Хмельницький, Преміум-ліга: стартував розіграш Кубку

01.12.2014

Перші матчі 1/8 фіналу змагань у дивізіоні 1 видалися неймовірно видовищними

В суботу, 29-ого листопада, взяв свій старт розіграш Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. В цей день у спорткомплексі УМВС відбулися перші матчі 1/8 фіналу змагань у дивізіоні 1, які сповна потішили багаточисленних вболівальників видовищним та змістовним футзалом. Нагадаємо, що першим ще раніше чвертьфіналістом стала «Феміда-НК», яка автоматично пройшла у наступний раунд через зняття із розіграшу «Атланти-КПНУ». Про це все далі у нашому огляді.

«Ротор» - «Газовик» - 5:11 (3:8)
Арбітри: Куцак, А. Папірович
Голи: Костишин (18), Ращик (19, 21, 54), Шпаков (53) – Мельник (6, 20, 44), Нємий (9, 16, 24, 49), Паюк (12, 50), Глаз (13, 16)
«Ротор»: Лозинський, Думанюк, Шпаков, Ращик, Костишин, Ірклієнко, Крутяков, Щепанський
«Газовик»: Петричук, Мельник, Паюк, Нємий, Сакович, Вигоняйло, Глаз, Баландюк, Ситнік, Загородній, Чабан
Попередження: Ситнік (17)

Відкривав програму ігрової суботи двобій між «Ротором» та «Газовиком». Забігаючи наперед відзначимо, що обидві команди неабияк потішили багаточисленну глядацьку аудиторію неймовірно результативним футзалом, забивши на двох відразу 16 (!) м’ячів!
Вже фактично перша осмислена атака в матчі завершилася взяттям воріт. Мельник ефектно обіграв захисника і холоднокровно пробив в праву «шістку» з-за меж карного майданчика – 0:1. Не встигли господарі як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Нємий відгукнувся на скидку Саковича у центр воротарського, далі ефектним перекатом пошив у дурні захисника «Ротора» і прицільним ударом в дальній нижній кут змусив вдруге у цій зустрічі капітулювати Лозінського – 0:2. Здавалося, що після такого вдалого «початку» підопічні Володимира Вариводського відверто посипалися, чим відразу скористалися гравці «Газовика», впродовж кількох наступних хвилин забивши ще чотири м’ячі у ворота свого опонента. Спочатку довів рахунок до розгромного Паюк, який чітким ударом в ближній кут замкнув пас Ситніка, а через декілька секунд приймав вітання від партнерів вже Глаз, який невідпорно зльоту пробив під поперечину після зразкової скидки від Вигоняйло – 0:4. «Газовик» в ті хвилини повністю домінував на майданчику, відверто «розриваючи» свого суперника. Закріпив і до того більш ніж вагому перевагу своєї команди Глаз, який холоднокровним ударом вдотик завершив блискучу скидку від Баландюка, а вже у фактично наступній атаці рахунок до непристойного Нємий, ефектно, а головне – ефективно, пробивши в падінні точнісінько у лівий верхній кут з-за меж карного майданчика, зірвавши гучну овацію трибун – 0:6. Віддамо належне «роторцям», які не опускали руки, і вже фактично відразу один м’яч відквитав Костишин, який ефектно головою пробив під поперечину – 1:6. Забитий гол неабияк додав впевненості номінальним господарям, які стали активніше діяти у атаці, і невдовзі скоротив відставання у рахунку Ращик, вдало зігравши на дальній стійці після прострілу активного Костишина – 2:6. Надалі суперники продовжували діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, що приносило неабияке задоволення багаточисленній глядацькій аудиторії. Відновив перевагу «Газовика» у п’ять забитих забитих м’ячів Мельник, який ефектно вдотик пробив у ліву «шістку» після елегантної скидки від Глаза – 2:7. Відповідь «Ротора» не забарилася. Ращик відгукнувся на чудову передачу від Шпакова, і на силу пробив з гострого кута – Петричук зміг зреагувати, але врятувати свою команду йому не вдалося – 3:7. Завершення першого тайму пройшло під диктовку номінальних гостей, які заслужено втілили свою ігрову перевагу у черговий забитий м’яч. Хет-трик оформив Нємий, який холоднокровно пробив поміж ніг Лозінському після удару/прострілу від Паюка – 3:8.

