Київ. Володимир Збанко: «Повинен бути колектив!»

02.04.2014

Коментар тренера Тріумфу після останнього матчу на турнірі
- Звичайно, кожен тренер бажає своїй команді перемоги. Маємо тренувальний процес, де футболісти пробують різні комбінації, багато чого дізнаються і тільки вчаться грати у футбол. Те, що награємо, на даному турнірі не завжди допомагає, адже у хлопців часто виникає психологічний стрес. Наприклад, сьогодні двоє футболістів отримали червоні картки тому, що ніколи не грали на такому рівні. Отже, ми лише вчимося.
- Над чим ще вашій команді варто працювати?
- Хотілося б, щоб команда була хорошим колективом поза футболом. Лише тоді з’являться перемоги і взаєморозуміння на паркеті. Моя задача – зробити так, щоб хлопці краще один одного розуміли поза грою.
- Дане протистояння мало якесь турнірне значення?
- У нас було завдання з першої гри взяти три очки. Другу ми програли, третю... Однак повинні були взяти три очки, щоб перейти психологічний бар’єр. Нажаль, маємо багато травмованих гравців, долаємо велику відстань з Броварів, їдучи на матч. Звичайно, не хочемо спускатися на лігу нижче. Зараз, можливо, колектив трохи недотягує, проте деякі моменти мені подобаються. Коли команда програє, але я передивляюся ці моменти, то отримую задоволення від того, що дещо в команди таки виходить.
- Ви вже давно виступаєте у змаганнях під егідою Федерації футзалу. Ви приймаєте участь з першого сезону колишньої Умброліги, де ви стали Чемпіоном Вищої ліги у якості гравця і першої ліги у якості тренера. З того часу багато що змінилося?
- Приємно, що ви знаєте такі факти! Змінилося багато чого, а головне - що у найкращу сторону. Великий крок вперед зроблено в організації самих турнірів. Кількість команд постійно зростає. Арбітраж, мабуть, найкращий в порівнянні з іншими турнірами. Дуже правильним рішенням було запрошення інспекторів. Окремого компліменту заслуговує професійна відеозйомка та онлайн трансляція матчів. Ну і на останок хочу добавити, що дуже виріс рівень самих команд учасників змагань та інтерес глядачів до змагань.

Ярослава Підвальна, прес-служба ФФзК