Київ починає фінальний етап

10.01.2014

Відбірковий етап. Результати

Нарешті! Нарешті дочекались ми того моменту, коли команди дізнались своїх суперників у відповідних лігах. Хочеться сказати «За что боролись, на то и напоролись!», і тут я буду на 100% правий. На протязі трьох складних, але дуже по спортивному цікавих місяця команди у відбірковому етапі виборювали собі місця у відповідних їхньому рівню лігах. Звичайно, не обійшлось без деяких маніпуляцій, і у цьому є доля справедливості. Отож, як би там ми не розводили полеміку, склад ліг маємо наступний.

Супер ліга (4 команди). От до якої ліги будуть прикуті погляди усіх вболівальників з України. Саме Супер ліга подарує нам команду, яка захищатиме честь Столиці в фінальній частині АФЛУ (хто ще не знає, що це таке, просимо http://futsal-amator.com.ua). А можливо, і не одну команду. На даний момент вирішується питання щодо розділення фінальної частини на два етапи, участь у яких зможуть взяти віце-чемпіони регіональних змагань. Загалом, ой як цікаво усе виходить. Щодо ліги, то крім старих добрих знайомих (хоч і у дещо оновлених складах) маємо «темну конячку» V9. Команда є новачком змагань, але уже дуже амбітна. Крім того, очікуємо появи того самого «відомого тренера і дуже хорошої людини».

ХИТ
Эпицентр К6
ISTIL
V9

Вища ліга А (9 команд). Найчисленніша ліга серед усіх наявних. Усі команди нам добре знайомі, а от новачок турніру, IPC-Skidka, планує попсувати нерви старожилам. Тим більше, псувати є кому, з такими гравцями у складі, як Пантелечук та Горло. Ліга виглядає досить рівною, і лише сам Бог знає, кому посміхнеться удача в результаті.

Advisers
Skoda-ХИТ
Юринновация
Райффайзен БАНК АВАЛЬ
BudmonsteR-AKVILON
Альтернатива
КНУ им. Т.Шевченко
Биофарма
IPC-Skidka

Вища ліга В (8 команд). Ліга, складена з представників відбіркового етапу різних ліг (от як закрутив, але хто «в тренді, той зрозуміє). Фаворитами виглядають PARTIZAN та Olimp, але дивлячись на повний склад групи, з впевненістю можу сказати – боротьба нас очікує до останнього туру.

PARTIZAN
Olimp
GALAXY
Атлетик
KODEX
Academica
Django Stars
Триумф

Перша ліга А (8 команд). Политехник-Легион XXI завдяки «вдалому виступу» у відбірковому етапі опустився аж у Першу лігу. Тим краще для підопічних Гончаренка, адже зараз молодим гравцям конче необхідно набиратись досвіду і награвати склад. А от Система-Інвест, нарешті, сподівається показати усе, на що здатен цей колектив.

FinCore
Политехник-Легион XXI
OTP BANK
SC Vikings-КНУ
Ника
Укрмагнезит
ГазМяс
Система-Инвест

Перша ліга В (8 команд). Дуже цікаві команди зібрались в Першій лізі В. В рамках даного дивізіону нас очікує одразу два цікавих «дербі» - будівельне та студентське. Дуже чекаю цікавого футзалу від банкірів, представників СБУ та Фокстроту. А от СНВ, судячи з останніх матчів у відборі, вже переключився з великого футболу на футзал і готовий штурмувати нові вершини.

СНВ
AKVILON
ПБГ Ковальська
СБ-ТИМ
ІМВ
Укрэксимбанк
Фокстрот
MOdas

Перша ліга С (8 команд). Нещодавні дуелянти в Кубку м. Києва з футзалу ТЕХНА та Runwin.com.ua зустрілись у звітному дивізіоні. А от BRAIN-ITBOX випала хороша можливість нарешті здобути свої перші очки в чемпіонаті. Не слід виключати з боротьби й інших учасників октету…

ТЕХНА
Runwin.com.ua
Bilink
Ventcontrol
Кинг-Лото
Сокол
EPAM
BRAIN-ITBOX

Перша ліга D (6 команд). Вітаємо у чемпіонаті одразу два новачки. Хоча, новачком команду NetCracker назвати язик не повертається ( в моєму випадку клавіші не натискаються). Цих хлопців ми добре знаємо за виступами у ІТ-турнірах під егідою ФФзК. Никос – нова для нас команда, про яку ще нічого не відомо…. поки що невідомо.

Пари-Матч
Cogniance
Ciklum-FC
Niebla Azul
NetCracker
Никос

Друга ліга (24 команди). У Другій лізі команди після відбіркового етапу розподілились на три групи по 8 команд:

Друга ліга А

FAW Kiev
DIO Soft
Юнион Таерс
УКРПРОММАШ
Века Буд
Здоровенькі були
Дельта
Hyundai-GALAXY

Друга ліга В

Магнолия-ТВ
НАВС
Троя
Фидобанк
Территория Успеха
Универсал
MadMen
Энергия

Друга ліга С

Squadra di amici
СОФТКОМ
Terrasoft-DS
Бизнесагрогруп
Спорт Ленд
Беличи
Эверест
ITCG

В’ячеслав Скоропад