Другий тайм теж видався багатим на забиті м’ячі. Вкотре свої бомбардирські вміння продемонстрував Мельник, який невідпорно зльоту пробив точнісінько у правий нижній кут після розіграшу ауту – 3:9. Через декілька секунд настала пора і Нємого вкотре у цій зустрічі приймати вітання від партнерів. Капітан гостей прицільним ударом в правий нижній кут замкнув скидку від Ситніка, оформивши покер – 3:10. Підопічні Віктора Муравського не зупинялися на досягнутому, і через декілька секунд довів рахунок до непристойного Паюк, який блискуче вдотик пробив у лівий верхній кут після прострілу від Саковича – 3:11. Завершення матчу краще провели вже номінальні господарі, які зуміли дещо підсолодити гіркоту власної поразки. Спочатку скоротив відставання у рахунку Шпаков, який вдало зіграв на добиванні після пострілу від Костишина, а остаточний рахунок на табло оформив Ращик – в підсумку більш ніж переконлива перемога «Газовика» з рахунком 11:5, який робить вагому заявку на вихід у наступний раунд розіграшу.

«Конфермат» - «Тетра» - 3:3 (1:2)
Арбітри: А. Папірович, Куцак
Голи: Лисий (21), Шум (34), Вербовий (49) – Муляр (6), Бриндак (25, 43)
«Конфермат»: Слівінський, Лисий, Самсонюк, Олянчук, Безвещук, Шум, Сергеєв, Гарієвський, Вербовий, Овчинніков, Стаднік
«Тетра»: Грабенчук, Кузьмін, Коротинський, Муляр, Д. Терлецький, Ярош, А. Салабай, Сивак, П. Терлецький, Н. Салабай, Скалій, Бриндак, Диняк
Попередження: Сергеєв (18)

Не менш цікавим видався двобій між «Конферматом» та «Тетрою».
Активніше розпочали номінальні господарі, які і створили перший небезпечний момент у звітній грі. Змінювати нулі на табло міг Самсонюк, але відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів влучити у порожню рамку після розкішного прострілу на дальню стійку у виконанні Олянчука. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Муляр на фланзі обіграв Шума, і невідпорним пострілом в ліву «шістку» з гострого кута не залишив Слівінському жодних шансів – 0:1. Відразу після цього небезпечними ударами обмінялися Кузьмін та Безвещук, проте на висоті діяли голкіпери обох команд. Надалі ініціативою заволоділи номінальні господарі, які вже дуже швидко втілили свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Це Лисий відгукнувся на передачу Самсонюка з кутової позначки, і блискуче пробив зльоту точнісінько у праву «шістку» впритирку із стійкою – 1:1. Забитий м’яч неабияк додав впевненості «конферматівцям», які стали створювати небезпечні моменти біля воріт свого опонента із завидною регулярністю. Виводити свою команду вперед у рахунку міг Овчинніков, але не зумів в ближньому бою переграти Грабенчука. Забивати міг і Шум, який вдотик пробивав у лівий верхній кут після скидки Сергеєва, але «Тетру» від неприємностей в цьому епізоді врятувала стійка воріт. І саме тоді вкотре в цій грі спрацювало відоме футбольне правило. Бриндак чудово зіграв на перехопленні, і більярдним ударом в праву «шістку» вивів номінальних гостей вперед у рахунку – 1:2. Під завісу тайму закріплювати перевагу «Тетри» у рахунку міг Сивак, але свій шанс Дмитро змарнував, не зумівши реалізувати вихід віч-на-віч із Слівінським.

