UMBRO Чемпіонат м. Києва серед дітей та жінок. 6 тур

22.01.2014

Дитячі та жіночі змагання повертаються в календар

 

Ну що ж, пора б уже і діткам відходити від новорічних ялинок, подарунків і Дідів Морозів. Футзал чекати не буде, і кожну мить, проведену на паркеті, слід сприймати виключно з задоволенням. Після новорічних свят у першості серед дітей 2003 року народження був зіграний черговий, 6 тур. Лідер чемпіонату, Спартак під орудою одного з найкращих (на мій суб’єктивний погляд) дитячих тренерів Ярослава Ігоровича Селезньова продовжує штампувати перемоги. На цей раз під «спартаківський каток» потрапили гравці команди, яка тільки но набирається досвіду – ДЮСШ-26. Рахунок 4:0 говорить сам за себе, як по грі, так і по моментах у юних вихованців ДЮСШ не було шансів. Ще один фаворит, ФК Київ 2003 також здобув собі під ялинку три залікові пункти. Щоправда, суперник у підопічних Костянтина Юрійовича Ночвіна був куди сильніший – Фортуна. Звідси і рахунок, лише 1:0. Взагалі, Київ є тою командою, яка найбільше прогресує цього року, порівнюючи з минулорічними результатами. ФК Зірка теж не мала проблем зі своїм опонентом, 4:1 перемога над ФК Макарів. Останніми на паркет «Сокола» вийшли юні гравці Лідер-Метеор та ДЮСШ-25. перемогу святкували останні з немаленьким рахунком 3:0.

 

На даний момент в турнірній таблиці лише Спартак не втратив жодного очка. Як за грою, так і за результатами команда Селезньова має усі шанси здобути чемпіонство. На п’яти лідерам наступають ФК Зірка та ФК Київ, і боротьба за перші три місця зараз тільки починається. Можуть втрутитись у цю боротьбу і вихованці футзальної школи Макарова, але для цього маленьким гравцям треба дуже постаратись і не втрачати залікових пунктів.

 

Серед найменших вихованців футзального Києва лідирує команда з поетичною назвою Чайка. Також жодної поразки і великий відрив від найближчих переслідувачів – Переможця та ФК Київ. У 6 турі лідери синхронно здобули по 3 очки, перегравши відповідно Лідер-Метеор, ДЮСШ-25 - Нафтагазстрах та ДЮСШ-25 – Легіон ХХІ.

 

В UMBRO Чемпіонаті м. Києва серед жіночих команд 4 тур запланував лише два матчі. У спорткомплексі НУБіП по весінньому теплого недільного дня господарки змагань поступились команді ДЮСШ-16 (0:3), а от наступний матч видався куди цікавішим. Політех та Вім Біль Дан «розкатали» дуже цікаву нічию, при якій кожна з команд кожну секунду могла і переможцем вийти. Турнірна таблиця не дає нам ніяких відповідей на запитання типу «Хто лідер?» чи «Хто останній?». Щільність команд дуже велика, деякі колективи ще мають зіграти пропущені матчі. Тому набираємось терпіння і чекаємо закінчення чемпіонату.

 

В’ячеслав Скоропад