Кіровоградщина стартує

30.10.2015

 31 листопада стартує восьмий розіграш відкритого чемпіонату з футзалу на Кіровоградщині.  Цього року змагання з футзалу набули деякого ажіотажу. Порівняно з минулим роком, в якому приймали участь тридцять дві команди, в цьому році Кіровоградщина налічує вже сорок чотири футзальні колективи. Відповідно рейтингу, команди розподілились на групи по вісім команд, починаючи з «Екстра ліги», закінчуючи «П’ятою лігою».

Команди «Еліти» свої ігри гратимуть в спортивному залі «Енергоспорт» , в якому по закінченню чемпіонату відбудеться реконструкція і вже в наступному році на Кіровоградщині постане красень зал, який буде відповідати всім вимогам для проведення матчів професійних команд. Всі інші матчі проходитимуть в спортивних залах «СДЮШОР-2» та «Юність».

Комітетом з проведення змагань було прийнято рішення провести Кубок з футзалу в період з січня по березень 2016 року, в якому приймуть участь тридцять дві футзальні колективи.

На кінець листопада заплановані змагання з футзалу серед дитячо – юнацьких команд в яких попередньо підтвердили участь двадцять команд у двох вікових групах.

Вперше будуть проведені змагання з футзалу серед дівочих команд, в яких мають бажання прийняти участь 8 колективів.

Футзальний турнір «Кубок пам’яті О. Черноівана» заплановано на 18-20 грудня, в якому приймуть участь команди сформовані з гравців тридцяти років і старше, як завжди з призовим фондом в 10000 тис. грн. та цінними подарунками.

Найулюбленіший турнір з футзалу «Кубок зірок» відбудеться 25-27 грудня. В минулому році участь в змаганнях приймав тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко. Вперше спробувала свої сили на турнірі команда з Черкащини. Родзинкою турніру є те, що на даному турнірі дозволяється участь гравців (зірок), не залежно від того, професіонал він чи аматор.

Ярослав Пилипенко спеціально для АФЛУ