Київ, 149 забитих м’ячів лише за три ігрові дні

12.12.2013

Чемпіонат м. Києва. Більш ніж результативно!

Огляд 7 туру

149 забитих м’ячів лише за три ігрові дні!!! Де ще ви побачите такі вражаючі показники результативності? Тільки в баскетболі… Але ми не маємо 2 метри зросту і наша улюблена гра – футзал, про нього і поговоримо. Звітній сьомий тур мав розставити усі крапки над «і», тобто остаточно розподілити команди по групам та лігами в основному етапі. Тому констатуємо, не враховуючи матчів, які дограватимуться, відбірковий етап практично завершений, з чим ми вас і вітаємо! Хоча чи можна вітати когось з завершенням чогось хорошого? Питання риторичне…

В середу вболівальники мали змогу побачити дві різні за сценарієм гри. Одна була насичена красивими голами, а інша – емоціями та непередбачуваними поворотами сценарію. Щодо першої, то V9 розгромили Тріумф. По всьому видно, хлопці серйозно налаштовані на Супер-лігу… А от Альтернатива та К6 розіграли драматичний поєдинок, і той, хто цього не побачив, може просити Бога народитись наново!!!

З суботніх матчів відмічу просто феноменальну гру між ЕРАМ-Біофармою та Сокіл. Завдяки напруженій перемозі ЕРАМ займають друге місце в турнірній таблиці, хоча за очками така ж кількість у ІМВ та Runwin.com.ua. AKVILON відібрав очки у лідера, Атлетік, хоча останні свої турнірні завдання вже давно вирішили. Центральним матчем туру можна було сміливо назвати зустріч Юрінновації та ISTIL. Юристи були дуже близькими до перемоги, але на даний момент їхні суперники просто сильніші індивідуально. КНУ им. Т. Шевченко та
Django Stars у такому ж напруженому матчі розділили між собою очки.

У неділю справжнє видовище вібдувалось між KODEX та Ніка, 16 забитих м’ячів на двох, по 8 «на брата». Альтернатива віддала усі сили в грі проти К6, тому дозволила Політехніку набрати свої перші очки в чемпіонаті. ХІТ підтвердив статус лідера, розгромивши BudmonsteR-AKVILON.

Таким чином подальша боротьба розгорнеться вже після Нового року. А поки що нам ще треба дограти деякі матчі, а також насолодитись першим етапом Кубку Києва з футзалу. Інформацію про перебіг UMBRO Чемпіонату м. Києва з футзалу ви можете спостерігати на сайті futsalkiev.com.

Скоропад В’ячеслав