Хмельницький, Преміум-ліга: «Спортлідер-3» та «Конфермат» визначать ім’я володаря Кубку

26.01.2015

Матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубку в дивізіоні 1 видалися неймовірно видовищними

Наближається до свого завершення розіграш Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У неділю, 25-ого січня, були зіграні чергові матчі, за підсумками яких визначилися імена фіналістів Кубку в дивізіоні 1. Про це все далі в нашому огляді.

«Динамо-УМВС-Дунаївці» - «Спортлідер-3» - 0:4 (0:2)
Перший матч: 1:6
Арбітри: Жмурко, Беринда
Голи: Колесников (17, 25, 28), Глас (40)
«Динамо-УМВС-Дунаївці»: Чорнобай, Калинюк, Глуховатий, Валеєв, Бондаренко, Стасюк, Бабій, Загородній, Когут, Горський, Ганін, Островський
«Спортлідер-3»: Алексейчук, Трочинський, Філь, Глас, Рибчинський, Малишевський, Сохорук, Колесников, Роговський, Шляховий, Розпаченюк
Попередження: Чорнобай (9) – Розпаченюк (53)

Першим фіналістом турніру став «Спортлідер-3», який і в матчі-відповіді впевнено переграв «Динамо-УМВС-Дунаївці».
Розпочався матч із атак «лідерів», які з перших секунд стали чинити серйозний тиск на захисні редути номінальних господарів. Відкривати рахунок міг Глас, але пробив із забійної позиції поруч із стійкою. Через декілька секунд близьким до забитого м’яча був і Колесников, який прицільним ударом в ліву «шістку» замикав передачу Сохорука при розіграші штрафного удару, проте Чорнобаю в неймовірному стрибку таки вдалося ліквідувати загрозу. «Лідери» не зупинялися, і через декілька миттєвостей змінювати нулі на табло міг активний Колесников, який обікравши Калинюка викотився віч-на-віч із голкіпером і прицільно пробивав в дальній нижній кут – «динамівців» від неприємностей врятувала стійка воріт. Номінальні гості і надалі продовжували контролювати хід подій на майданчику, і невдовзі заслужено втілили свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Це всюдисущий Колесников відгукнувся на скидку Роговського при розіграші ауту, і невідпорно пробив у протихід Чорнобаю – 0:1. Варто віддати належне «Динамо-УМВС-Дунаївці», яке не опустило руки після пропущеного м’яча, і вже фактично відразу могло відновити статус-кво. Стовідсотковий момент мав Островський, але свій шанс змарнував, не зумівши в ближньому бою переграти Трочинського. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Дубль оформив Колесников, вдало зігравши на дальній стійці після прострілу Гласа – 0:2. Під завісу першого тайму суперники обмінялися доволі гострими випадами. Скорочувати відставання до мінімуму міг Бабій, який гарматним ударом зі штрафного цілив у лівий верхній кут, однак чудеса воротарської майстерності продемонстрував Трочинський, в карколомному стрибку врятувавши свою команду від вірного голу. Відповідь номінальних гостей не змусила на себе довго очікувати. Доводити рахунок до розгромного міг Малишевський, який з кількох метрів пробивав під поперечину після пасу від Гласа, проте рятівником «динамівців» в цьому епізоді виявився Глуховатий, в останній момент головою вибивши шкіряний снаряд із лінії порожніх воріт.

В другому таймі ігровий малюнок істотно не змінився. Вже в його дебюті довів рахунок до розгромного Колесников, невідпорно пробивши зльоту у праву «шістку» з-за меж карного майданчику після скидки Розпаченюка – 0:3. Невдовзі забивати міг і Глас, який розкішним ударом з розвороту цілив у правий верхній кут, проте Чорнобаю в неймовірному стрибку таки вдалося ліквідувати загрозу. Продемонстрував страж воріт «Динамо-УМВС-Дунаївці» і в наступному епізоді, парирувавши «мертвий» м’яч після вбивчого пострілу у протихід від Шляхового. «Лідери» не зупинялися на досягнутому, і невдовзі втілили власну ігрову перевагу у черговий забитий м’яч. Це Глас чудово зіграв на перехопленні, і невідпорним ударом під поперечину з розвороту змусив вкотре капітулювати Чорнобая – 0:4. «Динамо-УМВС-Дунаївці» в надії переламати хід подій на майданчику, змінили голкіпера на п’ятого польового, і ця тактика вже дуже швидко ледь не принесла свої плоди. Розпаченюк не за правилами зіграв проти Глуховатого у власному карному майданчику, і арбітр відразу вказав на «позначку». Вирок взявся виконувати Бондаренко, але Трочинському вдалося вгадати напрямок удару та ліквідувати загрозу. Через декілька миттєвостей забивати міг і Бабій, проте кіпер «лідерів» вкотре зіграв вище всяких похвал. До завершення матчу суперники обмінялися ще кількома гострими випадами, але рахунок на табло так і залишився незмінним. В підсумку – 4:0 на користь «Спортлідера-3», який впевнено крокує до фіналу розіграшу Кубку в дивізіоні 1.

