Поспілкуйся з Андрієм Голякевичем онлайн!

17.12.2013

В п’ятницю стартують зйомки нового проекту ФФзК

Федерація футзалу м. Києва приготувала цікавий сюрприз усім шанувальникам гри «5 на 5». В п’ятницю, 20 грудня, в студії НВО «Поверхность» розпочинаються зйомки спільного проекту ФФзК та sportinform.com.ua. Інформаційно-аналітична програма має робочу назву «2 по 20». В гості до ведучих програми, футзального експерта та коментатора Ігоря Калмикова та голови Комітету журналістики ФФзК та футзального коментатора В’ячеслава Скоропада завітає дуже цікавий гість. Це людина, яка усім серцем закохана у футзал, яка віддала футзалу багато років і продовжує робити усе, щоб наша улюблена гра розвивалась і жила не тільки сьогоднішнім днем. Зустрічайте, відомий футзальний функціонер, президент одного з найстарших клубів України «Київ-НПУ» Андрій Антонович Голякевич!

Перший випуск «2 по 20» буде присвячений двом темам. Експерти та гість у студії обговорять першу частину Чемпіонату України серед команд Екстра-ліги, Першої ліги, а також поспілкуються на тему зародження футзалу в Україні та його розвитку.

Але і це ще не усі сюрпризи. Починаючи від сьогоднішнього дня у вболівальників та просто цінителів футзалу є унікальна можливість поставити запитання Андрію Антоновичу безпосередньо під час програми. Для цього потрібно надіслати своє запитання на одну з електронних скриньок Комітету журналістики ФФзК (v.skoropad@futsalkiev.com або umbro_org@mail.ru) до 19 грудня включно, і чекати відповідь під час рубрики «Діалоги з глядачами». Сподіваємось, Вам є що запитати у нашого експерта, чекаємо на Ваші листи та пропозиції!

З повагою,
Комітет журналістики ФФзК