ФФзК. Анонс нових проектів

06.12.2013

ФФзК. Анонс нових проектів

Шанувальників футзалу чекають сюрпризи

Усі, хто грає у футзал під егідою ФФзк, та й усі ті, хто просто любить гру 5 на 5, уже давно звикли, що ФФзК постійно радує їх якимись цікавинками. От і зараз: чемпіонат уже давно розпочався, здавалося б, уже всі все знають і ніяких несподіванок бути не може. Та не все так просто…


Ще на початку року новостворений у структурі ФФзК Комітет журналістики розпочав роботу над кількома проектами. Мова йде про серію інтернет-програм, які будуть висвітлювати події у футзальному житті Києва. І от, нарешті, ми можемо сміливо стверджувати: робота майже завершена і незабаром вболівальник побачить щось дуже цікаве та пізнавальне, а можливо і самого себе на екрані…

«Футзал-шоу». На відміну від подібних проектів на телебаченні та в інтернеті, ми вирішили відійти від традиційного формату новин і розбавити його цікавими рубриками та хіт-парадами. Кожна програма буде відрізнятись від попередньої своїм наповненням, та незмінною залишиться повна статистика виступів команд в лігах і рубрика з найкращими голами за місяць. Даний проект стане чудовим доповненням до вже існуючих інформаційних переваг Чемпіонату м. Києва, серед яких онлайн-трансляціі матчів та журнал «Київський футзал».

«2 по 20». Програми схожого формату не рідкість на нашому телебаченні, от і ми вирішили не пасти задніх і створили своє «інтерв’ю-шоу». «2 по 20» - спільний проект Федерації футзалу м. Києва та sportinform.com.ua. В гості до журналістів Ігоря Калмикова та В’ячеслава Скоропада забігатимуть цікаві футзальні особистості, яким є що розповісти про футзал і не тільки… Гостем першого випуску стане відомий функціонер, тренер, гравець та просто людина, яка віддана футзалу усім серцем – Президент та тренер футзального клубу «Київ-НПУ» Андрій Антонович Голякевич. Мова піде про перші кроки футзалу на Україні та розвиток молодих гравців, яким займається «Київ-НПУ» усе своє існування. Перший випуск «2 по 20» планується випустити в ефір до Нового Року.

Ось такі вони, нові проекти ФФзК. Сподіваємось, Вам сподобається усе, над чим ми працюємо, адже кожна секунда ефірного часу направлена на Вас, шановні вболівальники!

Вячеслав Скоропад