Кіровоград: лідер знов втрачає, інтрига зростає

02.02.2016

Екстра-ліга

Цього уік-енду у  дев’ятому турі чемпіонату Кіровоградської області команди, набрав оптимальну ігрову форму, намагались продемонструвати чудову гру. Аутсайдери екстра-ліги підтвердили свій статус, а лідер турнірної таблиці «Металург» другий тур поспіль втрачає залікові бали, але все по порядку.

Відкривали звітний тур команди «Юніори» та «Нова Поліція». Гра очікувано пройшла у темпі, який запропонували «поліцейські» і не лишили жодного шансу опонентам. Пропустив дванадцять м’ячів у свої ворота, гравці команди «Юніори» змогли відповісти лише 7 забитими м’ячами. Тим самим підтвердили свій статус аутсайдера, продовжуючи знаходитись у небезпечній зоні вилиту з елітного дивізіону.

Другою грою ігрового дня стало суперничиство лідера «Металургу» та п’ятого місця чемпіонату, команди «TYME Україна». Гості настроїлись на гру по особливому, та змогли нав’язати чудову боротьбу. Гра пройшла у шаленому темпі. Багато гострих моментів виникало у воріт обох команд. В деяких ситуаціях емоції виливались через край і обидві команди заслуговували на перемогу. Тому бойовий нічийний рахунок 3:3, який був зафіксований на табло повністю відповідав атмосфері матчу.

Заключним матчем туру стала гра між другою командою «Ельбрук» та ще одним аутсайдером «Інгульською шахтою». Господарі  не мали проблем під час гри. Чудові командні дії, злагодженість на майданчику, гарні комбінації та висока реалізація стали запорукою розгрому шахтарів з рахунком 19:6. Стабільно чудова гра гравців «Ельбруку» дає можливість поборотись за чемпіонство, адже найважливіші ігри ще попереду.

Лідер знову втратив очки, тим самим зменшив відстань до найближчих переслідувачів команд «Ельбрук» та «Нова Поліція» до чотирьох очок. На шість очок відстає команда «Енерго», яка має гру в запасі та чудові шанси також поборотись за чемпіонство.

У наступному турі відбудуться одразу два супер матчі, які можуть суттєво змінити позиції команд у турнірній таблиці. А саме, «енергетики» прийматимуть лідера «металургів» та у разі перемоги команда «Енерго» впритул наблизиться до першого місця. Крім того третє місце «Нова Поліція»  буде приймати друге місце, команду «Ельбрук». Обидві команди мають однакову кількість очок (21) та шанс вирватися вперед у особистій боротьбі.

1 ліга

У дев’ятому турі чемпіонаті області серед команд першої ліги також ведеться запекла боротьба, і також команди дарують свято футзалу.

Першими у боротьбу вступили команди «Кіт» і «Огнеупор». Команда-господар, займаючи останнє місце у чемпіонаті ,продемонструвала непогану гру, та змогли потріпати нерви «огнеупорцям». Але для перемоги не вистачило удачі та майстерності. Остаточний рахунок гри 7:9 на користь гостей.

Другою грою стало також протистояння одного з аутсайдерів команди «Євгеніка» та одного з лідерів «Земельник». При досить не поганій грі «студентів КДПУ» гості не дали жодного шансу засмутити свого голкіпера, а самі змогли забити 13 сухих м’ячів у ворота суперників ,тим самим встановивши остаточний рахунок гри. 0:13.

Наступними на майданчик вийшли команди «Аграрій» та «Бобринець». Сусіди по турнірній таблиці продемонстрували чудову відкриту для глядачів гру. Обидві команди грають багато років у своїх колективах і є дуже заграні, що допомагає розигри вати чудові футзальні комбінації та дарувати глядачам якісний футзал. Цього дня удача була на стороні бобринчан. Також вилучення голкіпера аграрієв у першому таймі за позбавлення явної гольової можливості забити м’яч зіграло свою роль. Ведучі запеклу боротьбу на кожному клаптику майданчику, гравці команди «Бобринець» вирвали перемогу з рахунком 3:7 на свою користь.

А завершила ігровий день у першій лізі зустріч команд «Україна» та «Єлісаветград». Протягом усієї гри було не зрозуміло що на майданчику зустрічаються лідер та шосте місце у турнірній таблиці. Чи то аутсайдери Єлісаветградці» настроїлись дати бій лідеру, чи то «українці» недостатньо були настроєні на гру, але на майданчику вели боротьбу дві абсолютно рівні команди. І лише за рахунок досвіду та більш влучним ударам господарі змогли вирвати перемогу з рахунком 5:3, чим підтвердили статус лідер серед команд 1 ліги та зберегли відрив від найближчого переслідувача «Земельник» в два залікові пункти. Вся боротьбі за чемпіонство та підвищення у класі ще попереду….

 

Олексій Коваленко