ХІТ, м. Київ, відбірковий етап

24.03.2014

Нинішній сезон у київському футзалі став багато в чому революційним. Зміни торкнулись і чемпіона, яким тепер як мінімум на один рік будуть називати ХІТ. Команда Олега Лук’яненка завжди була грандом столичного футзалу, право грати за ХІТ отримували лише найсильніші гравці. Чемпіонат підопічні Лук’яненка провели, як то кажуть, на одному диханні, практично не помітивши конкурентів. Але виступи у міських змаганнях не є верхньою планкою для ХІТ. Вже котрий рік поспіль команда приймає участь у Кубку України, де з кожним разом виступає усе краще…

Футзальні експерти вже давно називають ХІТ головним претендентом на «підвищення в класі» від Києва. І мова йде не тільки про Першу лігу, за складом та грою ХІТ цілком міг би змагатись за нагороди і в Екстра-лізі. А хто з цим не згоден, того переконають такі прізвища, як Шувалов, брати Борсуки, Бутко, Химяк, Корнійчук, Медвідь…. Минулого сезону ХІТ зупинився за крок до золотих нагород, ставши віце-чемпіонами м. Києва, цього року – чемпіонство. Прогрес? Безсумнівно! Але попереду нові вершини, які потрібно підкорювати. Серед них і нинішній фінал АФЛУ, на який ХІТ налаштований дуже серйозно!

Основна форма – чорно-бордова, резервний комплект форми – блакитно-білий.

Команда ХІТ представляє ВАТ «Еней», яке спеціалізується на реалізації кабельно-провідникової та електротехнічної продукції.

Прес-служба ФФзК