Другий тайм видався не менш цікавим. Другий тайм активніше розпочали «конферматівці», які вже дуже швидко зробили цифри на табло спорткомплексу УМВС рівними. Гол заніс собі в актив Шум, який невідпорно пробив в ліву «шістку» після розіграшу аута – 2:2. Відповідь підопічних Олександра Сторожука не змусила на себе довго очікувати. Диняк чудовим пасом вивів на ударну позицію Яроша, і той вдотик пробивав у правий верхній кут з-за меж карного майданчику, проте Слівінському ціною надзусиль вдалося ліквідувати загрозу. В ті хвилини ініціативою володіли здебільшого номінальні господарі, які могли її втілити її у забитий м’яч зусиллями Олянчука, але він з кількох метрів перекинув не тільки воротаря, але і ворота. «Тетра» діяла другим номером, роблячи ставку на швидкі контратаки, і відзначимо, що невдовзі ця тактика принесла свої плоди. Дубль оформив Бриндак, який вдало зіграв на дальній стійці після прострілу Муляра – 2:3. Але не встигли гості як слід відсвяткувати забитий м’яч, як вже самі були змушені розпочинати з центру майданчика. Сергеєв з флангу відкотив сферу під удар набігаючому Вербовому, який прицільним ударом в ліву «шістку» вкотре зрівняв рахунок у цій зустрічі – 3:3. На останніх секундах той ж Сергеєв міг схилити шальки терезів на користь «Конфермату», але рятівником гостей в даному епізоді виявився Бриндак, який у відчадушному підкаті заблокував вбивчий удар у виконанні «вісімки» господарів. В підсумку – бойова нічия з рахунком 3:3, і доля путівки в наступний раунд визначить матч-відповідь між цими суперниками.

«Динамо-УМВС-Дунаївці» - «Вентс» - 7:4 (0:2)

Арбітри: В. Папірович, Беринда
Голи: Когут (32), Наскальний (34), Цінчик (40), І. Монастирський (48, аг.), Бондаренко (51), Ганін (51, 53) – Побережник (22, 37), Бондар (24), Ілюшин (32)
«Динамо-УМВС-Дунаївці»: Горський, Ганін, Калинюк, Цінчик, Боднар, Бондаренко, Глуховатий, Островський, Наталюк, Стасюк, Наскальний, Когут
«Вентс»: Матусов, Болістовський, Зенін, Бондар, Ілюшин, Дикий, Святий, І. Монастирський, Горобець, Жаріков, Побережник
Попередження: Когут (21), Стасюк (54) – Жаріков (17), Побережник (41)
Вилучення: Когут (44, повторне попередження)

Наступними на паркет спорткомплексу УМВС вийшли «Динамо-УМВС-Дунаївці» та «Вентс».
З перших секунд ініціативою заволоділи «динамівці», все більше і більше нагнітаючи атмосферу біля воріт свого опонента. Відкривати рахунок міг Калинюк, який розкішним ударом з-за меж карного майданчика цілив у правий верхній кут, але Матусову в неймовірному стрибку вдалося ліквідувати загрозу. Блискуче проявив себе кіпер «Вентсу» і в наступному епізоді, ціною надзусиль врятувавши свою команду після вбивчого пострілу Ганіна в праву «шістку» зі штрафного. Номінальні гості діяли здебільшого другим номером, шукаючи свого щастя в контратаках, і вже дуже швидко ця тактика принесла свої плоди. Відкрив рахунок у матчі Побережник, який холоднокровно пробив під поперечину після прострілу у виконанні Святого – 0:1. Не встигли «динамівці» як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Горський, вибиваючи м’яч від своїх воріт, влучив у Бондаря, після рикошету від якого шкіряний снаряд і залетів у сітку – 0:2. Завершення тайму проходило за переваги підопічних Сергія Ігнатьєва, які впродовж кількох наступних хвилин створили декілька стовідсоткових нагод для того, аби змінити цифри на табло. Скорочувати відставання у рахунку до мінімуму міг Островський, але знову чудеса воротарської майстерності продемонстрував Матусов, парирувавши сферу після підступного удару Івана під поперечину з кількох метрів. Забивати міг і Стасюк, але не зміг замкнути перспективний простріл на дальню стійку у виконанні Ганіна.

