Дрогобич: стартував розіграш кубка

19.11.2014

У спортзалі Дрогобицької ДЮСШ ім. Івана Боберського розпочався традиційний турнір з футзалу, в якому наразі зголосилися взяти участь 8 команд.
Уже на першому етапі, де команди були розподілені на дві групи, можна говорити про явних фаворитів цьогорічних змагань. Стовідсотковий результат показали: СтаР, «Галіція» та ТІТА, в активі яких по дві перемоги. До речі, команда СтаР – минулорічний володар Кубка, а ТІТА – чинний чемпіон. «Старівці», чия історія незрівнянно багатша за історію «тіташок», поступилися діючому чемпіону лише за особистим показником (команди фінішували з однаковою кількістю очок). Третьою минулого сезону фінішувала «Галіція». Як буде на цей раз, ми дізнаємося, мабуть, тільки на фініші змагань. Адже команди дарували нам інтригу майже в усіх попередніх змаганнях. Слід додати, що цьогорічний турнір стане сімнадцятим за ліком. Також цьогоріч виявили бажання взяти участь у змаганнях такі команди: «Енергетик», ДКНГ, «Галичина», ДЮСШ, «Термопласт». Зі стартом чемпіонату Дрогобиччини до них можуть приєднатися й інші команди, якщо такі виявляться.

Після третього туру першого етапу розіграшу Кубка відбудуться чвертьфінальні матчі. Півфіналісти цікавих змагань поміряються силами вже в наступному році. А ще до нового року будемо насолоджуватися перипетіями чемпіонату Дрогобиччини, який стартуватиме відразу після чвертьфінальної стадії Кубка і вперше пройде у рамках великого проекту Аматорської ліги України. Як повідомив віце-президент Федерації міні-футболу Львівщини, голова ФМФ Дрогобиччини Микола Лук’янченко, чемпіон Дрогобиччини матиме змогу виступити у Всеукраїнському фіналі аматорських змагань.

Кубок Дрогобиччини, 1-ий етап:
1 тур
«Енергетик» - ТІТА – 2:4
ДКНГ - «Галичина» – 11:4
ДЮСШ - «Галіція» – 3:10
СтаР - «Термопласт» – 8:1

2 тур
ДКНГ - «Енергетик» – 5:8
СтаР - ДЮСШ – 6:5
ТІТА - «Галичина» – 7:3
«Галіція» - «Термопласт» – 5:0

Орест Хандоняк