Хмельницький: все найцікавіше тільки розпочинається

11.08.2015

Преміум-ліга: все найцікавіше тільки розпочинається

Черговий ігровий вік-енд видався неймовірно насиченим на цікаві події

Все цікавіше розгортаються події у Преміум-лізі відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду, 8-ого та 9-ого серпня, змагальний марафон продовжився матчами 9-ого туру у дивізіоні 1 та поєдинками 9-ого та 10-ого турів в дивізіоні 2, за підсумками яких визначилися імена майже всіх учасників стадії плей-офф, де і будуть розігруватися призові місця, а також були зіграні заключні матчі 1/8 фіналу Кубку, за підсумками яких визначилися імена усіх чвертьфіналістів розіграшу. Забігаючи наперед відзначимо, що майже усі зіграні поєдинки потішили глядачів динамічною та видовищною боротьбою на майданчику з великою кількістю забитих м’ячів, а їх учасники, незважаючи на неймовірно спекотну погоду, яка в ці дні панувала на штучних майданчиках спорткомплексу УМВС з усіх сил прагнули на зеленому газоні продемонструвати свої найкращі якості. Про все це і не тільки далі в нашому огляді.

«Хмельницькі делікатеси» - «Бамбук» - 4:3 (3:2)

Арбітр: Божко

Голи: Криськов (1), А. Ткачук (12, 17), Кащук (28) – Стеценко (8), Олесь (16), Кульбачний (32)

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Криськов, Бражук, О. Ткачук, А. Ткачук, Ярмаш, Богдан, Яцків, Буртовий, Кащук, Никонюк

«Бамбук»: Гарбар, Кушнірук, Олесь, Кульбачний, Стеценко, Бабій, Банашко

Попередження: Самчук (24), Криськов (48), О. Ткачук (50), Кащук (50)

Відкривав ігрову суботу цікавий двобій між «Хмельницькими делікатесами» та «Бамбуком». Перший тайм завершився за мінімальної переваги номінальних господарів, однак Кащук вже в дебюті другої 25-ти хвилинки влучним ударом у власному виконанні довів перевагу «делікатесів» до комфортних двох м’ячів. Здавалося, що все у цій грі вже вирішено заздалегідь, однак підопічні Володимира Громницького на рахунок цього було зовсім іншої думки, зусиллями Кульбачного скоротивши розрив до мінімуму та ожививши інтригу в цій зустрічі. Надалі «Бамбук», повіривши у власні сили, відчайдушно намагався врятуватися від поразки, однак підопічні Романа Яковенка, грамотно відігравши, з п’ятим польовим впевнено перекривали усі вільні зони, не даючи своїм суперникам можливостей для взяття воріт Самчука і в підсумку логічно довели справу до переможного завершення – непроста перемога «Хмельницьких делікатесів» із рахунком 4:3, які завдяки цьому успіху достроково здобувають путівку у стадію плей-офф і продовжують дихати в спину трійці лідерів у дивізіоні 1.

«Спортлідер-2» - «Вентс» - 7:4 (2:2)

Голи: Шевчук (1), Романюк (19, пен., 41), Подлюк (34, 37), Цикра (36, 48) – Побережник (8), Гранатюк (23, 30), Мустафін (29)

«Спортлідер-2»: Шевчук, Романюк, Рябоконь, Бойчук, Катеринчук, Караім, Подлюк, Цикра, Полупан

«Вентс»: Болістовський, Побережник, Святий, Токарчук, Нік, Жаріков, Гранатюк, Жук, Мустафін, Восканян

Попередження: Жук (18)

Продовжував ігрову суботу її центральний поєдинок, у якому зустрічалися між собою лідери дивізіону 1, «Спортлідер-2» та «Вентс». Після нічийного першого тайму, другу 25-ти хвилинку активніше розпочали «вентсівці», які вже доволі швидко провели два м’ячі у ворота Караіма, але розвинути свій успіх Мустафіну і компанії не вдалося: діючий чемпіон, проявивши на майданчику свої найкращі якості, блискуче провів кінцівку двобою, і відвантаживши п’ять «cухих» у ворота Болістовського, в ефектному стилі схилив шальки терезів на власну користь – 7:4 на користь «Спортлідера-2», який продовжує не словом, а ділом доводити свої найвищі турнірні амбіції. У складі переможців найбільш помітним було тріо Романюк-Подлюк-Цикра, кожен з якого по два рази залишав свій «автограф» у воротах суперника у вигляді забитих голів. Обидва ж колективи оформили путівки у плей-офф, і тепер можуть готуватися до вирішальних матчів турніру.