Другий тайм видався не менш цікавим. Активніше його розпочали господарі, які вже дуже швидко зусиллями Когута, який чітким ударом замкнув скидку Наскального, скоротили відставання до мінімуму – 1:2. Відповідь «Вентса» не змусила на себе довго очікувати. Бондар чудовим пасом вивів на ударну позицію Ілюшина, і той зусиль партнера не змарнував, холоднокровно пробивши точнісінько у праву «дев’ятку» - 1:3. «Динамівці» не знітилися, і вже фактично у наступній атаці знову відродив інтригу Наскальний, який прицільно пробив під поперечину після передачі Калинюка при розіграші штрафного – 2:3. Надалі суперники стали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, що приносило неабияке задоволення багаточисленній глядацькій аудиторії. На деякий час ініціативу вдалося захопити «вентсівцям», і небезпечні моменти біля воріт господарів стали виникати із завидною регулярністю. Горському вдалося врятувати свою команду після вбивчого пострілу Дикого впритул, а коли вже і він був безсилим, на виручку «Динамо-УМВС-Дунаївці» прийшла поперечина, яка прийняла на себе добивання від Святого. «Вентс» не зупинявся на досягнутому, і невдовзі закріпив перевагу своєї команди Побережник, який спочатку на фланзі ефектно розібрався із Бондаренком, а потім невідпорно пробив точнісінько в лівий верхній кут – 2:4. Відповідь господарів не змусила на себе довго очікувати. Цінчик відгукнувся на передачу Ганіна з ауту, і ефектно в падінні пробив під поперечину – 3:4. Пропущений м’яч не на жарт по-спортивному розлютив підопічних Юрія Болістовського, які стали діяти активніше в атаці, і вже через декілька секунд закріплювати перевагу своєї команди у рахунку міг Побережник, але відверто вибачив суперника, з кількох метрів не влучивши у порожню рамку після зразкового пасу від Зеніна. «Динамівці» кинулися рятувати долю матчу, перейшовши на гру в п’ять польових, і невдовзі ця тактика дозволила святкувати номінальним господарям досягти своєї мети. Цінчик наважився на удар з дальньої дистанції, і сфера після рикошету від Монастирського затріпотіла у сітці – 4:4. Не встигли номінальні гості прийти як слід в себе, як вже знову були змушені розпочинати гру з центра майданчику. Підопічні Сергія Ігнатьєва заробили небезпечний штрафний удар поблизу воріт «Вентса», який гарматним пострілом під поперечину реалізував Ганін – 5:4. Тепер вже «вентсівцям» довелося відіграватися, і щоб це зробити Дикий і Ко перейшли на гру в п’ять польових, але така тактика жодних дивідендів гостям не принесла. Навпаки, Бондаренко влучним ударом по порожніх воротах зробив перевагу своєї команди ще більш відчутною – 6:4. «Вентс» і надалі продовжувати діяти в чисельній більшості, але господарі блискуче відпрацьовували у захисті, перекриваючи усі вільні зони, та не залишаючи жодних шансів своєму опоненту. «Динамівці» ж натомість в ті хвилини чудово діяли другим номером, змушуючи номінальних гостей часто лише ціною фолу зривати власні стрімкі контратаки. Як наслідок, вже дуже швидко «Вентс» перевищив допустимий ліміт фолів, і отримав дабл-пенальті у власні ворота. «Вирок» чітким ударом впритирку із стійкою реалізував Ганін, встановивши підсумковий рахунок в зустрічі – 7:4 на користь «Динамо-УМВС-Дунаївці», яке на крок стає ближчим до виходу в наступний раунд змагань.

