Випробування "знижкою". Анонс 5 туру Чемпіонату Києва

17.11.2017

 5 тур Чемпіонату Києва з футзалу не за горами. Вже цих вихідних учасники Вищої, Першої та Другої ліги зустрінуться в спорткомплексах Києва, аби визначити хто кращий.

У Вищій лізі на "Альтернативу" чекає випробування колективом "SKIDKA". Минулого туру команда Миколи Костенка встретила очки в протистоянні з "ТСП-Трансбуд". Якщо "SKIDKA" відбере очки, то у "Атлетика", "Джуніорс" та "BudmonsteR-Akvilon" буде чудова нагода покращити своє турнірне становище.

Перша ліга готується до серії цікавих протистоянь. Насамперед, увагу буде прикуто до двобою "Анреал-Atrix" - "Біофарма", де першим втрачати очки не можна, якщо вони хочуть назгодгнати лідера. Відстань від "Phenix" складає всього 1 пункт, хоча цього тижня "фенікси" гратимуть проти аутсайдера ліги, у якого 0 набраних пунктів після 4 ігор - "РМТ".

В іншій групі центральним матчем, безумовно, насувається змагання за призові місця між "Skoda" та "DITAK". "DITAK" з 12 очками є лідером групи, однак "Skoda" (8 пунктів) при вдалому для них результаті може суттєво скоротити відстань до чемпіона. І, тим самим, допомогти суперникам з команди "Viatec", на яких чекає легка прогулянка з аутсайдерами - "Grasser".

Друга ліга 

В одній групі "Balteco" та "Luxoft" відберуть значну частку уваги глядачів до свого матчу. Це буде поєдинок за перше місце! У інших групах "Бізнесоілгруп" нічим не вказує на те, що може оступитися в черговому турі, а ось в групі F у лідерів таблиці все тільки починається!