Кіровоград, десятий тур: боротьба загострюється

16.02.2016

Чим ближче до завершення чемпіонату ,тим гостріше розгортається боротьба за призові місця між чотирма командами. Адже кожна з них має шанси поборотись за високі призові місця.

Одинадцятий тур розпочався з нескладної гри з великою кількістю забитих м’ячів між командами «Нова Поліція» та «Інгульська шахта». Поліцейські, маючі чудових гравців та досвід досить легко перемогли шахтарів. Ще у першому таймі господарі змогли забити десять м’ячів, на що гості змогли відповісти лише двома м’ячами. У другому таймі гра не змінилась, як результат 15:5 на користь поліції.

Наступною грою стало протистояння команд «Юніори» та «Енерго». Минулорічні переможці Енергетики також без особливих зусиль здолали одного з аутсайдерів Екстра-ліги. За допомоги двох хет-триків Віталія Демченко та Слівченко Олександра була досягнута результативна перемога з рахунком 2:6 на користь «Енерго».

Останньою грою стала битва команд «Ельбрук» та «TYME Україна». Гравці команди «TYME» змогли настроїтись на гру проти одного з лідерів чемпіонату, а глядачі отримали масу задоволень від гри двох рівних суперників. Обидві команди не відпускали суперників на відстань не більше одного м’яча. Небезпечні моменти біля обох воріт зміняли один одного. А зрозуміти хто переможе у цій дуель ніхто не міг сказати до останньої хвилини. І лише за рахунок більш вдалих дій, вдачі та нестандартного мислення, за 50 секунд до закінчення гри гравці, за рахунок командних дій гравці команди «TYME Україна» змогли вирвати перемогу з рахунком 4:5.

Результат цієї гру суттєво вплинув на турнірну таблицю команд Екстра-ліги. «Ельбрук» спустився з четвертого місця на п’яте, команда «TYME Україна» змогла піднятись з п’ятого місця одразу на третє, здвинув тим самим «Енерго» на позначку нижче. І вже в наступному турі нас очікують два протистояння між командами «Енерго» та «Ельбрук», а також «TYME Україна» та «Нова поліція». Це стане запорукою чудового свята футзалу для глядачів та обов’язковою зміною в турнірній таблиці, отже боротьба загострюється…. 

Перша ліга

Першими у 11 турі на майданчик вийшли гравці команд «Євгеніка» та «Єлісаветград». Команди, які знаходяться у нижній частині турнірної таблиці дуже добре налаштовувались друг на друга. Обидві команди планували брати 3 очки, тому гра вийшла цікава. Непогану командну гру запропонували суперникам обидві команди, але вдача була на стороні гостей. Більш злагоджені дії у нападі та обороні стали запорукою перемоги у цій грі «Єлісаветграду» 5:8.

Наступною парою команд стали середнячки «КІТ» та «Бобринець». Прогнозовано з перших хвилин ініціативу захватили гості. Граючи в одному складі багато років вони змогли нав’язати суперникам свою гру, на що опоненти відповідали гострими контратаками. Результатом цього двобою стала заслужена, хоча і не без проблем,  перемога бобринчан з рахунком 4:6 на свою користь.

Окрасою 11 туру серед команд 1 ліги стало протистояння третього та другого місць чемпіонату. «Огнеупор» та «Земельник» підтвердили свій високий статус команд - призерів. Більш якісна гра «Земельника», в складі якої грають більш досвідчені гравці які продемонстрували чудову гру, принесла їм позитивний результат та чудову гру ,хоча і гравці «Огнеупора» не були хлопцями для биття та раз за разом створювали проблеми воротарю команди суперників. Але досвід команди гостей допоміг перемогти 3:6, при досить непоганій грі господарів зустрічі.

Завершила звітний тур протистояння лідера чемпіонату команди с патріотичною назвою «Україна» та амбітної команди «Аграрій». Чи то гравці «України» недостатньо настроїлись на суперника ,чи чудова гра аграрієв, але на майданчику в цей день грали дві абсолютно рівні команди. А рівень майстерність гравців не уступав рівню команд Екстра-ліги чемпіонату Кіровоградської області.

Обидві команди тримали у напрузі за результат до останньої хвилини, але удача, кращі командні дії та авто гол гравця команди «Аграрій» допоміг святкувати перемогу гравців команди «Україна» з мінімальним рахунком 4:3. Ця перемога гарантувала гравця «України» підвищення у класі у наступному році. Таким чином ця команда достроково гарантувала собі можливість приймати участь у чемпіонаті області з футзалу у найвищому дивізіоні на наступний рік

У наступному турі відбудеться ключова гра чемпіонату між першим та другим місцем у чемпіонаті. Команди «Земельник» та «Україна» у особистій зустрічі будуть визначати хто закінчує чемпіонат на першому місці ,а хто на другому. Буде дуже цікаво!

 

Олексій Коваленко