«Евеліна» - «Спортлідер-3» - 1:5 (1:4)
Арбітри: Беринда, В. Папірович
Голи: Стожик (20) – Колесников (4, 32), Глас (7), Роговський (11, 14)
«Евеліна»: Рудий, Ошовський, Піхотко, Приступа, Кучерявий, Стожик, Горєв, Федоров, Мердюк
«Спортлідер-3»: Алексейчук, Трочинський, Розпаченюк, Глас, Філь, Малишевський, Рибчинський, Колесников, Шляховий, Роговський
Попередження: Піхотко (24)

З перемоги стартував ще один фаворит розіграшу, «Спортлідер-3», який не залишив в першому матчі 1/8 фіналу жодних шансів «Евеліні».
З перших секунд ініціативою заволоділи «лідери», які могли втілити у забитий м’яч вже свою першу осмислену атаку в цьому матчі, але «Евеліну» від неприємностей врятувала стійка воріт, яка прийняла на себе гарматний удар у виконанні Рибчинського. Номінальні гості з кожною секундою все більше і більше продовжували нагнітати атмосферу біля володінь Рудого, і невдовзі таки досягли свого. Колесников відгукнувся на скидку з флангу у виконанні Роговського, і невідпорним ударом зльоту в лівий верхній кут не залишив жодних шансів кіперу «Евеліни» - 0:1. Не встигли номінальні господарі як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Після розіграшу ауту Глас спочатку блискучим фінтом обіграв захисника, а потім прицільним ударом з розвороту в ближній кут подвоїв перевагу своєї команди – 0:2. В ті хвилини «лідери» відверто домінували на майданчику, по всіх статтях переграючи свого конкурента, і вже фактично у наступній атаці довів рахунок до розгромного Роговський, який ефектно в падінні переправив сферу у ліву «шістку» після прострілу з флангу від Шляхового – 0:3. Віддамо належне «Евеліні», яка не опустила руки, і вже дуже швидко зусиллями Кучерявого один м’яч відквитати, але Алексейчук зіграв надійно. І саме тоді спрацювало відоме футбольне правило. Рудому вдалося врятувати свою команду після вбивчого пострілу впритул у виконанні Колесников, але першим на підборі виявився Роговський, який без особливих зусиль вразив вже порожню ціль – 0:4. Команда з Ярмолинець, не опускала руки, і під завісу першого тайму таки змогла розмочити рахунок. Гол-шедевр записав на свій рахунок Стожик, який після довгого вкидання від Рудого ефектно перекинув м’яч через голкіпера – 1:4. Пропущений м’яч не на жарт по-спортивному розлютив «лідерів», які стали з іще більшою активністю діяти в атаці, і невдовзі заслужено досягли свого. Дубль оформив Колесников, який після короткої передачі від Роговського елегантно обіграв опонента, а потім невідпорно пробив з розвороту у правий нижній кут – 1:5. Як пізніше виявилося, цей гол став останнім у матчі. В підсумку – 5:1 на користь «Спортлідера-3», який фактично виборює путівку в чвертьфінал.

«Ковчег-Воля» - «Університет-Heliotherm» - 3:6 (1:2)
Арбітри: Бондар, Божко
Голи: Пробитий (6), Михальчук (31), Бармак (47) – Антонюк (20, 21, 41, 52), Федорко (44), Булкін (49)
«Ковчег-Воля»: Дячук, Вінницький, Жук, Шитенков, Штолько, Стець, Гуралечко, Леонов, Дарченко, Михальчук, Бармак, Пробитий, Задерейко
«Університет-Heliotherm»: Чекерський, Сандулов, Сяньков, Воловик, Антонюк, Овчинніков, Мороз, Федорко, Березовський, Мельник, Глушок, Булкін, Власов
Попередження: Антонюк (32)

