Київ: поговоримо про щось…

24.12.2013

Огляд подій заключних матчів UMBRO Чемпіонату м. Києва з футзалу

Ось так, потихеньку, стаття за статтею, буква за буквою, гол за голом, ми і докотились до екватору UMBRO Чемпіонату м. Києва з футзалу. Багато чого було за цей час, і хорошого, і такого, на чому треба вчитись… Але це усе ми залишили в минулих матеріалах, а зараз відмітимо ті події, які відбувались і відбуваються зараз, майже в 2014 році!

Отже, що ми маємо на сьогоднішній день? «Не ми, а Ви, шановні вболівальники та гравці!» - поправлю я себе, і це буде більш правильно. «Розборки» в чемпіонаті вже практично закінчились, свої матчі дограє лише Друга ліга, яка пропускала деякі тури через насиченість змагань в залах. Але там свої цілі і свої задачі, а грати щось потрібно… Це «щось» у нас називається «Кубок м. Києва з футзалу», в боротьбу за який традиційно були запрошені команди, що не беруть участь в Чемпіонаті. Однією з таких команд стала СТБ – колектив, який сміливо можна назвати «Дитиною ФФзК». Справа в тому, що восени ФФзК проводила турнір StarLightMedia cup 2013, участь в якому взяли співробітники відповідної телевізійної компанії. Так от найактивніші з різних команд після закінчення турніру вирішили не закінчувати з футзалом і створили команду, яка планує надовго закріпитись на фут зальній мапі м. Києва. Більше того, СТБ змогли одразу ж пробитись в другий раунд змагань, де поступились лише більш досвідченим Парі-Матч.

Наші старі добрі знайомі, команда Іnfopulse, теж вирішила спробувати свої сили у кубку. Але жереб подарував «смугастим» грізного суперника в особі лідера Другої ліги команди FAW Kiev, що не зазнала на турнірі ще жодної поразки. Не збирались машинобудівники програвати і цього разу… Потужно розпочав похід за кубком колектив IPC-Skidka, ще б пак, тренує команду ніхто інший, як Віктор Пантелейчук, та і гравці підібрались дуже хороші за якістю думок та технічних дій. Приєднався до кубкових змагань і ТСП. Команда дуже обновилась за це літо, у ній з’явився тренер (Віталій Мельник) та кілька хороших гравців, зокрема голкіпер Володимир Негель. Поки що два останні колективи йдуть без поразок.

Насолоджуються поки що своїми матчами юнаки та жінки. Серед жіночих команд без поразок крокують КНУБА та NRG. Ну і матчі відбуваються в цьому дивізіоні. Радимо нашій владі занести UMBRO Чемпіонат м. Києва з футзалу до списку місць, які туристам слід обов’язково відвідати в Столиці. Тим більше, такий футзал сміливо можна назвати екзотичним і симпатичним. Хлопчаки теж не поступаються у завзятті, а серед найуспішніших колективів – Чайка, МФК Київ та Спартак.

Усе, що залишилось зіграти в Києві – кілька матчів попереднього етапу Кубку Києва. А далі – гуляй душа аж до перших матчів у 2014 році. До речі, розпочнеться цей наш рік традиційним новорічним турніром на призи Профкому НТУУ КПІ, який дуже добре пробуджує людей від новорічних святкувань. А отже, користуючись можливістю, прошу нікого не розслаблятись, усе найцікавіше ще попереду!

В’ячеслав Скоропад