«Менс» - «Політехнік» - 3:5 (2:2)

Арбітр: Щепанський

Голи: Братченко (14, 39), Левчук (22) – Садовнік (4, 28, 33), Дзюбак (10), Мисліборський (41)

«Менс»: Левчук, Гілюк, Братченко, Лісоводський, Павлюк, Самонов, Попов, Присяжнюк

«Політехнік»: Садовнік, Вільчинський, Мисліборський, Пекнич, Мамонтов, Дзюбак, Чурбанов, Жилович, Майданюк

Попередження: Братченко (11), Гілюк (32), Павлюк (40) – Мисліборський (48), Дзюбак (48)

Важливу перемогу здобув «Політехнік», який здолав лідера власної підгрупи, «Менс». Довгий час рівна гра на майданчику знаходила своє відображення у цифрах на табло, і здавалося, що все завершиться саме за нічийного рахунку, однак зовсім по-іншому вважав Садовнік, який оформивши дубль протягом 5 хвилин суттєво збільшив шанси «Політехніка» на підсумковий успіх. «Менсівці» завдяки голу Братченка відразу оживили інтригу, але останнє у матчі все одно виявилося за номінальними гостями, які після голу Мисліборського зняли усі питання щодо переможця – 5:3 на користь «Політехніка», який завдяки цьому успіху достроково кваліфікується до плей-офф у дивізіоні 2.

«ЕкоАльт» - «Патріот» - 4:3 (1:1)

Голи: Тихонюк (14), Михайлов (30, 39), Мокрота (38) – Палійчук (7, 32), С. Атласюк (27)

«ЕкоАльт»: Пилипюк, Тихонюк, Музика, Дунець, Потюк, Мокрота, Булка, Камінський, Рибчинський, Кримінський, Кузнєцов, Луцюк, Михайлов

«Патріот»: Лівчинський, С. Атласюк, Дрижа, Вольський, Палійчук, Романов, О. Атласюк, Марчук, Шупер

Приємно здивував «ЕкоАльт», який здолав одного із лідерів підгрупи «А» дивізіону 2, «Патріот». Довгий час привабливішими на підсумкову перемогу виглядали шанси у номінальних гостей, які володіли мінімальною перевагою у рахунку, однак підопічні Максима Роговського таки зуміли проявити характер, і завдяки влучним ударам Мокроти та Михайлова не лише відігратися, а й схилити шальки терезів на власну користь – вольова перемога «ЕкоАльту» із рахунком 4:3, який стає ще одним учасником плей-офф у дивізіоні 2.

«Атлетик-Ферозіт» - «Дантист» - 11:2 (5:0)

Голи: Ярмоленко (4, 5, 25), П. Шульган (12, 38, 41), Кривак (23), Лисюк (33, 44), Климчук (46), Яюс (47) – Улітін (27), Приступа (31, пен.)

«Атлетик-Ферозіт»: Боднар, Яюс, Климчук, Підлісний, П. Шульган, А. Шульган, Лисюк, Кривак, Розізнаний, Ярмоленко

«Дантист»: Тимофієв, Приступа, Болотюк, Улітін, Д. Кукурудза, Стожик, Городецький

Попередження: А. Шульган (17), Боднар (31) – Городецький (29)

Три очки здобув і «Атлетик-Ферозіт», який в 9-ому турі розгромив свого сусіда по турнірній таблиці, «Дантист». По-суті, долю зустрічі було вирішено ще у першій 25-ти хвилинці, впродовж якої «атлетики» провели пять м’ячів без відповіді у ворота свого опонента. Після відпочинку підопічні Олександра Розізнаного лише розвинули свій успіх, ще шість разів змусивши капітулювати Тимофієва. «Дантист» ж двома влучними ударами зумів лише дещо врятувати власний престиж – більш ніж переконлива перемога «Атлетика-Ферозіт» із рахунком 11:2, який завдяки цьому успіху стає ще одним учасником стадії плей-офф у дивізіоні 2.

