Старт в Сумах: боротьбу починають команди першої та другої ліги

10.11.2015

          В неділю в Сумах стартував відкритий чемпіонат обласного центру з футзалу. Відкрили сезон команди першої та другої ліг.

          Першими на майданчик спортивного комплексу педуніверситету вийшли команди першої ліги. Володар золотих медалей сезону 2014/15 – футбольний клуб «Сагасітас» - в першому матчі нового сезону зустрівся з четвертою командою другої ліги – «Машметалом». «Благодійники» в цьому матчі святкували перемогу з рахунком 7:3.

         Закривали перший тур в першій лізі «Насосенергомаш» та «Титан». В минулому фут зальному році перший фінішував на останньому місці в вищій лізі, другий – на п’ятому в першій. Перше побачення команд в новому сезону завершилось перемогою «Насосенергомашу» з рахунком 6:4.

       В стартовому матчі першого туру першої ліги новачок турніру – команда «Валедіанс» - поступилась «Легіону» з Миколаївки з рахунком 4:10. «Ніка» в небагатому на голи поєдинку з рахунком 1:2 програла чемпіону другої ліги сезону 2014/2015 – «Феніксу». Нарешті «Профтел» з рахунком 5:4 переміг «Ін Тайм».

      В другій лізі стартовий тур вийшов «домашнім» - перемоги у всіх п’яти матчах туру святкували номінальні господарі. Так «Космос» з Саду з рахунком 5:2 переміг «Деметру» з Нижньої Сироватки. З рахунком 6:2 завершився матч «Сучасник» - ФК «Кірова». «Альянс» розгромив «Гарант-РОСТ» зі Стецьківки з рахунком 12:3, «Інваспорт» - «Юність» з Постольного з рахунком 9:2, а піщанський «Сокіл» - «Паритет» з рахунком 10:1.

 

Найближчої неділі боротьбу за медалі сезону 2015/16 розпочнуть команди вищої ліги.

 

            Автором першого гола нового сезону став гравець команди «Легіон» (Миколаївка) Андрій Зякун.

-          Андрію, розкажи про враження від стартового матчу.

-          Команда стартувала з перемоги і це добре. Радий, що допоміг команді здобути цю перемогу.

-          Які завдання на сезон?

-          Звичайно, хотілось би бути в трійці (як можна вище). Будемо боротись. Ну а там покаже гра.

 

Олександр Качанов