Рівне, другий тур: «Штанга» перемагає, «Реал» та «Сантос» програють

07.12.2015

Огляд матчів другого туру групи А

       Відкривали другий тур команди з різними амбіціями «Балтика» – ЕПЛ. Перші - сподіваються якомога менше пропускать, другі - мають на меті здобувати медалі нашого чемпіонату, рахунок матчу тому підтверження про рівень команд - 4:16.

      В наступному матчі групи зустрічались дві команди, які програли в першому турі, хоча мають хороших гравців у своїх складах та мають на меті боротися за вихід в плей – офф -  «Рівнеобленерго» - «Штанга». Матч видався напруженим, цікавим на гольові моменти, але перемогу святкувала «Штанга», яка перемогла з рахунком 5:1. Ттакож хочеться відмітити, що за «енергетиків» грав екс-гравець багатьох команд з екстра- лігі Украини та навіть збірнои нашои держави Андрій Паршиков, який, на думку експертів, має сутєво допомогти команді.

     В третьому матчі групи зустрічалися «Надія» та «Легіон». По рахунку матчу, який  який закінчився перемогою Надії з рахунком 3:2 видно що Легіони зробили висновкі після провального матчу в 1 турі , та значно додала, зокрема в ігрі взахисті, а «Надія» навпаки неналежним чином підійшли до матчу, та ледь н поплатилась за це.

       І в останньому матчі групи А «Граніт» переміг «Рівнегаз» з рахунком 7:1. «Граніт» перед змаганням підсилився екс-гравцями «Кардинала», також запросили місцевого тренера «зцементувати» їхні редути , а от «газівці» програють вже другій матч поспіль, також видно що в команді важко грати без вже екс-гравців.

Ще один матч групи  А «Крокус» - «Рівне 112» перенесено на четвер, 10 грудня.

Огляд матчів другого туру в групі Б


      В першому матчі групи  Б «Клетка» без проблем розібралась з «Класіком»,  перемігши з рахунком 8:0. У цьому матчі далося взнаки, що гравці переможців більше часу займаються в залі, а гравці «Класіка» не змогли відійти ще від великого футболу.

     Наступний матч був дуже цікавим, зустрічались дві команди, що за потенціалом гравців мають боротися за найвищі сходинки таблиці, «Альянс» та «Радикали». Могли перемогти в цьому матчі як одні, так і інші, грали можна сказати без захисту, але «Альянс» краще використав свои моменти і переміг з рахунком 6:5.

     В наступному матчі «Вікторія» перемогла «Левіс» з рахунком 5:3. Матч видався дуже напруженим, молоді гравці «Левіса» за підтримкі друзів, що прийшли их підтримати на матч, змогли на рівних боротися з сильною командою, але все такі пропустили швидкі контратаки та програли.
      В четвертому матчі групи «Комфорт – Сервіс» переміг «Сантос» з рахунком 6:4 , матч видався на славу. Молоді гравці "сантосів " змогли здивувати суперників і вигравали з рахунком 3:0, але «комфорти» за рахунок індивідуальних дій сильних гравців змогли перемогти суперників, та зробили висновкі, що і з молодими і невідомими командами необхідно рахуватися.

  В останньому матчі боротьби як такої не вийшло, і «Коні» перемогли «Реал-Рівне» з рахунком 13:3. Рівненський «Реал», схоже, ще до матчу змирився з поразкою, тому що прийшло на матч лише 5 гравців, а з середини першого тайму, після вилучення  їх гравця, коли більше тридцяти хвилин «Реалу» прийшлося грати вчотирьох, «реалісті»  просто не змогли на рівних боротися з суперником.

Максим Мазурець