Продовжив програму ігрового дня матч за участі «Ковчега-Волі» та «Університету-Heliotherm».
Активніше розпочали гру номінальні господарі, які втілили у забитий м’яч свою фактично першу гольову нагоду в звітній зустрічі. Леонов чудовим пасом із глибини майданчика вивів на ударну позицію Пробитого, і той зусиль партнера не змарнував, холоднокровно пробивши в ліву «шістку» з-за меж карного майданчика – 1:0. Надалі суперники почали діяти у відкритій манері, демонструючи видовищний футзал та відповідаючи атакою на атаку, що неабияк тішило багаточисленних вболівальників. Зрівнювати цифри на табло міг Воловик, який прицільним ударом зі штрафного цілив у дальній нижній кут, але Дячуку вдалося ліквідувати загрозу. Відповідь господарів не змусила на себе довго очікувати. Оформлювати дубль міг активний Пробитий, але в ближньому бою переграти Чекерського. «Не забиваєш ти, забивають...». Це правило спрацювало відразу. Після невпевненої гри голкіпера та захисника господарів, залишений без опіки Антонюк вразив вже порожню ціль – 1:1. Не встигли гравці «Ковчега-Волі» як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Мороз розкішною передачею знайшов на дальній стійці всюдисущого Антонюка, і той зусиль партнера не змарнував – 1:2. Завершення першого тайму проходило за переваги «Універа», але вище всяких похвал у рамці діяв Дячук, який парирував буквально все, що летіло у ствір, а коли вже і він був безсилим, на допомогу йому прийшла стійка, яка прийняла на себе гарматний удар у виконанні Овчиннікова.

Другий тайм видався не менш цікавим. Вже в його дебюті зрівнювати цифри на табло міг Леонов, який розкішним ударом зльоту під поперечину замикав скидку Михальчука, але Чекерському в неймовірному стрибку вдалося врятувати своїх партнерів від вірного голу. Відчувши впевненість у власних силах, гравці «Ковчега-Волі» стали активніше діяти в атаці, і невдовзі таки досягли свого. Той ж таки Михальчук вдало зіграв у відборі, і більярдним ударом впритирку із стійкою відновив паритет – 2:2. Відповідь гостей не змусила на себе довго очікувати. Глушок поперечним пасом вивів на ударну позицію Антонюк, і той невідпорним ударом зльоту в праву «шістку» не залишив жодних шансів голкіперу, оформивши хет-трик – 2:3. Віддамо належне підопічним Артура Шитенкова, які не опускали руки, і вже через декілька секунд знову зробити рахунок рівним міг Дарченко, але з кількох метрів пробив точнісінько у голкіпера після філігранної передачі Михальчука. І саме тоді вкотре в цій грі спрацювало відоме футбольне правило. Мельник розкішним пасом з глибини майданчику вивів на ударну позицію Федорка, і той, спіймавши Дячука в півпозиції, ефектно підсік сферу в ліву «дев’ятку», зірвавши гучну овацію трибун – 2:4. Гравці «Ковчега-Волі» продовжували нав’язувати свою гру більш іменитому супернику, і вже в наступній атаці скорочувати відставання у рахунку міг Леонов, який на силу пробивав у лівий верхній кут з-за меж карного майданчика, але гостей від неприємностей в цьому епізоді врятувала стійка воріт. Прийшов каркас воріт на допомогу «Універу» і через декілька хвилин, прийнявши на себе вбивчий постріл у виконанні від Стеця, але першим на підборі виявився Бармак, який точним ударом вразив вже назахищену ціль – 3:4. Завершення матчу пройшло за переваги номінальних гостей, які в ефектному стилі довели справу до розгрому. Спочатку закріпив перевагу своєї команди Булкін, який вдало зіграв на добиванні після удару Федорка, а масну крапку в грі поставив Антонов, влучним пострілом в правий верхній кут замкнувши скидку Мельника – 6:3 на користь «Університету-Heliotherm», який з комфортним гандикапом підходить до матчу-відповіді.