«Ауді» - «Динамо-УМВС» - 2:11 (0:6)

Арбітр: Куцак

Голи: Сердунич (29), Баценко (42) – Бабій (1, 6, 17, 49), Соботюк (11, 38), Подлюк (20), Розгон (25), Лахмай (40), Глушок (44, 49)

«Ауді»: Студенець, Петричук, Войтович, Симчак, Загребельний, Кучер, Баценко, Бистрих, Козар

«Динамо-УМВС»: Трочинський, Лахмай, Бабій, Розгон, Подлюк, Наскальний, Бабак, Глушок, Заєць, Соботюк

Продовжує «збирати скальпи» «Динамо-УМВС», яка в 9-ому турі змагань у дивізіоні 2 познущалася над «Ауді». «Міліціонери» в усіх ігрових компонентах переважали свого опонента на майданчику, в підсумку одинадцять із своїх численних атак довівши до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. «Автомобілісти», спантеличені таким розвитком подій, «відповіли» лише двічі – розгромна перемога «Динамо-УМВС» із рахунком 11:2. У складі переможців найбільш помітним був Ігор Бабій – на його рахунку покер.

«Мустанг-Автолідер» - «Університет» - 1:4 (1:2)

Голи: Третьяков (11) – А. Федорко (13), Яровий (17, 47), Антонюк (33)

«Мустанг-Автолідер»: Рудий, Петрук, Третьяков, Легун, Косевич, Вельський, Віт. Сироватко

«Університет»: Сандулов, Антонюк, Богославський, Березовський, Ягодзинський, Ситнік, А. Федорко, Мороз, Сяньков, Овчинніков, М. Федорко, Яровий

Попередження: Сандулов (2), Яровий (9), А. Федорко (49)

Чергову перемогу здобув і  «Університет», який в непростому поєдинку зламав опір «Мустангу-Автолідера». Почали гру краще номінальні господарі, які і невдовзі відкрили рахунок у матчі після голу Третьякова, однак «Універ» не опустив руки, і ще до перерви завдяки влучним ударам Артема Федорка та Ярового схилили шальки терезів на власну користь. Всі небезпідставно очікували цікавого продовження подій на майданчику після перерви, але його не послідувало: Сяньков і компанія, ще двічі змусивши капітулювати Рудого, у впевненому стилі довели справу до переможного завершення – 4:1 на користь «Університету», який продовжує розділяти із «Спортлідером-2» лідируючу позицію у дивізіоні 1. Хто ж кваліфікується до плей-офф у елітному дивізіоні з першого місця скоріш за все дасть очний матч цих суперників, який відбудеться у останньому турі «регулярки».

«ККФА-Vivasan» - ДЮСШ «Спортлідер+» - 12:2 (5:0)

Арбітр: Жмурко

Голи: Сушицький (5, 13, 16, 24, 32, 34, 50), Матковський (13, 44), Феринський (41), Кордас (48), Лисий (50) – Кіт (27), Вербовий (44)

«ККФА-Vivasan»: Гуторов, Гамолов, Качур, Маркович, Ємчук, Забавський, Матковський, Сушицький, Феринський, Рудоман, Куцак, Кордас, Лисий, Щипановський

ДЮСШ «Спортлідер+»: Райтаровський, Ліпчинський, Гончар, Вербовий, Коваленко, Король, Цилепа, Шкодяк, Кіт, Омарі, Коваль

Попередження: Ємчук (40) – Король (35)

Чергові три залікові бали здобув «ККФА-Vivasan», який не мав жодних проблем у матчі із ДЮСШ «Спортлідер+». Звітний поєдинок сповна можна охрестити бенефісом одного гравця, а саме капітана «вівасанівців», Максима Сушицького, який забивши сім м’ячів у ворота «лідерів», фактично самотужки забезпечив своїй команді переможний результат. Вдалий почин свого партнера по команді підтримали й інші гравці номінальних господарів, які ще п’ять разів змусили капітулювати бідолашного Райтаровського. Підопічні Миколи Сохорука змогли ж відповісти лише двічі та дещо підсолодити гіркоту розгромної поразки – 12:2 на користь «ККФА-Vivasan».

«Філтекс» - «МобіФренд» - 5:1 (2:1)

Арбітр: Муляр

Голи: Шляховий (8), Васільєв (12, 48), Вакух (41), Ярославський (46) – Вакух (21, аг.)