«Конфермат» - «Арсенал-МАДОК» - 5:5 (3:2)
Перший матч: 9:3
Арбітри: Беринда, Жмурко
Голи: Козелко (6, 14, 17), Сергеєв (34, 42) – Подлюк (6), Янчук (8), Шляховий (39, 48), Самсонов (51)
«Конфермат»: Стаднік, Лисий, Самсонюк, Безвещук, Олянчук, Шум, Сергеєв, Козелко, Вербовий, Овчинніков, Слівінський
«Арсенал-МАДОК»: Євтушок, Самсонов, Шлапак, Янчук, Шляховий, Розгон, Подлюк, Мадзяновський
Попередження: Козелко (37)

Іншим фіналістом розіграшу Кубку в дивізіоні 1 став «Конфермат», який за сумою двох матчів здолав «Арсенал-МАДОК».
Вже перша осмислена атака в матчі завершилася взяттям воріт. Відкрив рахунок Козелко, якому після філігранної передачі від Сергеєва залишалося з кількох метрів переправити шкіряний снаряд у сітку – 1:0. Варто віддати належне «канонірам», які не опустили руки, і майже відразу відновили статус-кво. Це Подлюк відгукнувся на передачу Янчука в центр воротарського, і холоднокровним ударом під поперечину не залишив шансів Стадніку – 1:1. Не встигли номінальні господарі як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати гру від центральної лінії. Шлапак чудовим пасом врозріз вивів на ударну позицію Янчука, і той зусиль партнера не змарнував, невідпорно пробивши зльоту у ліву «шістку» - 1:2. Пропущений м’яч неабияк додав спортивної злості підопічним Віктора Власова, які вже дуже швидко зробили рахунок на табло рівним. Дубль оформив Козелко, який після обрізки захисту номінальних гостей холоднокровно пробив у шпарину між воротарем та стійкою – 2:2. Через декілька секунд той ж таки Козелко знову приймав вітання із забитим м’ячем, вдало зігравши на дальній стійці після прострілу Сергеєва – 3:2. До завершення першого тайму суперники обмінялися ще кількома гострими випадами, але цифри на табло так і залишилися незмінними.

Другий тайм розпочався із відчайдушних атак «канонірів». Зрівнювати рахунок міг Шляховий, але відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів влучити у фактично порожню ціль після передачі Янчука у центр воротарського. Невдовзі стовідсоткову нагоду для взяття воріт номінальних господарів мав і Подлюк, але вийшовши віч-на-віч із голкіпером, пробив поруч із стійкою. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Після довгого вкидання від Стадніка, Сергеєв спочатку ефектно обіграв захисника, а потім прицільно пробив з розвороту точнісінько в правий верхній кут – 4:2. Відповідь «канонірів» не змусила на себе довго очікувати. Скоротив відставання до мінімуму Шляховий, який чітким ударом впритирку із стійкою замкнув вивірену передачу від Розгона – 4:3. Надалі ініціативою заволодів «Конфермат», який вже доволі швидко відновив власну перевагу у рахунку в два м’ячі. Дубль оформив Сергеєв, влучним ударом в ліву «шістку» завершивши націлений простріл від Вербового – 5:3. Не встигли «конферматівці» як слід відсвяткувати взяття воріт суперника, як вже самі були змушені розпочинати гру від центральної лінії. Гол-красень записав у свій актив Шляховий, розкішно пробивши зльоту в праву «шістку» з кута воротарського – 5:4. Кінцівка матчу виявилася за «канонірами», які, проявивши характер, змогли врятуватися від поразки. Після пасу з глибини майданчику від Розгона, Самсонов спочатку ефектним перекатом поклав на паркет Слівінського, а потім вразивши з гострого кута вже порожню ціль встановив підсумковий рахунок в матчі. В підсумку – бойова нічия з рахунком 5:5, але у фінал виходить «Конфермат», який здобув розгромну перемогу в першому матчі цих суперників.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області