Київ: наші в Кубку

16.12.2013

Анонс матчів КУ за участю киян

Ось так непомітно наближається до нас Новий рік. Для кожної людини Новий рік – це сподівання, сподівання на те, що кожного наступного року буде краще, ніж у попередньому. А от для футзалістів Новий рік – це передусім міжсезоння, яке кожна з команд намагається використати з користю. До міжсезоння київським командам ще далеко, адже на них у середу, 18 грудня, чекають матчі другого етапу Кубку України з футзалу. Про те, чого варто очікувати від цих ігор, поговоримо далі.

ХІТ – Титан-Зоря: не щастить команді Олега Лук’яненка в кубкових змаганнях. Минулого року ХІТ у себе вдома оступився і залишився за бортом змагань. Хоча за підбором виконавців та потенціалом ХІТ вже давно переріс кубкові зустрічі попередніх етапів і цілком міг би посперечатись за цей трофей. Як вийде в цьому сезоні? Не знаю, гра з Покровським покаже. Зустріч буде справжнім випробуванням для киян, оскільки Титан-Зоря – один з лідерів зони «Центр» Першої ліги України. Та й за складом команда не менш насичена відомими іменами, ніж ХІТ. Дуже хотілося б зробити свій прогноз на цю зустріч, але перед матчеві розклади вказують на те, що навіть екстрасенси з каналу СТБ тут не допоможуть. Отож, запрошуємо усіх 18 грудня 2013 року в спорткомплекс на вражаючий та напружений матч. Початок зустрічі о 13.00.

Київ-НПУ – Моноліт: Харків та Київ дуже пов’язані між собою в футзальному сенсі цього слова. Ниточка тягнеться ще з дружби нині покійного Леоніда Йосиповича Матькова та головного тренера МФК Локомотив Євгена Семеновича Ривкіна. Але зараз інший. Не менш відомий клуб з Першої столиці буде протистояти нашим гравцям. Команда Моноліт лише нещодавно відновилась в якості повноцінної майже професійної команди. Минулий рік Моноліт провів в котлі міських змагань, а цього року команда вже впевнено лідирує в турнірній таблиці зони «Схід» Першої ліги. Щоправда, боротьба за першу позицію з Буран-Ресурсом буде дуже напруженою. Команди добре знайомі один одному, на стадії підготовки до сезону Моноліт та Київ-НПУ зіграли товариський матч, який завершився в нічию 1:1. Але нічиїх в кубкових зустрічах не буває, і вже це факт говорить про цікавість матчу. Київ-НПУ запрошує усіх вболівальників прийти 18 грудня на НПУ-Арену та підтримати свою команду. Початок матчу о 16.30.

«МКВ» Одеса - Епіцентр К3: а от команді, яка поки що виконує завдання на сезон і йде в лідируючій групі Чемпіонату України серед команд Першої ліги, доведеться зустрітись з темною конячкою турніру – одеським МКВ. Інформації про суперника інтернет містить небагато. На попередньому етапі одесити вибили з турніру представників Криму – 4:0, і це вже заслуговує на додаткову увагу з боку тренерського штабу Епіцентру. Нажаль, київський вболівальник цю гру не побачить на власні очі (хіба що поїде разом з командою на виїзд). Але ми чекаємо хороших новин з Одеси та тримаємо за підопічних Олега Шайтанова кулачки. Початок матчу о 18.00…

В’ячеслав Скоропад