нижньосироватською «Деметрою» з рахунком 6:3. З рахунком 9:2 завершилась зустріч «Фрунзенця» та «Азарту-2007».

 

В Сумах в футзал зіграли телевізійники

Напередодні професійного свята – дня радіо, телебачення та зв’язку – на паркеті спортивної зали футбольного центру «Барса» зустрілись команди трьох сумських телеканалів - силами помірялись команди державної телерадіокомпанії, «Відікону» та «А-ТВ».

Першими на майданчик вийшли команди «ОДТРК» та «А-ТВ». В напруженому матчі з перевагою в один м’яч (7:6) перемогу святкувала команда «А-ТВ». Продовжився турнір матчем «Відікон» — «ОДТРК». І знов переможця виявив один м’яч – рахунок зустрічі 6:5 на користь команди ТРК «Відікон». В заключному матчі – фактично в матчі за звання Чемпіона – довгий час команди йшли «голова до голови». А при рахунку 5:5 «Відікон» робить ривок, забивши чотири голи в ворота суперника. В підсумку – 9:5 і перше місце в першому «телевізійному» Кубку на рахунку команди телерадіокомпанії «Відікон» (фото).

Оргкомітет відзначив кращих гравців команд. В складі команди «ОДТРК» кращим названий журналіст Євген Перестенко, у команди «А-ТВ» — журналістка Ганна Світлична (єдина дівчина-учасниця турніру), в складі «Відікону» — оператор Роман Ляшенко. Відзнаку «наймудрішого гравця» отримав капітан команди «ОДТРК» Григорій Рева.

Федерація футзалу міста суми відзначила команди-учасниці пам’ятними подарунками – за третє місце «обласники» отримали вимпел, за друге команді «А-ТВ» вручена книга Володимира Братуся «Страницы истории футзала в Украине», а переможець турніру отримав футзальний м’яч. 

 

Олександр Качанов