Київські команди у Кубку України. Продовжуємо знайомство

14.11.2013

ФФзК представляє учасників розіграшу Кубку України від Києва

Ще не згасли в серцях вболівальників емоції, які ми пережили після минулорічного тріумфу Епіцентр К3 в розіграші Кубку України, ще не вщухла образа за виліт з цього розіграшу ще одного нашого гранду, ХІТ, а змагання знову повертаються на футзальну карту України. Кубок – унікальний турнір, він дає можливість аматорській команді спробувати свої сили на новому, більш професійному рівні. Не стали виключенням і наші, київські клуби. Вже багато років вище згадувані мною ХІТ та Епіцентр К3 пробували свої сили, ну а про Київ-НПУ і говорити немає чого – це наше все у професійному футзалі за останні 20 років (хтось скаже, що це не «наше усе» за титулами, але ж команда досі існує, і за титулами, які здобули вихованці Київ-НПУ, клубу точно немає рівних).

Новий сезон – новий Кубок. Цього року зміна керівництва АФУ (АМФУ для тих, хто «не в темі») відобразилась і на зміні формату змагань. Команди розподілили на чотири групи Захід, Схід, Північ і Південь. На першому етапі у боротьбу вступають аматорські команди та команди Першої ліги. І у Києва тут солідне представництво.

Розпочнемо з команд, які я уже представляв, як учасників першої ліги (хто не читав – дуже раджу, http://futsalkiev.com/news/489.html). На першому етапі команди Епіцентр К3 та Київ-НПУ, як команди першої ліги, отримали відпочинок. Воно і не дивно, треба ж десь брати сили.  Але саме у цьому матеріалі я б хотів розповісти про команди, які приєднались до першолігових у матчі за Кубок, традиційні ХІТ та команда, яка спробує скласти конкуренцію підопічним Олега Лук’яненка на першому етапі, загадкові «Києв-футзал».

Отже, перелиставши біографію усіх київських турнірів, передивившись усі матчі усіх ліг та дивізіонів, я не знайшов і слова про таку команду, як Київ-футзал. Хто вони такі? За коментарями я звернувся до людини, яка знає про український футзал усе! Телефонна розмова з Андрієм Гулійом виявилась досить короткою:

«Це ми! – пролунав в телефоні знайомий і задоволений голос у відповідь на питання про Київ-футзал. – Команда спортивних журналістів з футзальним минулим вирішила кинути виклик грандам українського футзалу і спробувати свої сили у Кубку України. Зірки? Які зірки? Ми гратимемо виключно наявними у нас гравцями, для себе. Суперник не з легких – ХІТ, але ми будемо старатись. Гратимемо у Броварах, тому запрошуємо усіх подивитись на цю цікаву гру, зробимо усе, що в наших силах!».

Ще трішки коментарів нам вдалось отримати від організатора «Київ-футзал»  Євгена Потикуна:

        -     Євгене, розкажіть про вашу команду.

-          Та у нас навіть не команда, а група любителів спорту, яка хоче заявитися на Кубок України, спробувати, що таке кубковий дух. Асоціація в цьому році зробила досить таки пільгові умови, ми ознайомилися з регламентом і зрозуміли, що у нас є все необхідне для того що б заявитися. Ми скооперувалися, заплатили 700 грн вступний внесок і почали готуватися. 

-          Як називається ваша команда?

-          Ми довго не думали - наша команда називається «Київ- Футзал". Був чорновий варіант «Група Здоров'я», але ми вирішили зупинитися на першому варіанті. 

-          Чи виступає команда в якихось обласних першостях ?

-          Ні , абсолютно ніде не виступає. Ми взагалі толком ніде не грали до того, як заявилися. А вже після того як вирішили заявлятися почали регулярно займатися, ходити в зал - заявка всіх підштовхнула до спортивного способу життя. 

-          Які завдання ставить перед собою команда?

-          Ми, звичайно, в душі віримо, що кожна команда в окремому матчі може перемогти, але ми реально оцінюємо свої можливості і морально готові і до великого поразки. Але хотілося б звичайно перший і останній наш матч провести гідно, дати бій супернику. 

-          Розкажіть про гравців вашої команди.

-          У нас команда журналістів, редактора football.ua , isport.ua - Головний редактор Кирило Крижановський, Євген Олійниченко, завідувач всім спортом в Українському медіа холдингу. Журналістська команда, яка вирішила показати, що може не тільки писати, а ще брати участь у здоровому способі життя, можемо і м'ячик «побуцать», хоч і не на професійному рівні, як наші суперники.

-          Розкажіть про структуру команди, хто тренер, хто президент?

-          Так у нас кожен головний тренер. Більше роль тренера бере на себе Кирило Крижановський, розповідає всім, де кому грати, але як такого тренера немає. Ну засновником команди я можу назвати себе. Ми просто любителі спорту, які захотіли доторкнутися до прекрасного - до Кубка України з футзалу.

-          Чи не виникло проблем в АФУ при заявці?

-          Ні, Асоціації, звичайно, величезне спасибі за терпіння, тому як у нас чисто аматорська команди і організації як такої немає. Тому зібрати з усіх документи, фотографії, ксерокс паспорта - це така величезна проблема, що ми до цих пір бігаємо і доносимо. Єдине, що ми зробили оперативно - це внесок. 

-          Що можете сказати про першого суперника - команді « Хіт», Київ?

-          Ми їх боїмося (посміхається, авт..). Там серйозні хлопці, виграють у всіх у відбірковому раунді чемпіонату Києва. Є люди, які на найвищому рівні проявили себе в пляжному футболі. Вважаємо, що вони серйозно перевершують нас в класі і умінні, тому хочемо подивитися на себе на їх фоні. (за матеріалами sportinform.com.ua)

 Ось такого представника ми отримали у Кубку. Сюрприз? Головне, щоб для ХІТа ця команда не стала сюрпризом, адже більше про неї практично нічого невідомо. Щодо самого ХІТа, то тут справи куди цікавіші. Команда вже стартувала в Чемпіонаті м. Києва, йде впевнено, переграла основного конкурента і продовжує набирати оберти. Перед сезоном колектив серйозно оновився, точніше сказати, поповнився висококласними виконавцями. Ось така вона, команда ХІТ, на яку ми, київські вболівальники, покладаємо великі сподівання у розіграші Кубку України. Бажаємо нашим представникам у цьому турнірі лише перемог, адже на відміну від чемпіонату кубки помилок не вибачають…

 В’ячеслав Скоропад, спеціально для АФЛУ та ФФзК