«Зіркове свято футзалу в Кіровограді з наставником збірної України Олександром Косенком»

19.12.2014

Вже не довго залишилось до старту традиційного передноворічного турніру на Кіровоградщині «Кубок зірок».

Цього року комітетом з проведення змагань Кіровоградської обласної федерації футболу було відібрано 12 футзальних колективів, які в три дні з 19 по 21 грудня визначать переможця та призерів турніру.

Популярність цього футзального турніру не один рік на устах всієї України. З кожним роком все більше і більше гравців з інших регіонів намагається взяти участь в змаганнях. Цього року згідно заявочних аркушів участь в змаганнях візьмуть футзалісти з Харкова, Одеси, Запоріжжя, Дніпропетровська, Черкас, що набуває не аби якого інтересу.

Родзинкою турніру є те, що до Кіровограда завітає тренер Національної збірної України з футзалу Олександр Косенко, заслужені майстри спорту з фут залу, одним з яких є Олександр Кабаненко.

Впевнений, що свято футзалу в Кіровограді відбудеться. Лише б хотілось, щоб на Кіровоградщині з”вились люди, які змогли б побудувати або хоча б реконструювати один з основних комплексів для ігор в футзал, щоб ми могли ще й пишатися умовами проведення гри, як наприклад в Черкасах або в ряді інших міст.

Учасники змагань:

«Альянс» (Кіровоград) – минулорічний призер турніру. В складі команди виступатимуть Антон Клушин - «Приват» Кривий Ріг, Роман Травкін - ПФК «Суми», Дмитро Фатєєв - ФК «Зірка» Кіровоград.

«Рівне» (Новоукраїнський р-н, Кіровоградської обл.) – команда дебютант змагань. Сформована виключно з місцевих гравців Новоукраїнського футболу.

«Юніори» (Кіровоград) наймолодша команда учасниця змагань. Юні футболісти не перший рік приймають участь в чемпіонаті Кіровоградської області з футзалу серед аматорських команд.

«Дортех» (Кіровоград) в минулому «Галатея» постійний учасник змагань, одна з найсильніших команд турніру, яка завжди ставить перед собою завдання на перемогу. В складі цієї команди постійно виступає улюбленець Кіровоградського футболу гравець ФК «Зірка» Олександр Кочура, який нажаль травмований і цього року напевно спробує себе на тренерському місці цієї команди. Також в склад команди були включені Самір Гасанов, визначний гравець та нещодавно в.о. тренера ФК «Зірка», Вячеслав Самойленко ФК «Зірка».

«Гідросила» (Кіровоград) робітнича команда напевно здивує кожного підсилившись Антоном Котляром, ключовим гравцем лідера І ліги ПФЛ «Сталь» Дніпродзержинськ, Осипенком Олексієм - гравцем ФК «Зірка».

«Чікаго-ЖЛ» (Кіровоград) учасник чемпіонату Кіровоградської області з футзалу І ліга. Добротний злагоджений колектив, який на даний час лідирує в чемпіонаті Кіровоградщини серед команд І ліги.

«Буревісник» ( Знам’янського р-ну, Кіровоградської області) минулорічний володар Кубка, який дивлячись на заявку гравців в цьому році не збирається віддавати завойований трофей. В складі команди гравці які пройшли в минулому професійний рівень найвищих змагань з футзалу та футболу: Брожко Валерій, Войніков Олег, Гірка Олександр, Машֹ’янов Семен, Павлюк Максим, Стародубовський Костянтин, Ятло Віталій, капітаном яких є ще не в давньому минулому легендарний футзаліст Федір Пилипів.

ФК «2005» (Кіровоград) команда улюбленець Кіровоградців. На їхні ігри завжди приходить вболівати ледь не все місто. Раніше ворота цієї команди захищав легендарний для Кіровоградського футболу гравець Донецьго «Шахтаря» Андрій Пятов який разом з друзями створив цю команду. А тепер коли в Андрія не вистачає часу його друзі самостійно відстоюють честь своєї команди. В складі цієї команди гравці які за своїми плечима мають 5 – ти річну переможну серію в чемпіонаті Кіровоградської області з футзалу такі як Чемерис Тарас, Іщенко Дмитро, Головченко Вячеслав, Олександр Коваленко, Чернов Андрій. Також в складі цієї команди є один з ключових гравців ФК «Зірка» Ігор Загальський.

ФК «Тарасівка» (Бобринецький р-н, Кіровоградської обл.) команда яка не вперше радує око вболівальників виконавцями, грою яких нещодавно насолоджувалась вся Україна. В минулому році в складі цієї команди було декілька гравців (в минулому) збірної України з футзалу, але їм дещо не вистачило для перемоги. В цьому році незміно в складі команди легендарні гравці Кабаненко Олександр, Малишко Сергій, Батагов Павло, Одегов Віталій, Андрєєв Костянтин, Ломака Сергій, Чуднов Вячеслав. А керувати командою буде граючий тренер в сумісництві тренер Національної збірної України з футзалу Олександр Косенко.

«Аграрій» (Кіровоград) ця команда є колективом який постійно приймає участь в усіх футзальних змаганнях Кіровоградської області. Потрібно відати належне тренеру команди Ігорю Удоту за його плідну роботу для розвитку юних гравців з футзалу, які потім прославляють честь Кіровоградщини на різних рівнях змагань, будемо сподіватись, що незабаром і на Національному рівні.

«Дельта» (Знам’янка, Кіровоградської обл.) команда сформована в основному з вихованців Знам’янського та Олександрійського футболу та футзалу, які на Кіровоградщині знайомі більшості а саме: Савін Олександр, Пономарь Денис, Корчинський Максим, Оганесов Антон, Тарасенко Олександр.

«РУВЕР Груп» (Черкаси) на час виходу статі команда ще не надала заявочного аркушу тому, що за команда сказати важко, але ми розуміємо, що з інших областей слабкі команди не приїздять. Будемо чекати на Черкаський колектив який поки, що є командою сюрпризом.

Ярослав Пилипенко спеціально для АФЛУ