«Кардіфф» - «Спортлідер-2» - 3:0 (2:0)
Арбітри: Божко, Бондар
Голи: Лук’янов (22), Юрко (25), Чиж (50)
«Кардіфф»: Чиж, Черкезов, Яремчук, Загуровський, Пампурак, Ковальчук, Лемішевський, Юрко, Лук’янов, Бейбутов, Козак
«Спортлідер-2»: Поправка, Трачук, Романюк, Нік, Полупан, Подлюк, Хамдамов, Лещишин, Кучір, Рябоконь, Токарчук, Гранатюк, Соколюк
Попередження: Черкезов (21), Лемішевський (36)

Продовжував програму ігрового дня центральний матч стадії 1/8 фіналу в дивізіоні 1, в якому зустрічалися «Кардіфф» та «Спортлідер-2».
Розпочали гру суперники дуже активно, вже в її дебюті обмінявшись доволі небезпечними випадами. Відкривати рахунок міг Подлюк, який на силу пробивав в ліву «шістку» з гострого кута, але Чижу в неймовірному стрибку вдалося перевести шкіряний снаряд в поперечину. Відповідь господарів не забарилася. Лемішевський відмінною передачею вивів на ударну позицію Черкезова, і той вдотик пробивав у ближній верхній кут, проте Поправка зіграв надійно. Надалі ініціативою заволоділи «лідери», які стали з кожною секундою все більше і більше нагнітати обстановку біля воріт свого опонента. Стовідсотковий момент для того, аби відзначитися, мав Подлюк, але не зміг в ближньому бою переграти Чижа. Через декілька секунд забивати міг і Полупан, однак відверто вибачив суперника, з кількох метрів пробивши прямо у голкіпера після відмінної передачі у виконанні Ніка. І саме тоді спрацювало відоме футбольне правило. Відкрив лік забитим м’ячам у зустрічі Сергій Лук’янов, який ефектно головою пробив під поперечину після вкидання від Чижа – 1:0. Підопічні Романа Шевчука не знітилися, і вже фактично відразу відновити паритет міг активний Подлюк, однак знову зірвав овацію трибун Чиж, в неймовірному стрибку парирувавши сферу з правої «дев’ятки» після гарматного пострілу Артура. «Кардіфф» в ті хвилини здебільшого діяв другим номером, роблячи ставку на швидкі контратаки, і невдовзі ця тактика принесла свої плоди. Після ефектного перехоплення в центрі майданчика Юрко по флангу вибіг віч-на-віч із голкіпером, та з другої спроби таки переграв Поправку – 2:0.

Другий тайм пройшов здебільшого за переваги «лідерів», які відчайдушно намагалися змінити хід подій на майданчику, але Чижа, який в цей вечір відверто піймав кураж, пробити підопічним Романа Шевчука не вдавалося. Хороші моменти мали Рябоконь, Кучір та Полупан, але кіпер «Кардіффа» відверто продовжував творити у рамці чудеса, інколи просто дивом рятуючи свою команду від вірних голів та зриваючи овації трибун. А коли вже і він був безсилим, на допомогу йому прийшов Пампурак, який в останній момент виніс сферу з лінії порожніх воріт після пострілу активного Кучіра. Аби переламати хід зустрічі, «лідери» перейшли на гру в п’ять польових, але номінальні господарі грамотно перекривали усі вільні зони, не залишаючи вільного простору для маневрів гравцям «Спортлідера-2». А під завісу гри знову нагадав про себе Чиж – Сергій після помилки номінальних гостей при розіграші зайвого точним ударом вразив порожню рамку, встановивши підсумковий рахунок – 3:0 на користь «Кардіффа», який суттєво покращує свої шанси на вихід у чвертьфінал турніру.

