Чемпіонат Києва з футзалу. Підсумки другого туру

31.10.2013

В’ячеслав Скоропад. Вперше за час проведення чемпіонату дозволю собі проаналізувати саме рахунки матчів, а не гру команд. Адже очевидно – у футзал в Києві грати навчились, і роблять це навіть співробітники офісів дуже уміло. Тому звернемось до цифр і статистики.

Лідери поки що йдуть без очкових втрат, при чому громлять своїх опонентів з колосально великими рахунками. Лише ISTIL в останньому турі оступився, але вибачте… суперником був оновлений ХІТ, а оскільки зараз йде лише відбірковий етап, команді Сергія Буянова немає чого засмучуватись, основні баталії чекатимуть на команду в Супер-лізі. Щодо конкурентів наших грандів, то основними назву Advisers, Будівельних монстрів Akvilon та потужного останнім часом V9. Останні, до речі, переграли команду тепер уже Станіслава Гончаренка з рахунком 4:2, та й по грі колективчик зібрався той ще. Я уже писав про оновлення у «юристів», повторюсь. За складом команда буде мітити в гранди, адже такі імена, як Джафаров, Будзько, Нудик плюс «це ще не усі новачки, є ще кілька дуже відомих вам особистостей. Які готові влитись у колектив…» (Д. Сабатюк, Advisers). Інтригує? Мене теж… ох і чекаю я вже з нетерпінням матчів юристів з грандами… Цікавою була гра між Райфайзен Банк Аваль та Альтернативою. Результат? Цілком закономірна нічия, що відображає рівність цих команд на даний відрізок турнірної дистанції, 2:2.

КНУ ім. Шевченка поки що в захваті лише від гри суперників. Хлопці у команді молоді, на перспективу, тому програш «Нащадкам барселони» (як команду ISTIL не зрозуміло чому називає один відомий київський журналіст) 2:10 для хлопців не показник – просто це був не день Бекхема. Партизани останнім часом теж спокійнесенько грають на результат. Розігрався Курдіньйо, і це дзвіночок для суперників «лісових». Не може ніяк знайти свою гру ОТР банк, в минулому сезоні команда, щоправда, виглядала зовсім по іншому, але все ж… Думається мені, що від хлопців Миколи Костенка теж чекатимемо сюрпризів. А поки що програш Кодексу 2:4, в чому заслуга більше самих гравців «чорних». Подобається мені команда Укрексімбанку, дуже подобається. Навіть незважаючи на нічию з Ciklum, грав виглядає хорошою, і маю надію, що результат не залишиться осторонь команди. А от новачок, BRAIN-ITBOX, під керівництвом Ігоря Будзько видав непогану гру проти потужного ГазМяс, 4:3. «Омичі» ледь змогли винести з ЦСКА 3 залікові пункти, а забий «жовті» свої моменти… Чехи у пошуку, у пошуку своєї гри. Програш V9 – не той результат, який хотіли б бачити керівники команди, та й за складом команда явно не заслуговує рахунку 2:6… але це футзал, гра кількох секунд…

Ярослава Підвальна. Команди ще досі входять у сезон. Оновлений «Ciklum» з важкістю пробує досягти нових висот, «Альтернативі» сильно не щастить на шляху до Суперліги, «ГазМяс» пізно «просинається» під час поєдинку. Але, в принципі, фізична форма багатьох гравців стала кращою, адже позаду – перший тур і, щонайменше, два тижня тренувань. Турнірні таблиці поки не дають приводів для прогнозу, хоча, судячи з двох зіграних поєдинків, іноді можна припустити, як команда проявить себе у наступних іграх. Наприклад, якщо почала вона сезон з двох розгромів або з двох нищівних поразок. Однак «відкладемо» поки прогнози у далекий ящик і відкриємо його пізніше, можливо, вже після відбіркового етапу.

Ігор Котляренко. Друга ліга радує нас видовищними матчами і кількістю голів. Протистояння Магнолії-ТВ з DIO назву найпринциповішим у другому турі. При чому ІТ-шники нанесли у ствір воріт телевізійників 19 ударів – рівно стільки, скільки вдарили по воротам телевізійники взагалі! Цікава статистика. Троя б’є всіх і вся, мабуть, бачачи у кожному супернику спартанців, остання перемога 9:1 над Terrasoft-DS. А от молода на українському ринку автомобільна компанія з такими ж молодими гравцями FAW Kiev не залишає шансів УКРПРОММАШУ, щоправда промисловці уже встигли реабілітуватись у матчі проти Енергії (ціною червоної картки капітану, Лукіянчуку). Дивує Бізнесагрогруп, дивує неприємно. Знаю цю команду, вона здатна на більше. Але це лише проміжні підсумки, далі – більше!

За матеріалами ФФзК