«Філтекс»: Незборецький, Щербатюк, Ярославський, Якубовський, Васильчук, Юнчик, Вакух, Хдейр, Свіщов, Шляховий, Васільєв, Яковчук, Блазунь

«МобіФренд»: Федчишин, Гуляк, Садовський, В. Лисий, О. Лисий, Мельник, Бондар, Ладунець, Вакух, Купіс, Єременко

Попередження: Блазунь (28), Якубовський (38) – Ладунець (8), О. Лисий (35), Садовський (49)

Вилучення: О. Лисий (38, повторне попередження)

Продовжує набирати очки і «Філтекс», який впевнено у 9-ому турі змагань у дивізіоні 2 розібрався із «МобіФрендом». Перший тайм звітного протистояння завершився за мінімальної переваги номінальних господарів, що обіцяло доволі цікаву другу половину зустрічі, але очікування глядачів так і не виправдалися: Ярославський і компанія продемонстрували свої найкращі якості на майданчику після перерви, і провівши три м’ячі без відповіді у ворота Федчишина зняли усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка арбітра – 5:1 на користь «Філтекса».

«Гранд» - «Новатор» - 9:7 (2:5)

Голи: Петриковець (16), Олянчук (17, 34), Овчинніков (28, 41, 46), Булкін (42, 49), Успенський (43) – Лисий (7, 14), Вараниця (8. 13, 24, 40), Горошко (48)

«Гранд»: Чекерський, Власов, Дячук, Олянчук, В. Вербовий, Булкін, Успенський, Петриковець, Овчинніков, С. Вербовий

«Новатор»: Посполіта, Новік, Осадчук, Шушвар, Вараниця, Лисий, Горошко, Одарич, Мельник

Попередження: Петриковець (39), Овчинніков (50) – Новік (12), Шушвар (16)

Вилучення: Новік (29, повторне попередження)

Гольовою феєрією потішили своїх вболівальників «Гранд» та «Новатор», які забили на двох аж 16 (!) м’ячів. Щодо подій на полі, то суперники з перших секунд розпочали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку та не акцентуючи особливої уваги на захисті власних воріт. Як часто буває у подібних випадках, на перший план реалізація, а кращою вона виявилася в цей день у номінальних господарів, які дев’ять іх своїх випадів завершили взяттям воріт. «Новатору» ж подібне вдалося лише сім разів, чого виявилося в підсумку бодай для нічиєї – результативна перемога «Гранду» із рахунком 9:7, який завдяки цьому успіху достроко здобуває путівку у плей-офф змагань в дивізіоні 2. Найбільш ж помітним в складі переможців був Олег Овчинніков – на його рахунку хет-трик.

«Стандарт» - «Тетра» - 3:6 (2:3)

Арбітр: Рожнятовський

Голи: Подлюк (2, 49), В. Дідишен (20) – Муляр (16, 18, 24), Ярош (40, 43), Т. Диняк (47)

«Стандарт»: Назарчук, П. Дідишен, В. Дідишен, Полупан, Гаркун, Подлюк, Побережний

«Тетра»: Сікора, А. Диняк, Т. Диняк, Муляр, Семенчук, Скалій, Савіцький, Ярош

Попередження: Гаркун (43)

Продовжує не словом, а ділом доводити свої найвищі турнірні амбіції один з фаворитів турніру в дивізіоні 2, «Тетра», яка в 9-ому турі впевнено переграла одного з його аутсайдерів, «Стандарт». Підопічні Віктора Кузьміна, в складі яких в цей день на майданчику солював тандем Муляр-Ярош, в усіх ігрових компонентах переважали свого опонента на майданчику, в підсумку втіливши свою перевагу у шість м’ячів у ворота Назарчука. «Стандарт» ж трьома влучними ударами зумів лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 6:3 на користь «Тетри», яка завдяки цій перемозі та осічкам «Менсу» та «Патріота» повертає собі лідируючу позицію у підгрупі «А» дивізіону 2.

