Підписуйтесь на нас:

Київ. Суперліга. Дві супер нічиїх

02.03.2014

Середа подарувала кілька цікавих подій

Ми продовжуємо відслідковувати унікальні події матчів UMBRO чемпіонату м. Києва з футзалу. Черговий день у календарі можна сміливо відмітити червоним маркером… На перший погляд, звичайний ігровий день. На перший погляд, нічого незвичайного, але давайте трішки глибше заглянемо у події середи. Отже, середа подарувала нам наступне:
- Нарешті! Вітаємо! Вперше новачок турніру, молода команда V9 змогла піти з майданчика з очками в активі. Більше того, нічия з ISTIL може розглядатись коллективом Ярослава Заграйчука, як поразка. ISTIL на протязі усього матчу доводилось відіграватись, а зрівняти рахунок підопічні Буянова змогли лише за кілька хвилин до завершення зустрічі, вміло розігравши більшість. З іншого боку даний заліковий пункт є більш цінним через те, що здобутий він був «малою кров’ю», на гру знову приїхало лише шість гравців.
- Вперше тур у Суперлізі закінчився «абсолютною нічиєю». Кожен з колективів не хотів поступатись, що і привело до такого результату.
- Кожен з поєдинків проходив за схожим сценарієм, в кожному з матчів усе вирішили останні хвилини і гра з п’ятим польовим.
- Чи не вперше тур у Суперлізі видався не таким результативним, до яких ми звикли. 6 м’ячів за дві гри, мабуть довга пауза в чемпіонаті та події в країні відобразились на низькій результативності.
Ще один факт, який дуже хочеться відмітити – дисциплінованість V9. Саме це, на нашу думку, стало запорукою успіху. Зникли зайві розмови, гравці виходять на майданчик з єдиною метою – грати. Багато в чому це заслуга Шпички, адже саме від нього на протязі матчу надходять вказівки не відволікатись на зайві розмови. Що ж, результат це вже почало приносити, що не може не тішити…
Ось таким видався черговий тур у Суперлізі, на який ми вирішили звернути свою увагу. Чекаємо наступних матчів, боротьба за перше та третє місце, судячи з турнірної таблиці, лише розпочинається!

1. Эпицентр К6 6 12
2. ХІТ 5 11
3. ISTIL 6 5
4. V9 5 1

Ярослава Підвальна