Львів. МФК «КПУ»

07.03.2014

Спочатку було UMBRO


Команда КПУ засновувалась у Львові,в пердвиборчій компанії Комуністичної партії України,але комуністична партія продовжила фінансування команди і після закінчення виборів,керівництво партії дуже захопив такий цікавий вид спорту як футзал,і вони вирішили прапогувати основні принципи фізкультури і спорту :
В здоровому тілі здоровий дух.
Фізкультура і спорт самий доступний спосіб оздоровлення нації.


Крім команди "КПУ" Комуністична партія України надвала не однаразову допомогу одному з Львіських ДЮСШ з міні-футболу(футзалу)


В 2012 році була створена команда "КПУ"

Другий день турніру «Умброліга. Львів» стартував із поєдинку команд групи Б: КПУ та «Галіо». Почнемо ж з успіху!

Майже у кожній атаці КПУ траплялися гольові моменти. Вже на початку першого тайму команди обмінялися двома пострілами по воротах суперника. Спочатку гравець «Галіо» Чернецький змусив попотіти голкіпера КПУ. За ним гравець у червоній футболці із комуністичною символікою на швидкості вдарив повз ворота праворуч. І невдовзі на 5-ій хвилині першої половини гри саме останній примудрився відкрити рахунок 0:1 на користь КПУ.Автор голу – Іван Палиг.


Історія Команди

Мініфутбольний клуб "КПУ" було засновано в 2012 році, та заявлено на турнір з міні-футболу "Lviv UMBRO League", у продовж якого команда показувала не найкращі результати. Але згодом матч за матчем, команда стала більш зіграна та почала набирати фізичну та технічну форми! Так поклався початок кар'єри команди з підтримкою Комуністичної партії України.
Приймали участь
Перший турнір UMBRO 2012
Чемпіонат Львівщини
Першість Західного регіону
Кубок Юрія Путаса "UMBRO"
Кубок Незалежності серпень 2013


Почесний президент:
Ткаченко Юрій Миколайович 13 лютого 1961 року

Президент:
Савін Сергій Михайлович 04 лютого 1986 року

Головний тренер:
Савін Сергій Михайлович 04 лютого 1986 року

Здобутки команди:


Умбро ліга 3 місце
Кубок західного регіону пів-фінал
Кубок незалежгості друге місце
Кубок ліги переше місце