Київ. Сенсація імені Коваленка

05.03.2014

Першим учасником 1/4 Кубку Києва стала IPC-Skidka

Розпочалась стадія 1/8 Кубку м. Києва з футзалу. Як відомо, на даному етапі в турнір «вливаються» найсильніші колективи столиці, які це право заслужили своїм високим рейтингом. Перший матч 1/8 подарував нам зустріч дебютанта змагань IPC-Skidka з відомим і дуже потужним колективом Епіцентр К2. Цього року «будівельники» не приймають участі в регулярному чемпіонаті, а їхні суперники вирішили заявитись лише після відбіркового етапу.

Перший матч – і перша сенсація. Маючи у складі таких іменитих гравців, як Арановський, Листопад, Чепорнюк, Бутко, Мельник, Корнійчук, будівельники, безсумнівно, вважались фаворитом у зустрічі. Та не так сталось, як гадалось. Цього вечора Епіцентр переграв суперника майже за всіма статтями… крім однієї. Нічого не змогли вдіяти підопічні Шпички з голкіпером «скидки», Тарасом Коваленком. Він просто упіймав кураж і за гру зумів здійснити 18 сейвів! В першу чергу завдяки його діям IPC-Skidka зуміли відстояти потрібний результат і проходять далі. Ну а Епіцентр К2, за словами лідера команди голкіпера Юрія Балашова, радіють, що вилетіли з турніру, адже грати «брудний час» команді було незручно.

Впевнений, виліт Епіцентру К2 позначиться на видовищності турніру, адже ця команда завжди славилась своїми красивими і витонченими діями на паркеті (м’яч, забитий Віталієм Арановським, тому підтвердження). А от відсутність К2 у чемпіонаті, ми сподіваємось, явище тимчасове…

Вячеслав Скоропад, прес-служба ФФзК