Руслан Мірзаєв: "Завдання у "Кордії" - вигравати у кожному матчі"

29.01.2015

Триває XX-й за ліком чемпіонат львівської області з футзалу серед команди вищої ліги. Розпочалося друге коло змагань і вже одразу ж грянула сенсація.

Один із лідерів чемпіонату – «Кордія» сенсаційно поступилася із рахунком 6-8 команді «Січ СКІФ». Тим самим команда із Брюхович дозволила себе наздогнати у турнірній таблиці команді – «Княжий Ринок», яку перед чемпіонатом вважали головним фаворитом змагань.

Саме про боротьбу цих команд, а також про інші цікаві питання ми поговоримо з голкіпером команди «Кордія» - Русланом Мірзаєвом.

- Доброго дня, Руслане, отже, що сталося з вашою командою у грі із «Січ СКІФ» і чому ви потерпіли поразку? Недооцінка суперника, розслабленість чи просто склад суперника змінився у порівнянні із першим колом змагань?

- Привіт. На гру проти «Скіфу» гравці команди «Кордія» вийшли розслаблені , чим і провалили перші хвилини гри. Коли прийшли в себе, то рахунок вже був 3:0 і було дуже важко вирівнювати ситуацію. Ми грали з однією заміною і фізично не витримали темп, який задали нам скіфці.

- До початку чемпіонату команді «Княжий Ринок» всі віддавали перемогу завчасно, «Кордія» ж своєю грою зуміла зламати всі стереотипи, як це вам вдалося?

- На рахунок «Княжого ринку», то ця команда й надалі є фаворитом змагань. Ми довго налаштовувались на гру з Княжим, що і дало свій результат. Відіграли грамотно в обороні і реалізували все що мали .

- Розкажіть кілька слів про свою команду: хто там грає, які завдання перед клубом, тощо?

- В команду «Кордія» мене запросила така людина як: Андрій Коробов. Команда складається з гравців, які виступали за "ТДБ" і гравців, які грають за команду «Львів Юнайтед».

«Кордія» в такому складі грає вперше, але за допомогою граючого тренера - Олега Галамаги гравці поступово зігруються.

- Як загалом оціните рівень чемпіонату області цього року. Багато хто із фахівців каже що він став не цікавим. Погоджуєтеся із цією тезою?

- Чемпіонат дійсно став менш цікавим ніж це було пару років тому. Кількість команд зменшилась і зараз немає команд рівних «Княжому ринку», які могли б скласти конкуренцію. Багато команд і гравців перейшли грати під егідою Асоціації аматорського футзалу України, яка поступово вдосконалюється і не стоїть на місці.

- Як відомо, цьогорічний чемпіонат області складається із трьох кіл, як ви вважаєте, чи зможе хтось крім «Кордії» та «Княжого» втрутитися у боротьбу за чемпіонство?

- За чемпіонство буде важко боротись з «Княжим Ринком, але ми будемо старатись. І я думаю, що команда «Кордон», яка перебуває на 3-й позиції буде нав'язувати боротьбу, як нам, так і «Княжому».

- До речі, чому ви граєте саме у цьому чемпіонаті?

Як я вже казав, мене покликав сюди - Андрій Коробов і я погодився. В цій команді грають всі гравці, яких я знаю і мені приємно грати разом з ними.

- Переходимо до справ ваших. Знаю що нещодавно під час однієї із ігор за іншу команду («Львів Юнайтед» - авт.) ви отримали важку травму голови. Як зараз почуваєтеся і чи можете грати на всі 100 % своїх можливостей?

- Під час гри з «Львівгазом» я отримав сильний удар по голові і мав струс. Зараз почуваю себе добре, але деколи голова поболює і заважає сконцентруватись на грі.

- В міжсезоння ви перебували на зборах із «Енергією», чому там не склалося і чи є бажання таки заграти у вищій лізі професійного футзалу?

- Так, я проходив збори з «Енергією», грав на 2-х турнірах і отримав багато досвіду. Але, коли переді мною став вибір між навчанням і «Енергією» я вибрав перше. Звичайно що хочеться грати в Вищій лізі, але для цього треба багато тренуватись і набиратись досвіду.

- Ваша думка: футзал в Україні зараз розивається чи навпаки деградує?

- Футзал в Україні однозначно розвивається. В ЧУ збільшили кількість команд до 10-ти, що робить турнір цікавішим. Наша збірна почала серйозно готуватись до Чемпіонату Європи і провели 4 спаринги з грандами світового футзалу. Зараз, як мені відомо, до Украіни завітав головний тренер збірної Іспанії щоб поділитись своїм досвідом з нашими спеціалістами.

Ігор Воробій, спеціально для Аматорської футзальної ліги України, www.futsal-amator.com.ua