Підписуйтесь на нас:

Кубок Регіонів АФЛУ: результати жеребкування та розклад матчів

03.04.2019

Розіграш Кубку Регіонів АФЛУ 2018/2019 рр. пройде у три етапи: кваліфікаційний раунд (перший день), основний раунд (другий день), фінальна частина (третій день). Свою участь у турнірі підтвердили 15 команд:

  1. УЖНЕТ (м. Ужгород)
  2. Епіцентр (м. Ужгород)
  3. ФК Атлет-Житомир (м. Житомир)
  4. Енергія (м. Житомир)
  5. Енерго (м. Кропивницький)
  6. ФК «Новоукраїнка» (Кіровоградська обл.)
  7. ФК «ЛІЯ» (Сухий Єланець Миколаївська обл.)
  8. ФК «Доманівка» (Миколаївська обл.)
  9. Хмельницькі делікатеси (м. Хмельницький)
  10. Хімік (м. Рівне)
  11. МФК «Яско-2» (м. Вінниця)
  12. ІВТ (м. Сєверодонецьк Луганської обл.)
  13. DREAM LIFE (м. Ізмаїл Одеської обл.)
  14. Локомотив (м. Лиман Донецької обл.)
  15. PARTIZAN (м. Київ)

Підсумки жеребкування:

Усі матчі відбудуться у залах СК Юність (вул. Заньковецької, 5). Розклад матчів:

5 квітня зал №1

09:40 церемонія відкриття Кубку Регіонів АФЛУ*

*команди, які на 09:40 будуть знаходитись в Ужгороді прохання прибути у зал на церемонію відкриття

10:00 УЖНЕТ – ФК «Новоукраїнка» 

11:00 Енерго – ФК «ЛІЯ»

12:00 Енергія – Хмельницькі Делікатеси

13:00 DREAM LIFE – УЖНЕТ

14:00 PARTIZAN – Енерго

15:00 Локомотив – Енергія 

16:00 ФК «Новоукраїнка» – DREAM LIFE 

17:00 ФК «ЛІЯ» - PARTIZAN 

18:00 Хмельницькі делікатеси – Локомотив 

5 квітня зал №2

12:00 Епіцентр – ФК «Доманівка» 

13:00 ФК «Атлет-Житомир» – Хімік 

14:00 МФК «Яско-2» – Епіцентр 

15:00 ІВТ – ФК «Атлет-Житомир» 

16:00 ФК «Доманівка» – МФК «Яско-2» 

17:00 Хімік – ІВТ

Принцип формування груп основного раунду

Групи F, G, H - вища ліга

F G H

A1

B1

C1

D1 E1 A2\E2
B2\C2 C2\D2 D2\E2

Групи I, J - перша ліга

I J

A3

B3
C3

D3

 

E3

L2

 

6 квітня ЗАЛ №1

10:00 A1 – D1 

11:00 B1 – E1 

12:00 C1 – A2\E2

13:00 B2\C2 – A1 

14:00 C2\D2 – B1 

15:00 D2\E2 – C1 

16:00 D1 – B2\C2 

17:00 E1 – C2\D2 

18:00 A2\E2 – D2\E2 

6 квітня ЗАЛ №2

12:00 A3 – C3 

13:00 B3 – D3 

14:00 E3 – A3 

15:00 L2 – B3 

16:00 C3 – E3 

17:00 D3 – L2

7 квітня ЗАЛ №1

10:00 I1 - J2 

11:00 J1 - I2 

12:00 F1 - H2 

13:00 G1 – W2 

14:00 фінал першої ліги 

15:00 фінал вищої ліги 

16:00 церемонія нагородження