Київ. Епіцентр К6. Будівельний гранд

22.01.2014

ФФзК представляє учасників чемпіонату

Гранд – звучить гордо і престижно. У різні часи це слово означало завжди одне і те ж – лідер, перший, найкращий! От і у нашому футзальному господарстві є гранди. Цього сезону їх у нас три. Сьогодні поговоримо про команду, яка представляє мережу найбільших будівельних гіпермаркетів країни – Епіцентр К6.

Беручи участь у різноманітних турнірах, команда тепер уже Євгена Смоловика ставить собі за мету лише перемогу. Так, не завжди виходить, але саме зараз команда виглядає настільки злагоджено і переконливо, що можна сміливо йти у букмекерську контору і робити свої ставки. Минулого року, коли існувала Друга ліга, Епіцентр К6 виступив не дуже вдало. Команда зайняла передостаннє місце в турнірці, пропустивши попереду крім своїх будівельних конкурентів ще й ХІТ, ISTIL та ФарсіФарм. Будемо відвертими, того року команда знаходилась не в найкращих своїх кондиціях. Кілька основних гравців залишили колектив, а багаторічний наставник та ідейний натхненник колективу Юрій Погорєлов працював з колективом останній рік. Та все ж, Епіцентр К6 за моїми спогадами став «кошмарним сном» у двох останніх сезонах для лідера київського футзалу – Епіцентра К3.

Кожен, хто цікавиться київським футзалом, пам’ятає позаминулорічний матч К6 проти К3. Того разу результат на К6 не давив, а от К3 у випадку поразки могли залишитись без першого місця в регулярному чемпіонаті. Переповнений КПІ, три м’ячі на останніх хвилинах, «гойдалки» до останньої секунди – ось що закарбувалось у пам’яті усіх, кому таки пощастило побачити той поєдинок. І хто зна, як би закінчилась серія плей-офф, якби К6 тоді все ж переміг. А от два роки назад саме перемога в останньому матчі дозволила Епіцентру К6 зайняти бронзову сходинку п’єдесталу в чемпіонаті… і не дозволила К3 стати чемпіонами. От такими от інтригами насичений наш, київський футзал. Цікаво? Слідкуйте за ним далі!!!

Щодо сьогоднішніх реалій, то зараз команду тренує молодий і амбіційний Євген Смоловик. Після виступів за луганський ЛТК Євген повернувся до рідного йому Києва і розпочав усе з чистого листа. Тепер у команди нове обличчя, до команди повернулись Ярослав Аксьонов та Апті Накаєв (з якими Євген Смоловик разом пізнавав ази футзалу в юнацькому віці). Приєднався до команди Максим Алексюк з ISTIL, а також досвідчений універсал Сергій Конопчук. Ну і куди ж без «старожилів» команди, серед яких Олександр Пекній, Віталій Коваль, Андрій Пунько, Петро Ясиновський та Андрій Петров. Загалом, та ще «банда», яка готова вирішувати серйозні завдання в Суперлізі.

Прес-служба ФФзК