Кіровоградський чемпіонат очима учасників

02.12.2015

Інтерв’ю учасників чемпіонату з футзалу

Тренер команди "Енерго" Жиленко Андрій Іванович

Як Ви оцінюєте рівень чемпіонату та команд в цьому році ?

Рівень чемпіонату виріс, рівень команд також виріс, команди дуже серйозно підготовлені і якщо подивитися на їх рівень підготовки то можна сказати, що це крок вперед нашого чемпіонату взагалі.

Причини нестабільної гри Вашої команди?

Результат є, але поки, що ми не бачимо тієї гри. Якщо говорити відверто то за останні 3 місяці в нас суттєво оновився склад з команди пішло 4 основні гравці які входили до стартової четвірки і тому ми поки що будуємо нову команду.

Капітан команди "Енерго" Андрієнко Роман Леонідович

Розкажіть про виступи Вашої команди?

У нас поки, що не зовсім отримується те, що ми хочемо бачити і те в що ми хочемо грати. На це є об’єктивні причини з команди пішли декілька гравців по різним причинам,  тим паче основних, тому з новими гравцями зараз зігруємся і скоро буде результат.
Ви грали на професійному рівні з футболу чи відчувається різниця між футболом та футзалом?

Велика різниця між футзалом і футболом. Гра в футзал набагато інтенсивніша, багато дій, дуже тяжко грати в футзал, в футболі є моменти коли можна зробити деяку паузу і відпочити, а тут дуже тяжко.

Гравець команди "Єлисаветград" Краузе Володимир Віталійович


Хто грає за команду «Єлисаветград»?

Команда створена з аматорських гравців це й представники банків, співробітники поліції а також два гравці які представляють компанію «Сонант».

Компанія «Сонант» яку Ви представляєте вирішила стати партнером 8-го чемпіонату з футзалу?

 Так в цьому році компанія «Сонант» вирішила виступити спонсором та підтримати 8-й чемпіонат з футзалу серед аматорських команд сезону 2015/2016 р.р. для розвитку та популяризації даного виду спорту.

 http://koff-ffu.com