Учасник чемпіонату Кіровоградської області «Енерго» найсильніший в Україні серед «ОБЛЕНЕРГО»

01.12.2014

24 листопада в м. Ужгороді стартував чемпіонат України з міні-футболу серед аматорських команд енергетичних компаній. Згідно з «Положення про змагання», минулорічний переможець автоматично стає організатором нинішніх змагань. Таке право виборола команда ПАТ «Кіровоградобленерго», яка в минулому сезоні стала чемпіоном України. Задовго до початку змагань було розроблено Положення, визначено місце та умови проведення змагань. Оргкомітет на чолі з головою профкому Андрієм Жиленком дуже ретельно готувались до цього турніру. Місцем проведення Чемпіонату стало чарівне Закарпаття.

Цьогоріч до Ужгорода прибули 18 команд, які в чотирьох групах на двох майданчиках спортивних комплексів «ZINEDINE» та «Юність» виборюватимуть право змагатися у фінальній частині Чемпіонату. Дисципліновано та оперативно команди заїхали та зареєструвались, розселились в місцях дислокації, побували на засіданні мандатної комісії, а також прийняли участь в урочистій церемонії відкриття змагань. Оргкомітет подбав щоб церемонія відкриття пройшла в цікавій творчій формі та з величезним піднесенням. Кращі аматорські художні колективи тішили учасників змагань та гостей чемпіонату своєю неперевершеною майстерністю та оригінальністю.

А потім відбувся шоу-матч всіх зірок. Представники команд груп А і В помірялися силами з кращими з кращих в групах С і D. Кіровоградці А. Жиленко, Ю. Тітенко, та В. Шияненко представляли команду, складену з груп А і В. Матч пройшов в безкомпромісній боротьбі і закінчився з результатом 5:3 на користь зірок груп С і D. По закінченню матчу всі його учасники отримали сувеніри та подарунки і сфотографувалися на згадку.


25 листопада
СК «Zinedine» (с. Баранинці)

Кіровоградобленерго – Полтаваобленерго 2:0
Сумиобленерго – Харківобленерго 0:0
Черкасиобленерго – Одесаобленерго 1:4
Кіровоградобленерго – Сумиобленерго 1:3
Прикарпаттяобленерго – Запоріжжяобленерго 8:0
Чернівціобленерго – Черкасиобленерго 2:1
Одесаобленерго – Прикарпаттяобленерго 2:2
Чернівціобленерго – Запоріжжяобленерго 11:0

СК «Юність» (м. Ужгород)
Житомиробленерго – Львівобленерго 1:0
Дніпрообленерго – Крименерго 7:0
Київобленерго – Чернігівобленерго 3:2
Житомиробленерго – Дніпрообленерго 1:0
Рівнеобленерго – Київенерго 2:2
Херсонобленерго – Київобленерго 1:0
Чернігівобленерго – Рівнеобленерго 1:1
Херсонобленерго – Київенерго 0:2


26 листопада
СК «Zinedine» (с. Баранинці)

Запоріжжяобленерго – Одесаобленерго - 0:9
Прикарпаттяобленерго – Чернівціобленерго - 0:0
Запоріжжяобленерго – Черкасиобленерго - 1:9
Одесаобленерго – Чернівціобленерго - 0:2
Харківобленерго – Полтаваобленерго - 0:2
Черкасиобленерго – Прикарпаттяобленерго - 2:3
Полтаваобленерго – Сумиобленерго - 4:0
Харківобленерго – Кіровоградобленерго -0:5

СК «Юність» (м. Ужгород)

Київенерго – Чернігівобленерго - 1:2
Рівнеобленерго – Херсонобленерго - 0:3
Київенерго – Київобленерго -1:2
Чернігівобленерго – Херсонобленерго - 2:2
Крименерго – Львівобленерго - 5:1
Київобленерго – Рівнеобленерго - 1:0
Львівобленерго – Дніпрообленерго - 1:1
Крименерго – Житомиробленерго - 1:6

26 листопада в Ужгороді пройшов другий ігровий день в рамках чемпіонату України з міні-футболу серед енергокомпаній. Матчі пройшли в безкомпромісній боротьбі, де вирували емоції, адже вирішувалась доля чвертьфіналістів. Кіровоградці переконливо здолали опір команди Харківобленерго і сьогодні розпочнуть третій ігровий день матчем з командою Прикарпаттяобленерго. В інших матчах чвертьфіналу зустрінуться:

Чернівціобленерго – Полтаваобленерго
Київобленерго – Дніпрообленерго
Житомиробленерго – Херсонобленерго.

В чвертьфінальному матчі Чемпіонату України з міні-футболу серед аматорських команд енергокомпаній команда ПАТ «Кіровоградобленерго» здолала опір футболістів ПАТ «Прикарпаттяобленерго» з рахунком 2:0 і першою з команд-учасниць потрапила до півфіналу.
Голами в складі нашої команди відзначились В. Попруга та О. Ісаєв.
Перегравши в півфіналі з мінімальним рахунком 1:0 команду Дніпрообленерго, кіровоградці другий рік поспіль вийшли в фінал Чемпіонату України з міні-футболу серед аматорських команд енергокомпаній. Матч проходив в гострій безкомпромісній боротьбі і до фінального свистка тримав у напрузі інтригу протистояння. І лише єдиний гол, забитий О. Ісаєвим, схилив шальки терезів на нашу користь.
У другому півфінальному матчі фабула боротьби була ще більш закрученою. Команди Чернівціобленерго та Житомиробленерго основний час матчу завершили внічию 1:1 і лише в серії післяматчевих пенальті доля була лагіднішою до представників поліського краю 1:3. Отже в фіналі сьогодні кіровоградці зіграють з командою Житомиробленерго, а в матчі за третє місце будуть боротися команди Чернівціобленерго та Дніпрообленерго.
Завершився XIV Чемпіонат України з міні-футболу серед аматорських команд енергокомпаній. Команда ПАТ «Кіровоградобленерго» другий рік поспіль виборола звання чемпіона. В заключному матчі кіровоградці в основний час зіграли внічию 1:1 зі своїми колегами із «Житомиробленерго», а в серії післяматчевих пенальті здолали суперника з рахунком 5:4.
В матчі за «бронзу» команда «Чернівціобленерго» впевнено переграла «Дніпрообленерго» – 3:0.

По завершенню чемпіонату відбулась урочиста церемонія нагородження, під час якої футболісти команд-призерів з рук співголови оргкомітету змагань А. Жиленка отримали медалі, а переможці – чемпіонський кубок .

Від імені всіх шанувальників футболу вітаємо наших земляків з яскравою перемогою.