1/16 Кубку м. Києва з футзалу. Результати

12.02.2014

Стали відомі майже усі пари 1/8 фіналу

На вихідних усі небайдужі до ситуації в київському футзалі стали свідками змагання за вихід до 1/8 фіналу. Як завжди. Кожна гра відрізнялась своїм сюжетом та безкомпромісною боротьбою. Але про все по порядку…

Розпочинали матчі 1/16 студенти з КПІ та юристи з Advisers. І перша ж гра ледь не стала сенсаційною за результатом. Молоді підопічні Станіслава Гончаренка змогли нав’язати боротьбу обезкровленому відсутністю п’ятьох гравців основи фавориту. Після голу Євгена Волобуєва на останніх подихах першого тайму номінальні гості змогли оговтатись лише в кінцівці другої половини, довівши свій клас.

В неділю нас почали радувати вже з першої гри. Academica повторила подвиг юристів, команді також прийшлось відіграватись, але зробили це підопічні Балана не менш впевнено, залишивши за бортом змагань ОТР. Дуель старих знайомих. Які минулих вихідних вже з’ясовували стосунки в рамках чемпіонату, завершилась з аналогічним результатом – 5:1, BudmonsteR-AKVILON виявились знову сильнішими за Юрінновацію. Найбільш інтригуючим мені здавався матч між Skoda та PARTIZAN. Цю гру очікували усі, в першу чергу очікували емоцій та великої кількості боротьби. Але гра вийшла зовсім інакшою. Команди продемонстрували дуже академічний, «чистий», красивий футзал без зайвих емоцій та з оглядкою на захист. Звичайно, великої кількості м’ячів від такої гри ніхто не очікував, тим більше великої переваги в рахунку. Пощастило більше партизанам, м’яч Ярослава Кутового вивів його команду в 1/8. А от новачки Кубку і чемпіонату, IPC-Skidka, поки що не зустрічають на шляху до трофею серйозних перешкод, не стали такими для підопічних Пантелейчука і Django Stars, 7:3. Єдиний матч, який завершився вже такою звичною усім серією післяматчевих 6-метрових ударів стала гра між ГазМяс та РБА, банкіри виявились більш вдалішими у цій лотереї. Альтернатива не без складнощів вибила з подальшого шляху Біофарму, яка цей матч грала без свого тренера у технічній зоні.

Для повної картини 1/8 залишилось зіграти лише одну зустріч, у якій студенти з КНУ ім.. Шевченка змагатимуться з KODEX. У останніх справи в чемпіонаті йдуть не дуже добре, як за результатами, так і за грою. Студенти ж свої матчі проводять, як на мене, з кожним разом усе краще і краще… Отже, з урахуванням усіх зіграних матчів 1/8 фіналу Кубка м. Києва з футзалу виглядає так:

1/8

BudmonsteR-AKVILON

Academica

1/8

KODEX/КНУ ім. Шевченко

ХІТ

1/8

ISTIL

Advisers

1/8

V9

PARTIZAN

1/8

Епіцентр К2

IPC-Skidka

1/8

Епіцентр К3

ТСП

1/8

Епіцентр К6

Райфайзен БАНК АВАЛЬ

1/8

Система-Інвест

Альтернатива

 

«Найрівнішими» матчами в 1/8 виглядають зустрічі ISTIL з Advisers, BudmonsteR-AKVILON з Academica та V9 з PARTIZAN. В інших парах простежується явний фаворит. Хоча, пригадуючи шлях ТСП до 1/8, якось складно назвати хоч одну команду фаворитами…

В’ячеслав Скоропад, прес-служба ФФзК