Кіровоград, дев*ятий тур: битва лідерів

09.02.2016

Екстра-ліга

Дев*ятий тур чемпіонату Кіровоградської області серед команд Екстра-ліги став одним з найцікавішим. Одразу чотири команди, які претендують на лідерство зустрічались між собою.

Відкривали звітний тур минулорічний переможець «Енерго» та лідер чемпіонату «Металург». Багато вболівальників прийшли подивитись цю зустріч та не прогадали. Обидві команди почали гру в шаленому темпі. Одразу стало зрозумілим що команди в першу чергу приділили увагу обороні своїх воріт. Незважаючи на це багато гострих моментів виникало біля воріт обох команд. Таким чином при абсолютно рівній грі команди пішли на перерву з нічийним рахунком 3:3.

Після перерви обидві команди продовжили гру в тому же руслі. Голкіпери обох команд раз за разом виручали свої команди. В одній з атак помилки припустились енергетики, чим скористались гравці «Металургу» і вирвались вперед. Господарі зустріч після хвилинної перерви розпочали гру з п’ятим польовим гравцем, але пропустили ще два м’ячі в свої ворота. На прикінці зустрічі енергетики мали можливість зменшити розрив у рахунку, але на удар Сергія Собка чудово зреагував голкіпер металургів Сергій Панібратець. Таким чином остаточний рахунок матчу 3:6 на користь «Металургу». Ця перемога,  після двох поразок поспіль, допомогла лідеру зберегти відрив в чотири очки від другого місця.

Другими на майданчик вийшли гравці команд «ТYME Україна» та «Юніори». Більш досвідчена команда – господар не мала особливих проблем з аутсайдером і досить прогнозовано одержала перемогу з рахунком 8:3 на свою користь. Раз за разом атаки гравців команди «ТYME Україна» закінчувались ударами по воротам молоді і лише декілька гострих контратак привели до втішних трьох м’ячів.

Останніми, ігровий день закінчували ,ще одна пара лідерів з одноковою кількістю набраних очок (по 21), а саме «Нова Поліція» приймала «Ельбрук». Обидві команди показали чудову дисципліновану гру з великою кількістю гольових моментів та бажання здобути перемогу, але вдача була на стороні поліцейських. Загальний рахунок зустрічі 9:4 на користь господарів. Ця перемога вивели команду «Нова поліція» на чисте друге місце. Остається команді в останніх турах перемагати та надіятись на осічку лідера чемпіонату «Металурга».

Перша ліга

Десятий тур чемпіонату області серед команд першої ліги пройшов прогнозовано та як завжди дуже цікаво. Команди мали можливість продемонструвати свої найкращі якості та отримати задоволення від самої гри.

Першими цього ігрового дня вишли гравці команд «Огнеупор» та «Євгеніка». Гравці команди-гостей нажаль не змогли оказати опір команді «Огнеупор», які в свою чергу змогли довести гру до перемоги з великим рахунком 9:1, тим самим підтвердили статус команди, яка має чемпіонські амбіції.

Другими на майданчик вийшли гравці команд «Земельник» та «Аграрій». Господарі, маючи в своїй команді більш досвідчених гравців намагались заволодіти ініціативою, але гравці «Аграрія» також показали дуже чудову гру. Як результат глядачі насолодились чудовою грою у виконанні обох команд. Фінальний свисток арбітрів зафіксував перемогу команди «Земельник» з мінімальною перемогою 3:2.

Продовжують свою боротьбу у чемпіонаті середнячок першої ліги «Бобринець» та лідер команда «Україна». Гра між цими командами запам’яталась великою кількістю забитих м’ячів, а також кількістю нереалізованих моментів. Обидві команди продемонстрували запеклу боротьбу, велику кількість емоцій та жагу до перемоги. Гості, будучи в статусі лідера змогли відстояти своє звання та заслужено перемогли опонентів з рахунком 9:13. Тим самим зберегли відрив від найближчого переслідувача «Земельник на два залікових пункти. Це означає що вся боротьба ще попереду як і особиста зустріч між цими командами.

Десятий тур завершила битва аутсайдерів першої ліги команди «Єлісаветград» і «КІТ». На початку зустрічі команди розпочали без розвідки. Раз за разом виникали моменти біля одних та інших воріт. Більш влучними стали гравці «КІТа». Єлісаветградці вирішили відповісти суперникам граю з п’ятим польовим гравців, але у відповідь отримали ще декілька голів у власні ворота. Як результат господарі зустрічі не змогли продемонструвати характер та поступились з рахунком 2:11. Будемо сподіватись що команди зроблять висновки та уже у наступному турі ми побачимо чудову гру, гарні ігрові комбінації, самовіддачу та можливо сенсаційні результати.

 

Олексій Коваленко