Четвертый сезон АФЛУ не за горами, а где же Львов?

12.09.2016

 Літні чемпіонати з футзалу завершилися й вже не за горами стартуватиме зимова ліга.

Саме напередодні чергового сезону АФЛУ представила промо-ролик до нового сезону, який буде вже четвертий за ліком.

Його ви зможете переглянути в самому кінці, а поки що кілька слів про Львів, а точніше про те, чому наше місто залишається осторонь цього свята футзалу. А дарма то. Думаю, що командам було би цікаво позмагатися за звання чемпіона аматорської ліги України.

Свого часу тому ж таки «Княжому ринку» лише кроку забракло для здобуття звання кращої аматорської команди України. Львівський клуб тоді поступився вже зараз учаснику екстра-ліги України – київському клубу «ХІТ».

Що цікаво, наступного сезону «княжичі» мали знову представляти наше місто на всеукраїнському фіналі, але тоді вони через нестабільну ситуацію в країні відмовилися їхати в Запоріжжя.

Минулий же сезон і взагалі пройшов без представника від провідного міста Західної України.

Чому так? Колись такий популярний чемпіонат під егідою федерації міні-футболу Львівщини зараз на межі занепаду. В ньому приймає участь все менше і менше команд, а чемпіон якщо і є, то не їде на всеукраїнський фінал.

А що було колись? Ще зовсім юним Воробус ходив на матчі чемпіонату Львівщини, де приймали участь такі команди як: «Львівгаз», «Львів Сіті», «Каменяр», «Нові імена», «Галіо» тощо.

Тепер же чемпіонат став не цікавим. Час не стоїть на місці, керівники цієї ліги не захотіли робити кроки для покращення того ж таки освітлення чемпіонату й через деякий час ще одна організація – асоціація любительського футзалу Львівщини стала більш цікавою для команд.

Тут і відео почали робити якісніше, є оперативність, фото звіти й не лише.

Тим не менше, мінусом є те, що ця організація ще досі не співпрацює з асоціацією аматорського футзалу України.

А уявіть собі що могло би бути якби така співпраця відбулася. Львів би дійсно мав свого чемпіона, місто би представлено на всеукраїнських змаганнях.

Пригадую колись навіть ходили розмови про об’єднання двох ліг. Та, все проаналізувавши можу сказати, що подібна ідея це щось з розряду фантастики.

Не знаю як там далі буде складатися ситуація, але мені як вболівальнику та й чого тут приховувати як учаснику змагань (на даний момент являюсь гравцем команди «Нові імена», яка виступає у першій лізі любительського футзалу Львівщини) було би краща, щоб інтерес до змагань був ще більшим завдяки путівці на всеукраїнські змагання.

Побачимо як буде далі, а поки що, насамкінець, обіцяний промо-ролик:

Джерело