«Прикордонник» - «Лісабон» - 8:3 (4:2)

Голи: Власов (3, 40), Мельников (7, 18, 46), Дьомін (19), Куліковський (29), Голенко (45) – Сьомін (5, 17), Микитюк (27)

«Прикордонник»: Ільков, Мельников, Дьомін, Куліковський, Власов, Голенко, Морозов, Шевчук

«Лісабон»: Дащук, Цейчуков, Микитюк, Тадля, Главацький, Сьомін, Крисін, Куркевич

Попередження: Мельников (32), Дьомін (38) – Крисін (16)

Продовжував ігрову суботу ще один цікавий двобій, у якому між собою на майданчику з’ясовували лідери підгрупи «В» дивізіону 2, «Прикордонник» та «Лісабон». Забігаючи наперед, хочеться відзначити, що він так і не виправдав очікувань вболівальників. Виною тому, перш за все більш ніж переконлива гра підопічних Сергія Каштеляна, які забивши у ворота Дащука по чотири м’ячі в кожному із таймів, зняли усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка. Сьомін і компанія відповіли лише тричі, чого виявилося замало бодай для нічийного результату – впевнена перемога «Прикордонника» із рахунком 8:3, який закріплює свої позиції у трійці лідерів у власній підгрупі, при цьому достроково здобуваючи заповітну перепустку до плей-офф.

«ЕкоАльт-Адрія» - «AVIVA» - 4:2 (2:1)

Голи: Гнатюк (2, 34), Присяжнюк (18), Яворський (28) – Резніченко (6), Коротинський (44)

«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Музика, Гончар, Яворський, Вілінчук, Чорний, Оборонков, Гнатюк, Присяжнюк

«AVIVA»: Подуфалий, Віслободський, Рабченюк, Резніченко, Ліщук, Казмірчук, А. Кравчук, Мочульський, Коротинський, Тимощук, Бриндак, І. Кравчук

Попередження: Присяжнюк (35), Яворський (43)

А ігрову суботу завершував ще один поєдинок, який мав дуже велике турнірне значення для обох сторін – зустрічалися «ЕкоАльт-Адрія» та «AVIVA». Перша 25-ти хвилинка завершилася за мінімальної переваги номінальних господарів, а після перерви підопічні Олега Рогульського, яким залікові бали були вкрай потрібні, збільшили швидкості до максимальних, і провівши ще два м’ячі у ворота Подуфалого зробили вагому заявку на підсумковий успіх. Спантеличена таким розвитком подій «AVIVA» завдяки голу Коротинського під завісу гри зуміла лише дещо скоротити відставання у рахунку – 4:2 на користь «ЕкоАльт-Адрії», яка здобуваючи надважливі три очки суттєво покращує власні шанси на вихід у плей-офф в дивізіоні 2.

«AVIVA» - «Фортуна» - 8:2 (4:0)

Арбітр: Фарина

Голи: Резніченко (5), Яремчук (15, 24, 44), Казмірчук (17, 33), Рабченюк (37), Бриндак (42) – Коваль (36, 45)

«AVIVA»: Євтушок, Рабченюк, Казмірчук, Подуфалий, Ліщук, Резніченко, Мочульський, Тимощук, Бриндак, Яремчук, І. Кравчук, Клімішин, А. Кравчук

«Фортуна»: Балабанов, Молодих, Бевза, Коваль, Ю. Флерко, К. Флерко, Карпенко, Туменко, Мельник

В стартовому матчі ігрової неділі впевнену перемогу святкувала «AVIVA», яка виявилася сильнішою за «Фортуну». Фактично, доля поєдинку була вирішена ще у першій 25-ти хвилинці, впродовж якої номінальні господарі провели чотири «сухі» м’ячі без відповіді у ворота Балабанова. Після перерви Яремчук і компанія вирішили не зупинятися на досягнутому, відвантаживши ще чотири м’ячі у ворота свого опонента. «Фортуна» ж дублем у виконанні Коваля спромоглася лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 8:2 на користь «AVIVA», яка завдяки цій перемозі стає ще одним колективом, який виборює перепустку до плей-офф та продовжує погоню за лідерами власної підгрупи.

