Кіровоград: в очікувані битви лідерів

04.12.2014

Цієї неділі 7 грудня відбудеться п’ятий тур чемпіонату Кіровоградської області з футзалу серед команд екстра ліги. На даний час у чемпіонаті двовладдя. Баз поразок, маючи у своєму активі по 12 очок йдуть команди претендент на чемпіонство «Техуніверситет» та переможець останніх трьох чемпіонатів УВД «Олімп». Крім того команда спортивного клубу міліції є призером Всеукраїнського фіналу серед аматорських команд, який проходи на весні цього року у м. Одесі. Саме цієї неділі останньою грою в турі відбудеться супер протистояння двох лідерів.

Наведемо трохи статистичних даних. Починаючи з 2008 року обидві команди щорічно приймають участь у чемпіонаті з футзалу серед команд топ-групи і лише у сезоні 2012-13 рр. команда «Техуніверситет» не змогла прийняти участь з різних причин.
Між собою до цього часу команди в рамках чемпіонату області (міста) зустрічались 10 разів. З них сім раз святкували перемогу «міліціонери», дві перемоги здобули «технарі» і лише у сезоні 2010-11 рр. зафіксована єдина нічия з рахунком 3:3. Різниця забитих-пропущених м’ячів 45/29 також красномовно говорить на користь «Олімпу».

Обидві команди чудово використовують командну гру. Хоча при цьому кожна з команд має свій стиль гри. Так у «Техуніверситету» є лідер і капітан команди Максим Гедерім, який на даний час очолює список бомбардирів (13 м’ячів), а команда чудово допомагає йому реалізовувати гольові моменти. В свою чергу у команди УВД «Олімп» кожен з гравців становить небезпеку у воріт суперників, як результат у списку бомбардирів з третього по п’яте місця одразу троє гравців: Дмитро Согутовський (8 м’ячів), Чемерис Тарас (8 м’ячів) і Іщенко Дмитро (7 м’ячів).

Таким чином у цьогорічному чемпіонаті нас очікує напружена, драматична, вольова та безкомпромісна боротьба. Сподіваємось гравці обох команд продемонструють чудову командну гру, активні індивідуальні дії та подарують вболівальникам 50 незабутніх хвилин яскравого футзального свята.