"Княжий Ринок" стає володарем відкритого кубка Львівщини з футзалу

27.04.2015

Завершився ювілейний, 20-й заліком чемпіонат Львівщини з футзалу.

Прогнозовано ще за декілька турів до завершення змагань чемпіоном змагань стала команда «Княжий Ринок», яка по своєму складу давно вже може виступати якщо не в екстра-лізі, то в першій лізі України це точно.

Друге місце вдалося посісти колективу із містечка Червоноград – «Стокер», третє зайняли футзалісти із колективу – «Кордон».

Але, це ще не було завершення сезону, адже сьогодні у палаці спорту «Галичини» відбувся фінальний поєдинок у рамках відкритого Кубка Львівщини з футзалу.

Цікавий він був тим, що на участь в цих змаганнях заявилися команди із різних організацій, які проводять футзальні чемпіонати на Львівщини.

Що цікаво у фіналі між собою зустрілися якраз чемпіони своїх ліги.

Від федерації футзалу Львівщини виступила команда – «Княжий Ринок», а від асоціації любительського футзалу – команда «Львів Юнайтед».

Поєдинок обіцяв бути дуже й дуже цікавим.

На шляху до фіналу «княжичі» обіграли по черзі такі колективи як: «Дата Груп» та «ДДПУ», а «об’єднані» - «Статус» та «ЛНУ».

Гра грою, але варто сказати й кілька слів про організацію поєдинку. Як на мене, вона була на досить таки низькому рівні.

Чому?

Справа не в м’ячі, який не подобався командам, а в іншому.

Так, команди грали в найкращому залі Львова, табло було увімкнене, один із суддів був рефері з Екстра-ліги тощо. Але, цього замало.

Це ж фінал Кубка Львівщини, а тому хочеться побачити на трибунах велику кількість людей (сьогодні було не більше 50-ти чоловік, включаючи вашого автора), музичний супровід, групу підтримки, багато дівчат…

Має бути шоу, щоб люд потягнувся на трибуни. За рекламу поєдинку я взагалі мовчу. Багато хто про гру взагалі не знав.

А що ми побачили? В деяких моментах гри якби не колеги збоку, які розказували анекдоти можна було би заснути.

Виходить є над цим працювати?

Та, таки переходимо до гри.

Її таки по ділу виграли більш досвідченіші гравці команди «Княжий Ринок», які зі своєю традиційно довгою лавкою запасних та постійним пресингом не давали шансів гравцям команди суперника.

Хоча, якби в дебюті гри Майорчак («Львів Юнайтед) зумів забити гол, а зіграла за «княжичів» штанга, то не знати якби далі проходила гра.

А так, відповідь «Княжого Ринку» завершилася влучним ударом із-за меж штрафної Сеня.

Саме за мінімальної переваги і завершилася перша половина цієї гри.

Дебют другого тайму і знову гол. Це досвідчений Сергій Тригубець подвоює рахунок в зустрічі.

Прогнозовано «Юнайтед» полізли всією командою вперед, на деякий момент навіть перехопили ініціативу, забили один м’яч у відповідь (Роман Міщишин – авт.), але всі карти сплутав їм Олег Чеботарьов, який вдало завершив комбінацію своїх партнерів.

Намагаючись врятувати поєдинок Галамага (Львів Юнайтед – авт.) і компанія пішли у ва-банк і почали грати з 5-тим польовим гравцем. Моменти в них були, але як не забив той же Майорчак відомо лише, мабуть, йому.

Натомість «жирну» крапку в грі поставив граючий тренер «зелених» - нестаріючий Євген Москвін.

4-1 – перемагає «Княжий Ринок» і тим самим робить у цьому сезоні золотий дубль.

Вітаємо і насамкінець побажаємо цьому колективу наступного сезону зіграти якщо не в першій лізі України, то хоча б на всеукраїнському фіналі на який колектив зі Львова цьогоріч не їздив.

Ігор Воробій, спеціально для сайту Аматорської футзальної ліги України,

www.futsal-amator.com.ua