Жіночий футзал: Engineers vs architectors

29.10.2014

Новий сезон жіночого чемпіонату Києва вже ось-ось розпочнеться, тому кожна команда посилено тренується. Хтось без зупину відшліфовує свою майстерність на тренуваннях, хтось підвищує витривалість бігаючи крос, а хтось «під шумок» влаштовує товариські матчі. Ось про останню групу і піде мова, так як на КНУБА і НТУУ «КПІ» розіграли доволі цікавий та інтригуючий «міжсобойчик». Власне кажучи, протистояння між цими двома колективами потрохи набирають принциповості, переростаючи у свого роду дербі. Щож, нам – простим глядачам, від цьго тільки краще, адже всі ми хочемо дивитись швидкий, безкомпромісний футбол, який водночас передбачає повагу до суперника.

Не знаю, чому так, але в дівчаток з КПІ виробилась не надто приємна закономірність – ну не можуть вони розігратись, поки не пропустять гол. Так і сталось в звітному матчі – чотирнадцять хвилин на паркеті йшла відносно рівна боротьба з перемінним успіхом обох колективів, поки «технарі» не «заварили кашу» біля своїх воріт, що обернулось для них провалом – КНУБА відкрили рахунок. Після цього гра помітно відкрилась, що зумовило появу великої кількості гольових моментів поблизу обидвох воріт. Цією ситуацією більш вдало скористались КПІшниці: успішно діючи в обороні і гарним позиційним діям , «інженери» забили три голи і пішли на перерву, ведучи в рахунку 1:3.

Відпочивши як слід , команди ритмічно влились в гру, продовживши динамічну боротьбу на кожному квадратному метрі паркету. Зізнаюсь чесно – особисто я аж ніяк не очікував такої гри, враховуючи товариський статус. Ну посудіть самі: протягом другої половини, користуючись «принципом гойдалки», комади на двох забили вісім голів, левова частка яких належала виконавцям з КПІ. Таким чином, до завершення другого тайму номінальні гості довли рахунок до непристойних 4:8 на свою користь. Ну, здавалося б – все! Але ж ні – дзуськи. «Товаруха» на те й «товаруха», що тут двома таймами можна не обмежуватись. Тренери команд, недовго порадившись дішли висновку, що доцільно зіграти ще дві міні-половини. Ви, напевно, вже здогадуєтесь, що відбувалось на парветі протягом цього часу… Так для довідки напишу, що КПІшниці вирішили не обмежуватись своїм доробком, тому «поклали» ще чотири голи, попутно пропустивши одного. Божевілля, хоча і приємно... Гадаю, що в офіційних матчах ми навряд чи побачимо рахунок 5:12, «але ж мріяти не шкідливо…» 

А тепер – підсумки. Незважаючи на величезну кількість забитих голів, ця контрольна гра вказала на певні дефекти у грі обидвох команд. Проте, я впевнений, що тренери кожного колективу вже зробили відповідні висновки і готові провести певні зміни, аби підійти до чемпіонату маскимально готовими. Як би там не було, одне можу сказати точно: і КНУБА, і КПІ вже зараз становлять реальну загрозу для всіх інших команд-учасниць майбутнього чемпіонату Києва.

Дукаль Богдан, пресс-служба Аматорської футзальної ліги України

(http/ http://futsal-amator.com.ua/)