«Патріот» - «Гранд» - 3:1 (2:1)

Голи: Бондар (18), С. Атласюк (22), Дрижа (37) – Олянчук (9)

«Патріот»: Лівчинський, С. Атласюк, Вольський, Коротун, Палійчук, Марчук, Бондар, Дрижа, О. Атласюк

«Гранд»: Слівінський, Дячук, Олянчук, Петриковець, Булкін, Успенський, Овчинніков, В. Вербовий, Чекерський

Попередження: Овчинніков (29), Олянчук (39), Петриковець (48)

Напруженим видався двобій між «Патріотом» та «Грандом». Початок матчу був за «грандівцями», які вже на 9-ій хвилині повели у рахунку після влучного удару свого кращого бомбардира, Сергія Олянчука, проте Палійчук і компанія не опустили руки, і продемонструвавши характер, ще до перерви двічі змусили капітулювати Слівінського та перевернули все в матчі з ніг на голову. У другій 25-ти хвилинці обидва суперники створили вдосталь нагод для того, аби змінити цифри на табло, проте сталося це лише одного разу – на 37-ій хвилині Дрижа точним ударом завершив стрімку атаку номінальних господарів, встановивши підсумковий рахунок у зустрічі – 3:1 на користь «Патріота», який завдяки цьому виходить на другу сходинку у власній підгрупі.

«ЕкоАльт» - «Стандарт» - 6:2 (3:0)

Арбітр: Бойко

Голи: Рибчинський (8, 17), Мокрота (19), Михайлов (30), Дунець (34, 49) – Подлюк (31), Побережний (42)

«ЕкоАльт»: Пилипюк, Тихонюк, Потюк, Мокрота, Булка, Камінський, Рибчинський, Дунець, Кримінський, Кузнєцов, Михайлов, Музика

«Стандарт»: Назарчук, П. Дідишен, В. Дідишен, Полупан, Бардецький, Побережний, Подлюк

Попередження: Подлюк (39)

Продовжує тішити своїх прихильників «ЕкоАльт», який, схоже вже повністю оговтався після не надто вдалого старту. В 10-ому турі під гарячу руку підопічних Максима Роговського потрапив «Стандарт». Тихонюк і компанія з перших секунд заволоділи відчутною ігровою перевагою, і провівши у ворота Назарчука по три м’ячі в кожному із таймів в ефектному стилі довели справу до впевненої перемоги. «Стандарт» ж відповів лише двічі – 6:2 на користь «ЕкоАльту», який після цієї перемоги піднімається вже на четверту позицію у підгрупі «А».

«Дантист» - «ККФА-Vivasan» - 0:6 (0:1)

Голи: Лисий (20, 32, 35), Сушицький (31), Куцак (42), Маркович (43)

«Дантист»: Тимофієв, Рудий, Лупійчук, Розуман, Улітін, Смучок, Стефанишин, Городецький

«ККФА-Vivasan»: Гуторов, Гамолов, Качур, Маркович, Ємчук, Матковський, Сушицький, Феринський, Рудоман, Куцак, Кордас, Лисий, Ціпко, Щипановський

Попередження: Розуман (4), Рудий (18) – Матковський (24), Качур (39)

Продовжив виграшну серію і «ККФА-Vivasan», який у 10-ому турі розгромив «Дантист». Перший тайм завершився за мінімальної переваги номінальних гостей, що обіцяло доволі цікаве продовження подій після перерви, але не так сталося як гадалося: підопічні Олександра Свідерського продемонстрували свої найкращі якості, вмикнувши при цьому високі швидкості, і тоді «дантистам» прийшлося ой як несолодко, а бідолашному Тимофієву довелося п’ять разів витягати смугастого із сітки власних воріт. Варте відзначити характер номінальних господарів, які спромоглися нав’язати боротьбу своєму опоненту та цілком могли відродити інтригу, але не спромоглися реалізувати відразу три дабл-пенальті, призначені у бік воріт Гуторова – 6:0 на користь «ККФА-Vivasan», який продовжує лідирувати у підгрупі «В», але цілком її може втратити у випадку перемоги свого найближчого переслідувача, «Динамо-УМВС», у останній грі «регулярки».

