ПБГ Ковальська Чемпіонат м. Києва серед дітей

14.03.2014

Огляд 12 туру
Вітаю, Друзі. Ви знаєте, кожного разу, коли я сідаю писати про дитячий чемпіонат, мені чомусь згадується приказка «діти, діти, куди вас подіти?...». На щастя, ми, у Федерації фут залу міста Києва знаємо вихід – просто потрібно влаштувати їм чемпіонат і насолоджуватись тим, як ці енергійні пацани ганяють м’яча, раз-по-раз відточуючи власну майстерність на паркеті. До речі, на рахунок чемпіонату… Цього понеділка у залі спорткомплексу «Сокіл» пройшли матчі дванадцятого туру юнацького чемпіонату серед хлопчиків 2003-року народження, тому пропоную вам пробігтись по результатах і відстежити ситуацію в групі…
У першій грі на паркеті зійшлись відносні третя і четверта команди ліги – ФК «Київ» і ФК «Зірка» відповідно. Обом колективам будь-що потрібна була перемога, тому на легку прогулянку ніхто не сподівався. В результаті номінальні гості перемогли з рахунком 1:2, відірвавшись при цьому від своїх переслідувачів. Наступна гра, між ФК «Макаров» і ФК «Фортуна», завершилась доволі очікуваною і впевненою перемогою «макарів» - 5:1 на їх користь. Ця звитяга дозволила їм зберегти друге місце у турнірній таблиці. Третій матч також не надто здивував – ДЮСШ-26 прогнозовано переміг ДЮСШ-25-Легіон ХХІ з рахунком 3:0, обійшовши завдяки цій перемозі «Фортуну» і розмістившись на п’ятій сходинці у турнірці. Ну і на завершення – зустріч між лідером групи і одним з її аутсайдерів. Тут також не сталось несподіванки – ФК «Спартак» впевнено розтрощив «Лідер-Метеор» з рахунком 11:0, зберігши завдяки цьому трьох очковий відрив від 2 та 3 команд ліги.
Ось таким був дванадцятий тур у цих пацанів. Погодьтесь,- без несподіванок. Але при цьому варто відзначити, що рівень гри всіх команд нестримно зростає, що говорить лише про одне – з кожним наступним туром боротьба на паркеті буде що раз видовищнішою. Та й ситуація у групі до цього схиляє:-).


Дукаль Богдан, прес-служба ФФзК