«Мустанг-Автолідер» - «Арсенал-МАДОК» - 5:4 (4:2)
Арбітри: Бондар, Божко
Голи: Віт. Сироватко (8, 24), Слободян (10, аг.), Косевич (24, 51) – Шлапак (16, 25), Красножон (38), Слободян (49)
«Мустанг-Автолідер»: Мержук, Голець, Петрук, Третьяков, Легун, В’яч. Сироватко, Віт. Сироватко, Косевич, Будченко, А. Кореганов, І. Кореганов
«Арсенал-МАДОК»: Лозінський, Шлапак, Красножон, Слободян, Подлюк, Розгон, Самсонов, Мадзяновський, Янчук
Попередження: Мержук (22) – Красножон (53)

Завершував програму перших матчів 1/8 фіналу Кубку в дивізіоні 1 матч «Мустангу-Автолідера» та «Арсеналу-МАДОК».
Перший небезпечний момент в грі створили «каноніри». Слободян обікрав Третьякова, і вийшов віч-на-віч із голкіпером, але свій шанс змарнував, пробивши з кількох метрів повз фактично порожню ціль. Відповідь господарів виявилася не менш гострою. Захисники «Арсеналу-МАДОК» залишили без опіки Сироватко, і той прицільним ударом в праву «шістку» відкрив лік забитим м’ячам у зустрічі – 1:0. Не встигли підопічні Ігоря Глушка як слід оговтатися, як вже знову були змушені розпочинати гру з центру майданчика. Голець потужно пробив зі штрафного, і сфера після рикошету від Слободяна затріпотіла у сітці воріт – 2:0. Віддамо належне «канонірам», які не опустили руки, і фактично відразу відквитали один м’яч зусиллями Шлапака, який чудово виконав штрафний – 2:1. Надалі ініціативою заволоділи «мустангівці», які впродовж однієї хвилини двічі розписалися забитими м’ячами у воротах свого суперника. Спочатку відзначився Косевич, який прицільним ударом замкнув простріл Гольця, а далі настала черга Сироватка приймати вітання від партнерів після результативного пострілу з кута воротарського – 4:1. Номінальні гості не знітилися, і під завісу тайму повернув інтригу активний Шлапак, який ефектно вдотик пробив у правий верхній кут після націленої передачі від Янчука – 4:2.

Другий тайм видався не менш напруженим. Забивати міг Розгон, який на силу пробивав у праву «дев’ятку» після скидки Янчука, але за господарів в цьому епізоді зіграла поперечина, яка прийняла на себе вбивчий удар у виконанні Сергія. «Каноніри» продовжували діяти першим номером, і невдовзі змогли втілити свою ігрову перевагу у черговий забитий м’яч. Після флангового прострілу сфера знайшла руку когось з захисників «Мустангу-Автолідера» у карному майданчику господарів, і рефері не вагаючись вказав на «позначку». «Вирок» взявся виконувати Слободян, але Мержуку вдалося вгадати напрямок удару та перевести шкіряний снаряд у поперечину, проте першим на підборі виявився Красножон, який з кількох метрів добив його у сітку – 4:3. Надалі підопічним Євгена Петрука вдалося захопити ініціативу, і небезпечні моменти біля воріт Лозінського стали виникати із завидною регулярністю. Дубль оформлювати міг Косевич, але відверто вибачив суперника, з кількох метрів пробивши вище цілі після розкішної передачі від Третьякова. В наступній атаці близьким до голу був і сам Третьяков, проте не зумів в ближньому бою переграти Лозінського. І саме тоді спрацювало відоме футбольне правило. Шлапак чудовим пасом знайшов на дальній стійці Слободяна, і той зусиль партнера не змарнував, холоднокровно пробивши у шпарину між голкіпером та штангою – 4:4. Здавалося, що все так і завершиться внічию, але зовсім іншої думки на рахунок цього був Косевич, який прицільним ударом в лівий нижній кут після розіграшу ауту схилив шальки терезів на користь своєї команди – 5:4 на користь «Мустангу-Автолідера», який в дещо кращому моральному настрої підходить до матчу-відповіді.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області