Київ. KODEX. «Чорний день» для суперників

02.03.2014

ФФзК представляє учасників чемпіонату

Як і у багатьох команд, історія команди KODEX налічує не дуже багато років. Фактично команда з’явилась лише влітку минулого року, показавши себе з найкращого боку на літніх турнірах. Але якщо копнути трохи глибше, зазирнути дещо далі і стрибнути трішки вище, можна простежити практично родове дерево команди. Сьогодні цим і займемось.
Є такий турнір у Києві – Київська футбольна АвтоЛіга. У була у ньому така собі команда Honda-Mafia. Запитаєте, до чого тут це? Відповім! Справа в тому, що саме «мафіозі» стали однією з ланок, яка потім утворила нинішній KODEX. Ще тоді команда також у чорній формі не без успіхів боролась з грандами автомобільного футзалу, такими як Skoda Mitsubishi. Особливо згадується минулий сезон, у якому кістяк нинішнього KODEX ледь не відібрав золото у «чехів». Ох, яка була гра, які були пристрасті… А як грала тодішня «мафія»… Швидкі переміщення, потужні та іноді несподівані удари по воротам, карколомні комбінації і дисципліна. Дисципліна, якої так не вистачає багатьом колективам, у Honda-Mafia була на найвищому рівні.
Перенесемось у літо 2013 року. Літній спекотній день, перший тур одного з проміжних турнірів. На майданчику з’являються вже знайомі мені гравці Honda-Mafia… Але що це? На футболках того ж кольору вже інша назва – KODEX! Виявляється, тепер автомобілісти стали юристами і вирішили клепати перемоги вже в чемпіонатах під егідою ФФзК. Щодо гри, то вона залишилась такою ж швидкою та «чисто футзальною». Ну не люблять гравці Honda-Mafia грати в «бий-біжи»…
Нинішні лідери KODEX – добре знайомі нам «автомобілісти» Станіслав Клімов, Євген Цалік, Дмитро Погребняк та Костянтин Рибалка. Своє звичне місце у воротах зайняв Артем Денисюк, на якого захист завжди може покластись. Варто Артему упіймати кураж, і ніякий навіть супер класний нападаючий не засмутить KODEX своїми влучними і підступними ударами. До вже згаданих мною гравців можна віднести і досвідченого Максима Онуфрієнка, якого ми пам’ятаємо ще за виступами у Другій лізі України чотирирічної давнини.
На даний момент команда виступає у Вищій лізі А. Відбір підопічним Климова вдався краще, але попереду ще багато матчів, у яких представники юридичної фірми KODEX зможуть показати себе лише з найкращого боку!

Вячеслав Скоропад, прес-служба ФФзК