UMBRO Чемпіонат м. Києва з футзалу. Друга ліга

09.04.2014

We are the champions!

Разом з регулярним чемпіонатом у вищих лігах завершились змагання і у першій лізі. Саме час підвести деякі підсумки…

Друга ліга А. Найсильніша за складом учасників ліга нічим не поступалась рівнем гри навіть Вищій лізі чемпіонату. Були тут і свої герої, і свої невдахи, але про них згодом. До останнього туру за призові місця точилась неймовірно наполеглива боротьба, але все ж фаворит довів своє звання. Переможцем турніру стала команда FAW Kiev, яка хоч і з потугами, але за додатковими показниками обійшла своїх переслідувачів. А хто казав, що буде легко? Ще перед початком другого етапу змагань футзальні аналітики в один голос заявляли, що боротьба в даному дивізіоні не закінчиться одноосібною перемогою когось з учасників. На протязі турніру FAW Kiev з братами Концеба та Галицьким у складі показували стабільний футбол, хоча іноді все ж доводилось йти з паркету з негативним результатом (як, наприклад, у останній грі чемпіонату). Значну роль зіграли три очки. Які «автомобілісти» здобули у грі проти прямого конкурента – DIO Soft. Програмісти ж обмежились срібними нагородами, у той час, як Юніон Таєрс завоювали бронзові медалі.

Друга ліга В. Ніяких сюрпризів не сталось – команда НАВС впевнено виграє свою лігу і з золотими медалями на шиї готується до наступного сезону. Найближчі переслідувачі настільки відстали від НАВС, що останні матчі команда Юрія Усаковського могла грати дублюючим складом. Але не до честі НАВС віддавати очки суперникам просто так, кожну гру команда проводила на повну, що і відобразилось на результаті. Друге місце зайняли гравці Території успіху, і це логічно, адже команда після групового етапу проаналізувала свої помилки, зробила локальні перестановки у складі – от і результат. Ну і бронза – MadMan, команда з дуже багатою історією і традиціями. Чесно кажучи, на початку сезону футзал у «шалених» не дуже виходив, але на те вона і кінцівка, щоб додати тоді, коли це найбільше потрібно.

Друга ліга С. Бізнесагрогруп впевнено беруть золоті медалі третьої за силою ліги чемпіонату. І я б дуже здивувався, якби було якось по іншому. Команда, яка вже кілька років грає стабільним складом, або хоча б зберігає «кістяк» колективу, просто не має права йти з паркету без нагород. І навіть на невпевнений виступ у відбірковому етапі команда зібралась і довела, що недарма стільки років вірою і правдою виступає у всіх змаганнях під егідою тепер уже ФФзК. Друге і третє місця посіли представники так би мовити «приміського футболу». Чому так? Справа в тому, що своїми коріннями команди СОФТКОМ та Біличі дуже тісно пов’язані… Можливо, саме це і зіграло свою роль у такому доброму для команд результаті. Та й Олександр Червоний може бути задоволений своїми молодими вихованцями, які цього сезону «перескакали» своїх більш досвідчених колег.


Прес-служба ФФзК