Advisers. З прицілом на першість

12.02.2014

ФФзК представляє учасників чемпіонату

Авторитет – це така річ, яку потрібно заробити, воно саме не прийде. От і у нас в чемпіонаті є багато команд, які зуміли заробити собі авторитет, і тепер цей авторитет працює на ці команди. Продовжуючи розповіді про такі колективи, не можна не згадати представника юридичного сектору суспільного життя людства – команду Advisers.

Колектив з’явився на теренах футзальних змагань Києва (мається на увазі під егідою ФФзК) зовсім нещодавно. І от яка цікава річ, якщо більшість команд, які лише розпочинають свій шлях у якомусь турнірі, розпочинають його з розкачки, з розвідки, то юристи вирішили піти іншим шляхом. Команда одразу показала, що не збирається бути «духом» в казармах футзального Києва, показала свій норов та прагнення бути лише на перших місцях у всіх змаганнях і на перших сторінках усіх футзальних статей. Ставка на таку поведінку принесла свій результат, команда змогла в першому ж сезоні дійти до фіналу Кубку Української UMBRO League, показавши при цьому дуже впевнену та цікаву гру. Та й виступ у чемпіонаті був більш, ніж достойним…

Склад команди завжди був досить цікавим. Кожен з гравців – футзальна індивідуальність, кожен з гравців здатен самотужки вирішити долю поєдинку з будь-яким суперником. Серед нинішніх лідерів колективу Костянтин Макєєв, Дмитро Джафаров, Ярослав Войток. Олег Будзько, Максим Хижняк. Серед останніх «трансферних новинок» Advisers також є цікаві імена. У ISTIL був викуплений трансфер Вадима Атаманенка та Євгена Рябчука, сума трансферу не розголошується. А для виховання в молодих гравцях бойового духу та підкріплення молодості досвідом у колектив був запрошений легендарний та емоційний Володимир Нудик. Керівники команди Денис Сабатюк та Богдан Волошин завжди ставлять перед командою лише найвищі завдання, до того ж як Денис, так і Богдан завжди готові самі вийти в поле і допомогти своїм партнерам за необхідності.

Сучасний Advisers – це досвідчений, відносно молодий і зголоднілий до трофеїв колектив. Кожна гра команди – це такий собі урок для починаючих гравців, як маючи в арсеналі широкий футзальний арсенал можна досягати найвищих завдань. Ну а юридична фірма Advisers – юридична фірма, створена для бізнесу!

В’ячеслав Скоропад, прес-служба ФФзК