Укрексімбанк. На межі двох фаз

21.12.2013

Своєю розповіддю про Укрексімбанк Федерація футзалу м. Києва розпочинає цикл статей про команди, які приймають участь в UMBRO Чемпіонаті м. Києва з футзалу.

Команда Укрексімбанк – колектив дуже цікавий та самобутній. З одного боку безліч перемог на банківських футзальних небосхилах, команда є однією з найтитулованіших за всю історію Банківської фут зальної ліги. А от виступів на рівні Чемпіонату м. Києва обмаль. Виправити цей негативний баланс підопічні Юрія Ревізюка зібрались саме в 2013 році.

Лідер та засновник команди, Юрій Ревізюк, людина по справжньому закохана в футзал. На протязі довгих років Юрій постійно приймав участь у різноманітних змаганнях разом зі своїм колективом. Не пам’ятаю і року, щоб Укрексімбанк «був у тимчасовій відсутності». Саме завдяки прагненню свого керівника команда з року в рік стає все досвідченішою та по фут зальному сильною.

Є у команди часи славної історії, коли перемоги для Укрексімбанку клепали такі відомі футзальні імена, як Олександр Татарчук, Андрій Дубєй, Віталій Олещук, Юрій Дунаєвський, Олег Руденко та інші. Але останніми роками Укрексім узяв курс на зміну складу, роблячи ставку на співробітниках банку.

У нинішньому сезоні у команди з’явився тренер. Ним став Максим Ріпа, який має досвід виступів на найвищих рівнях київського футзалу. Одразу ж команда заграла по іншому. З’явився малюнок гри, швидкість і гострота в атаці. Футзальні експерти почали взнавати в новій команді ще той, славетний колектив кінця 2010 року. У міжсезоння команду також поповнили Дмитро Ржондковський та Руслан Прилєпа, гравці безперечно талановиті і корисні в командній роботі. А новим капітаном став Валерій Гурін, і тепер команда Укрексім знайома усім, як колектив з дуже міцним характером.

Знаєте, одразу приходить в пам’ять вислів одного з керівників НАБУ: «Я люблю банкірів-футболістів, а футболістів-банкірів не люблю». Ось такі вони, банкіри-футболісти, команда Укрексімбанк. Але ми впевнені – славетні часи команди Юрія Ревізюка ще попереду!

В"ячеслав Скоропад