Хмельницький: «Спортлідер-3» стає володарем Кубку в дивізіоні 1

17.02.2015

І у матчі-відповіді фіналу підопічні Артема Гласа впевнено переграли «Конфермат»

«Спортлідер-3» - «Конфермат» - 7:3 (3:1)

Перший матч: 4:1

Арбітри: В. Папірович, Беринда

Голи: Глас (5, 42), Колесников (6, 21, 38, 54), Малишевський (30) – Овчинніков (2), Ткачук (53), Дележа (54)

«Спортлідер-3»: Алексейчук, Трочинський, Глас, Колесников, Рибчинський, Шляховий, Філь, Малишевський, Розпаченюк

«Конфермат»: Стаднік, Овчинніков, Самсонюк, Безвещук, Олянчук, Шум, Маковійчук, Дележа, Ткачук, Вербовий, Сергеєв

Попередження: Безвещук (49)

Ось і добіг до свого логічного завершення розіграш Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, у дивізіоні 1. У неділю, 15-ого лютого, там відбувся матч-відповідь фіналу в дивізіоні 1, у якому долю володаря Кубку в очному протиборстві вирішували гранди міського футзалу, «Спортлідер-3» та «Конфермат». Нажаль, інтриги як такої не вийшло. «Спортлідер-3», як і в першій грі, повністю контролював хід подій на майданчику, і продемонструвавши на паркеті свої найкращі якості, в ефектному стилі довів справу до ще більш впевненішої перемоги, ніж за підсумками першої зустрічі.

А розпочалося для «Конфермату» все дуже оптимістично. Овчинніков прицільним ударом в праву «шістку» замкнув фланговий простріл у виконанні Олянчука, вже на 2-ій вивівши вперед у рахунку номінальних гостей – 0:1. Пропущений м’яч став каталізатором атакувальних дій «лідерів», які вже в наступній атаці могли робити рахунок рівним, однак Колесников, вже поклавши на паркет Стадніка, з гострого кута пробив у стійку. Номінальні господарі не зупинялися на досягнутому, і вже через декілька обертів секундної стрілки втілили свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Колесников від кутової позначки відпасував на лінію воротарського, де ніким не прикритий Глас зльоту невідпорно пробив точнісінько у лівий верхній кут, не залишивши жодних шансів Стадніку – 1:1. Не встигли «конферматівці» як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати гру від центральної лінії. Дележа, вибиваючи шкіряний снаряд із власного карного майданчику, виніс його прямо на ногу Колесникову, який таким «подарунком» скористався сповна, відразу невідпорно пробивши під поперечину – 2:1. Варто віддати належне підопічним Віктора Власова, які не опустили руки після такого розвитку подій, а зуміли переламати хід подій, розпочавши один за одним створювати гольові моменти біля воріт свого опонента. Відновлювати паритет у рахунку міг Олянчук, який ефектним ударом в лівий верхній кут замикав скидку п’яткою від Самсонюка, проте в цьому епізоді «Спортлідер-3» від неприємностей врятувала стійка воріт. Близьким до голу був і Дележа, який на силу зі штрафного пробивав під поперечину, однак чудеса воротарської майстерності продемонстрував Алексейчук, в неймовірному стрибку перевівши шкіряний снаряд на кутовий. Надалі ініцітивою заволоділи вже «лідери». Стовідсотковий момент для того аби відзначитись мав Розпаченюк, проте накрутивши Самсонюка, з кількох метрів пробив прямісінько у голкіпера. Забивати міг і Шляховий, однак не зумів реалізувати вихід віч-на-віч із Стадніком. «Лідери» не зупинялися на досягнутому, через декілька хвилин втіливши власну ігрову перевагу у черговий забитий м’яч. Активний Шляховий чудовою передачею врозріз вивів на ударну позицію Колесникова, який чітким ударом впритирку із стійкою оформив дубль – 3:1. «Конфермат» ж зусиллями Олянчука міг відразу скорочувати відставання до мінімуму, проте після пасу від Самсонюка не зумів в ближньому бою переграти Алексейчука.

Другий тайм теж виявився доволі видовищним. Вже в його дебюті довів рахунок у матчі до розгромного Малишевський, який холоднокровним ударом в ліву «шістку» замкнув прострілу в центр воротарського у виконанні Гласа – 4:1. Майже відразу вкотре в цій грі свої бомбардирські вміння продемонстрував Колесников, влучно пробивши у кут воріт після скидки від активного Філя – 5:1. «Конфермат» не знітився, розпочавши створювати небезпечні моменти біля воріт Алексейчука. Забивати міг Дележа, який після помилки голкіпера «лідерів» на виході пробивав вже у порожню ціль, проте рятівником номінальних господарів виявився Шляховий, який в останній момент вибив шкіряний снаряд з лінії порожніх воріт. Хорошу нагоду мав і Маковійчук, однак відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів влучити головою у порожню ціль після навісної передачі від Ткачука. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Після затяжної атаки «лідерів» Малишевський чудовим пасом вивів на оперативний простір Гласа, який прицільним ударом в ліву «шістку» змусив вкотре в матчі капітулювати Стадніка – 6:1. «Конфермат» відразу в надії змінити хід подій на майданчику змінив голкіпера на п’ятогоо польового, але тей тактичний хід спочатку не приніс жодних дивідендів підопічним Віктора Власова. Навпаки, Колесников вразивши вже порожню ціль, зняв усі питання щодо переможця дуелі та володаря Кубку – 7:1 «Конферматівці» і надалі продовжували діяти з п’ятим польовим, і до фінальної сирени зуміли відквитати ще два м’ячі. Спочатку відзначився Ткачук, вдало зігравши на дальній стійці після прострілу Маковійчука, а масну крапку в грі гросмейстерським ударом зі штрафного впритирку із стійкою поставив Дележа – 7:3 на користь «Спортлідера-3», який стає володерем Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу у дивізіоні 1.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області