Київ. ISTIL. Нічого, крім перемоги!

20.03.2014

ФФзК представляє учасників чемпіонату

Команда, про яку сьогодні піде розповідь, завжди має на меті лише перші місця. В яких би турнірах команда не брала участь, коли б це не було і за яких би не було умов. Звичайно, кожна команда в якійсь мірі має на меті перемогу, але для цього потрібно мати певні ресурси. У ISTIL вони є…

Команду з впевненістю можна заносити до старожилів київського футзалу. Кожного року ISTIL виходить на турнірний шлях декількох турнірів одночасно, що, звичайно, вимагає від команди певних ресурсів у вигляді гравців. За ISTIL завжди грали кращі з кращих і лише найсильніші футзаліста. Але є серед них і старожили, ті, хто служить гербу команди вірою і правдою вж багато років. Серед таких гравців можна виділити лідера і капітана команди, голкіпера Віталія Воронкова, а також Володимира Погребного, Сергія Кучука, Сергія Мельника, Юрія Галюка та, безперечно, граючого тренера Сергія Буянова. Останнім часом склад «нащадків Барселони», як їх називає один з моїх колег, відомий київський футзальний журналіст Сергій Кущовий, постійно змінювався. Звичайно, кістяк команди залишався незмінним, але все ж трансферна політика клубу вражає своєю ефективністю. Серед новачків виділю голкіпера Олександра Поліщука, який відомий своїми виступами у складі команд Першої ліги України, Ігоря Кияна, Дмитра Войтенка та Івана Глуцького... Немає сумнівів, імена для київського футзалу відомі… Особливо радію за Дмитра Войтенка, який нарешті знайшов свою команду і має усі умови для того, щоб вирости у висококласного гравця. А от ще один лідер колективу, Максим Алексюк та Конопчук Сергій цього літа вирішив змінити обстановку довкола себе і перейшов в інший київський гранд.

Незмінний президент клубу Андрій Андрійович Ряднов завжди був активним прихильником спорту. Саме за його керівництва команда досягла того, щоб її зараз називали грандом. Кілька разів я навіть бачив Андрія Андрійовича на матчах своєї команди з підростаючим поколінням. Тому сподіваюсь, що на наших очах підростає майбутня футзальна зірка… А от щодо здобутків ISTIL, то вони значні. Крім перемог у швидкоплинних турнірах, ще пам’ятні ті часи для київського уболівальника, коли ISTIL перемагав у чемпіонатах та кубках Umbroleague, а також був у призах на профільних турнірах компанії. Керівництво клубу не визнає жодних результатів, крім перемоги. Звідси і маємо сильну, цілеспрямовану та натхненну команду…

Особисто мені завжди імпонувала гра, яку демонстрували гравці ISTIL. Незмінно, на протязі усіх сезонів, команда полюбляла швидкий, комбінаційний, атакуючий футзал. Маючи в арсеналі швидких гравців з відмінною координацією рухів, Сергій Буянов будує гру завдяки сильним якостям своїх підопічних. ISTIL люблять довго готувати атаки, плетучи мережива атак по усьому майданчику. Ну а для інших комбінацій, приміром, для гри через стовпа, у команді є Галюк.

Така вона, команда, що цього року здобула право грати в Суперлізі і бореться за нагороди чемпіонату. Сподіваємось, в історії ISTIL ще будуть яскраві сторінки і престижні трофеї, про які ми обов’язково вам розповімо! А поки що ISTIL – бронзовий призер UMBRO Чемпіонату м. Києва з футзалу, що також є непоганим досягненням.

Прес-служба ФФзК