Рівне: двадцять дві команди виходять на старт!

27.11.2015

Друзі, завтра визначна дата 27 листопада для нас всіх – стартує довгоочікуваний чемпіонат "Аматорська ліга Рівненщини " , який всі чекали дуже давно ( а я років 3 виношував таку ідею ).

       Стартує в ньому двадцять дві команди, що як на мене, є неабияким досягненням для нас всіх. Були люди, які не вірили в ідею даного чемпіонату, були люди, які заважали його проведенню, але ми це все перебороли, і довели що ми стараємся для розвитку футболу на Рівненщинні.

          Дуже приємно, що до нашои лігі долучилися провідні команди Рівного, які мають певні здобуткі на різних рівнях змагань, хочеться відмітити их : Рівне 112, Рівнегаз, Граніт, Комфор - Сервіс, Штанга, Поліська Січ, також багато команд які укомплектовані гравцями дуже хорошого рівня. Також приємно? що є команди не тількі з міста Рівне, а і з Здолбунова та Рівненського району.

       Для вас всіх ви будем робити цей " чемпік " , але хочеться і від вас поваги до керівників лігі, та  щоб ви виконували регламент змагань.

       Ми проводим турнір в найкращому залі нашого міста, на всіх матчах буде присутній медичний працівник , кваліфіковані арбітри - яких буде курировати найкращий арбітр Рівного з футзалу, арбітр який обслуговує матчі Екстра - Лігі Украини - Павло Кривцов.

        Також буде  хронометрист, якій буде слідкувати за перебігом матчу та заповнювати рапорти матчу - цим буде займатися людина яка вже більше двадцяти років в футбольних інспекціях - Ярослав Коломис.

       Також створений сайт  ( www.futsal.rv.ua )де будуть результати всіх матчів, склади команд, інтервю з провідними гравцями команд та их представниками, будуть фотографіи матчів, фоткі командні, та ще багато цікавого!!! Слідкуйте за новинами —-)))

Також хотілося б подякувати в організаціи турніру: В. С. Засморжуку, Ю. Д. Веремчуку, В. Ф. Дзюбаку, а також представникам АсоціаціЇ Аматорського Футзалу Украини та іншим.
Ваш покірний " Слуга народу " Директор Аматорськои Лігі Рівненщини  Максим Мазурець

З Богом!