«Арсенал» - «Воля» - 3:10 (2:4)

Голи: Стасюк (8, 17, 32) – Бармак (3, 12, 34, 46), Остапишен (18, 37), Задерейко (23), Глаз (41, 47, 49)

«Арсенал»: Стасюк, Самсонов, Кострицький, Мадзяновський, Глушко, Намба

«Воля»: Русс, Дячук, Задерейко, Бармак, Остапишен, Глаз, Вінницький, Лисенко

Продовжував програму ігрової неділі ще один цікавий двобій між «Арсеналом» та «Волею». Розпочали гру суперники на зустрічних курсах, відповідаючи атакою на атаку, але реалізація кращою виявилася у номінальних гостей, які десять із своїх численних атак довели до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. «Каноніри» теж мали вдосталь нагод для взяття воріт суперника, але Русс на останньому рубежі «Волі» діяв вище всяких похвал, не раз рятуючи свою команду від вірних голів – розгромна перемога «Волі» із рахунком 10:3, яка завдяки цьому успіху достроково здобуває путівку до плей-офф у дивізіоні 1. Найбільш помітним був у складі переможців Андрій Бармак – на його рахунку покер.

«Новатор» - «Політехнік» - 8:2 (4:1)

Арбітр: Фертюк

Голи: Лисий (2, 7, 12), Вараниця (9, 40), Горошко (30, 41), Осадчук (46) – Мамонтов (22), Горошко (50, аг.)

«Новатор»: Любий, Лисий, Вараниця, Горошко, Посполіта, Осадчук, Одарич, Шушвар

«Політехнік»: Вільчинський, Мамонтов, Дзюбак, Майданюк, Пекнич

Потішив своїх вболівальників «Новатор», який у 10-ому турі розгромив минулорічного учасника «вишки», «Політехнік». «Новаторці», які нарешті могли зібрати оптимальний склад, в усіх компонентах переважали свого опонента, який в силу різних об’єктивних причин звітний матч проводив взагалі без замін, в підсумку вісім разів змусивши капітулювати бідолашного Пекнича. «Політехники» ж двома влучними ударами лише дещо зуміли підсолодити гіркоту власної поразки – 8:2 на користь «Новатора», який хоч і втратив шанси на вихід у плей-офф, але в хорошому настрої може готуватися до ігор втішного Кубку та вирішальних матчів кубкового турніру, де зміг пробитися вже  до  стадії чвертьфіналу.

«Ауді» - «ЕкоАльт-Адрія» - 6:4 (2:0)

Голи: Кучер (19, 32, 40), Алексеєв (22, 42), Наумов (45) – Музика (28, 50), Яворський (30), Вілінчук (39)

«Ауді»: Алексеєв, Баценко, Войтович, Загребельний, Козар, Кучер, Сердунич, Симчак, Студенець, Бистрих, Стратійчук, Головань, Наумов

«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Музика, Оборонков, Яворський, Вілінчук, Чорний

Неймовірно напруженим видався двобій між «Ауді» та «ЕкоАльтом-Адрією». По-суті, переможець цього матчу де-факто міг гарантувати собі путівку у плей-офф, а ось програвша сторона суттєво б зменшувала власні шанси на подальшу боротьбу за медалі. Розпочали гру краще номінальні господарі, які на перерву пішли із комфортною перевагою у два м’ячі, проте варте віддати належне «ЕкоАльту-Адрії», яка вже в дебюті другої 25-ти хвилинки зробила рахунок на табло рівним. Повіривши у власні сили підопічні Олега Рогульського стрімголов понеслися вирвати перемогу, але не тут то було: «автомобілісти», чотири рази спіймавши Музику і компанію на контратаках, в ефектному стилі зняли усі питання щодо переможця. Номінальні гості ж не полишали надій врятуватися, та двома влучними ударами невдовзі дещо оживили інтригу, але на більше «ЕкоАльт-Адрії» не вистачило – 6:4 на користь «Ауді», яка завдяки цьому успіху вистрибує на «прохідне», восьме, місце, але все ще не вирішено: щоб зіграти в плей-офф, «Ауді» в останньому турі потрібно будь-якою ціною перемагати «AVIVA».

