Сергій Шафранський: "Цьогоріч чемпіонат Волинської області набагато цікавіший"

05.02.2015

Продовжуються змагання з футзалу у чемпіонаті Волинської області. Після 8-ми зіграних турів пальму першості поки тримає команда із міста Хорів – «Надія», яка випереджає свого найближчого суперника команду – Волиньагротех лише на одне очко.

Саме із одним із гравців команди «Надія» - Сергієм Шафранським ми і сьогодні поспілкуємося.

- Доброго дня, Сергіє, команда «Надія» вкотре приймає участь у чемпіонаті під егідою асоціації міні-футболу Волині. Розкажіть які завдання стоять перед клубом цьогоріч та і загалом проходить цьогорічна першість?

- Доброго здоров'ячка. Завдання у нас максимальні, а це перемога у чемпіонаті області, а також здобуття кубка області. Якщо вдасться виконати ці завдання, то буде нова ціль - це перемога на всеукраїнській першості.

- Розкажіть коротко про сам чемпіонат: які команди виступають, формат змагань? в скільки кіл граються матчі?

- Цьогоріч у чемпіонаті суперліги виступає 6 колективів. До речі, цьогоріч дуже рівний чемпіонат і вже не має прохідних матчів, таких як минулого року. Чемпіонат проходить у 2 кола за круговою системою.

- Кого вважаєте головними суперником у боротьбі за чемпіонство?

- Головним суперником, як і минулого року, є місцева команда "Волиньагротех".

- Якщо можна кілька слів про команду: які гравці грають, керівництво команди тощо?

- В комаді «Надія» - всі гравці переважно представляють Львівщину, а саме: Кудінов Ігор, Хавер Юрій, Радько Микола, Кольцун Сергій, Володимир Данилюк, Назар Райша, Роман Кондюх, Назар Савич, Олександр Хлюбко, а також є один місцевий гравець - Заєць Сергій.

Президент нашого клубу - Ривко Віктор.

- Як бачимо по підбору гравців команда «Надія» могла би сміливо виступати у чемпіонаті України серед професіоналів, ну принаймні в першій лізі точно. Чи є у керівництва клубу подібні бажання?

- Наразі не має, а в подальшому вирішувати не мені, тому не можу дати однозначної відповіді на поставлене запитання.

- У багатьох містах України є проблема із висвітленням чемпіонатів серед аматорів. Що в цьому плані робить асоціація Волинської області? Фото, відео, інтерв’ю з гравцями є чи можливо є щось інше?

- Минулого року після кожного матчу, брали інтерв’ю у гравців, тренерів, були відеозвіти матчів, а цього року ситуація погіршилась, лише після деяких матчів ми бачимо представників преси, є офіційний сайт http://amfv.com.ua.

- Яка, до речі, ситуація на Волині із залами?

- Всі матчі проходять у Луцьку в «Адреналін арені», тільки команда «Аперкот» з міста Ковель проводить домашні матчі в себе на майданчику, там зокрема дуже гарний за якістю паркет, але нестандартних розмірів приблизно 35 на 16.

- Минулого року команда із міста Хорів стала чемпіоном Волині та їздила на всеукраїнський фінал АФЛУ, де запам’яталася своєю волею до боротьби (грали у 5-ох, навіть у чотирьох, але таки вилетіли).

Чи плануєте цього року знову приймати участь в цих змаганнях, якщо звісно що станете чемпіоном?

- Якщо станемо чемпіонами, то звісно що плануємо.

- Цьогорічний Кубок України з футзалу здивував як ніколи. Багато аматорських колективів пройшло у чвертьфінал змагань. Ваша думка, футзал в Україні почав так сильно прогресувати чи навпаки?

- Моя думка, що рівень звісно впав, тому аматорські колективи пробились в 1/4 фіналу кубка. Багато класних гравців нашої країни через фінансову нестабільність змушені виступати в командах близького зарубіжжя, а з другої сторони це шанс увійти в історію, наприклад, потрапивши до фіналу кубка України, не говорячи про перемогу...

- Чи читає команда «Надія» і сам Сергій сайт - http://futsal-amator.com.ua?

- Звісно що так.

- Секрет успіху від Сергія Шафранського?

- Важка праця на тренуваннях ...

- Коротко про себе: захоплення, мрії, сімейний стан?

Спорт і є моїм захопленням... Сам люблю пограти в інші види спорту, зокрема великий теніс, а також люблю переглядати спортивні матчі.

Сімейний стан : наразі неодружений, але дівчина є з якою ми вже три роки разом ...Хочеться, щоб саме ця людина завжди була поруч і підтримувала у житті безпосередньо поряд.

- Ваші побажання читачам нашого сайту?

- Моє побажання всім читачам : здоров’я нам всім, та мирного неба над головою, щоб ніхто не зазіхав на нашу рідну землю, ну, і, звісно, перемог.

Ігор Воробій, спеціально для сайту Аматорської футзальної ліги України,

www.futsal-amator.com.ua