Рівне, тур четвертий: коли в суперниках передноворічні корпоративи

06.01.2016

 Група А

     Мали відкривати тур команди команди що посідають високі місця «Штанга» та «Поліська Січ», але матч не відбувся - через неявку гостей «Штанга» святкувала технічну перемогу 5:0, а «січовикам» може цих залікових балів не вистачити в кінці змаганнь.

        В наступному матчі зійшлися «гіганти» - команди, які до цього туру не мали жодного очечка в заліку – «Балтика» та «Легіон». Перемогу святкували «пивовари», обіграв суперників з рахунком 5:3. По ходу матчу була рівна боротьба, але «легіонерам» не вистачало на полі их капітана, а в «Балтики» навпаки лідерські якості проявив новачок команди.

       В третьому матчі групи «Рівне 112» не бе зпроблем змогла одолати «Рівнеобленерго» з рахунком 2:1.

      Наступний матч завершився доволі несподівано – «християни» «Надії» змогли на рівних зіграти проти однієї з найдосвідченеших команд турніру «Гранітом» з рахунком 4:4. Після матчу гравці «Граніту» говорили про те, що не очікували отримати таку боротьбу від молодих гравців, тому такій результат матчу.

      Закривали програму четвертого туру в групі А «РівнеГаз» та «Крокус».Пперед матчем було видно по стартовим складам, що не змогли зібрати найкращі склади обидві команди, але саме «газівці» змогли перемогти, здобувши першу перемогу в чемпіонаті,з рахунком 6:3. І як зізнався «коуч» переможців,  їх ще рано списувати з претендентів на плей-оф.

Група Б

       Як і в групі А, матч відкриття четвертого туру не відбувся через неявку команди «Класік», тому «Комфорт-Сервіс» отримав техничну перемогу з рахунком 0:5 (представник «Класіку» повідомив, що гравці не змогли зібратися через передьноворічні корпоративи).

       Наступний матч групи, дякуючи Богу, відбувся. В цьому матчі «Реал-Рівне» переміг «Клетку» з рахунком 2:1. Матч був цікавим для глядачів, хоча багато голів не було забито, але в усій красі себе показали воротарі обох команд.

        В третьому матчі групи свою першу перемогу здобули гравці команди «Левіс», які перемогли «Юнайтед» з рахунком 6:5. Інтрига була присутня до останніх секунд, але як не старалися гравці «Юнайтеда» відігратися, зробити цього вони не змогли.

       В наступному матчі була зафіксована перша нульова нічия між командами «Сантос» та «Альянс». Матч без голів, але і без них дуже гаряче було на полі. Більш близькими до перемоги були гравці «Альянсу» - за 20 секунд до завершення матчу саме гравець «Альянсу» мав виривати перемогу для своєї команди, але дива реакції продемонстрував воротар «Сантосу».
        Закрили програму четвертого туру гравці «Вікторії», які перемогл «Коней» з рахунком 5:2. Боротьба тривала лише перший тайм, а в другому таймі «Вікторія» змогла здобути важливу перемогу.