«Динамо-УМВС» - «Прикордонник» - 8:7 (5:1)

Арбітр: Юдін

Голи: Бабій (8, 16), Подлюк (9), Соботюк (15, 49), Мельников (20, аг.), Розгон (29), Куліковський (45, аг.) – Дьомін (4, 33), Власов (26), Мельников (39, 41), Морозов (43, 46)

«Динамо-УМВС»: Трочинський, Лахмай, Бабій, Розгон, Подлюк, Наскальний, Глушок, Соботюк, Заєць

«Прикордонник»: Ільков, Меьников, Куліковський, Дьомін, Власов, Голенко, Грига, Морозов, Шевчук, Рефель

Попередження: Мельников (35)

Видовищним видався поєдинок за участі «Динамо-УМВС» та «Прикордонника». Перший тайм впевненіше провели «динамівці», які пішли відпочивати із відчутним гандикапом у чотири забиті м’ячі. Здалося, що номінальні господарі зарано повірили у власний успіх, раніше дозволеного порахувавши справу зробленою, чим сповна скористалися «прикордонники», які проявивши неймовірні морально-вольові якості та жагу до перемоги зуміли впродовж кількох хвилин відновити статус-кво. Надалі рівна гра на майданчику справедливо знаходила своє відображення у цифрах на табло, і здавалося, що все так і завершиться, однак «динамівці» на останніх секундах таки змогли дотиснути свого опонента завдяки розкішному голу Соботюка – результативна перемога «Динамо-УМВС» із рахунком 8:7.

«Лісабон» - ДЮСШ «Спортлідер+» - 16:2 (7:1)

Голи: Главацький (1, 20, 33, 36), Микитюк (8, 13, 18), Сьомін (14, 15), Цилепа (30, аг.), Ісхаков (34, 35, 45, 46, 50), Куркевич (40) – Ісхаков (21, аг.), Кіт (35)

«Лісабон»: Дащук, Микитюк, Сьомін, Главацький, Ісхаков, Куркевич

Три очки здобув і «Лісабон», який відверто познущався над ДЮСШ «Спортлідер+». Номінальні господарі мало того, що переважали своїх опонентів у всіх ігрових компонентах, так ще й продемонстрували майже стовідсоткову реалізацію, в підсумку відвантаживши у ворота бідолашних «лідерів» аж 16 забитих м’ячів! Спантилечені таким розвитком юні підопічні Миколи Сохорука двома влучними ударами лише дещо спромоглися підсолодити гіркоту власної поразки – більш ніж впевнена перемога «Лісабона» із рахунком 16:2, який завдяки цьому успіху стає ще одним колективом, який забезпечує собі путівку до плей-офф.

«Мустанг-Автолідер» - «Менс» - 4:1 (2:0)

Голи: Косевич (8), Павлюк (17, аг.), Віт. Сироватко (43), Голець (49) – Братченко (34)

«Мустанг-Автолідер»: Рудий, Петрук, Голець, Будченко, Третьяков, Легун, Косевич, Вельський, Віт. Сироватко

«Менс»: Левчук, Братченко, Гілюк, Попов, Самонов, Побута, Лісоводський, Павлюк, Головко

Попередження: Побута (22), Павлюк (44)

Продовжував програму ігрової неділі двобій 1/8 фіналу Кубку між «Мустангом-Автолідером» та «Менсом», схожих за стилем суперником, адже обидва колективи роблять ставку на атлетичну та силову боротьбу. Перший тайм завершився за впевненої переваги «мустангівців» у два забиті м’ячі, однак варте віддати належне номінальним гостям, які не опустили руки, і в середині другої 25-ти хвилинки завдяки голу Братченка скоротили відставання до мінімуму. «Продовження банкету», на яке так очікували вболівальники не послідувало: спочатку Сироватко відновив перевагу господарів у два голи, а Голець, вразивши під завісу гри ворота свого опонента, зняв усі питання щодо переможця – 4:1 на користь «Мустангу-Автолідера», який за вихід до півфіналу зіграє «Прикордонником».

«Університет» - «Атлетик-Ферозіт» - 14:6 (7:1)

Голи: Антонюк (2, 14, 21, 47), Шевченко (7), Яровий (12, 28, 36), Богославський (18, 44), Березовський (25), Сакович (27), М. Федорко (34, 48) – Яюс (17), Ліповуз (38, 41, 43), Лисюк (46, 50)

«Університет»: Сандулов, Антонюк, Шевченко, Березовський, Богославський, Яровий, М. Федорко, Сакович

«Атлетик-Ферозіт»: Яюс, Шульган, Підлісний, Ліповуз, Лисюк, Кривак, Розізнаний

Попередження: Шевченко (20), Яровий (36)

Вилучення: Яюс (32, позбавлення суперника явної можливості забити