Хмельницький: «Конфермат» та «Спортлідер-3» впевнено наближаються до фіналу Кубку

19.01.2015

Стартові матчі 1/2 фіналу розіграшу Кубку в дивізіоні 1 несподіванок не принесли

Паралельно з розіграшем Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, все цікавіше та цікавіше розгортаються події і у Преміум-лізі відкритому Кубку Хмельницького з футзалу, організованому Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, де змагальна боротьба поступово виходить на фінішну пряму. У неділю, 18-ого січня, в дивізіоні 1 були зіграні вже стартові матчі 1/2 фіналу Кубку. І хоч вони особливих несподіванок не принесли, адже фаворити синхронно здобули впевнені перемоги, обидва поєдинки видалися доволі цікавими та сповна потішили багаточисленну глядацьку аудиторію. Про все це далі в нашому огляді.

«Арсенал-МАДОК» - «Конфермат» - 3:9 (1:5)
Арбітри: Подворний, А. Папірович
Голи: Слободян (9), Розгон (33), Грищук (38) – Янчик (5, 27), Самсонюк (11, 42), Козелко (17), Ткачук (23, 54), Безвещук (31), Вербовий (41)
«Арсенал-МАДОК»: Євтушок, Ковальчук, Грищук, Слободян, Розгон, Подлюк, Красножон, Мадзяновський, Самсонов, Янчук, К. Шляховий
«Конфермат»: Стаднік, Лисий, Самсонюк, Олянчук, Безвещук, Янчик, Ткачук, Шум, Козелко, Сергеєв, Вербовий, Слівінський
Попередження: Шум (46), Козелко (52)

Розпочали гру активніше «конферматівці», які і створили перший небезпечний момент у звітному протистоянні. Відкривати рахунок міг Безвещук, який елегантно п’ятою переправляв сферу у кут після прострілу з флангу у виконанні Олянчука, однак Євтушок зіграв надійно. Номінальні гості не зупинялися на досягнутому, і вже дуже швидко змогли втілити свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Янчик відгукнувся на скидку Козелка, і прицільно вдотик пробив впритирку із стійкою – 0:1. Варто віддати належне «канонірам», які не опустили руки, і вже дуже швидко змогли відновити статус-кво. Це Слободян після чудового перехоплення втік віч-на-віч із голкіпером, і невідпорним пострілом в ліву «шістку» не залишив Стадніку жодних шансів – 1:1. Відповідь «Конфермату» не забарилася. Номінальні гості розіграли стрімку багатоходівку, яку влучним ударом завершив Самсонюк – 1:2. Надалі суперники стали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, що неабияк тішило багаточисленних вболівальників на трибунах. Знову робити рахунок у матчі рівним міг Розгон, який на силу пробивав в правий нижній кут після пасу від Подлюка, однак Стадніку ціною надзусиль таки вдалося перевести шкіряний снаряд на кутовий. Гості відповіли небезпечним ударом від Козелка – «канонірів» від неприємностей врятувала стійка. Підопічні Віктора Власова продовжували діяти першим номером, і невдовзі зусиллями того ж таки Козелка втілили свою ігрову перевагу у черговий забитий м’яч – 1:3. До перерви «конферматівці» не зупинялися на досягнутому, ще двічі вразивши ворота свого опонента. Спочатку Ткачук чітким ударом в кут замкнув передачу від Сергеєва, а потім Янчик виявився в потрібний час та в потрібному місці після прострілу Шума – 1:5.

Другий тайм теж видався не менш багатим на цікаві події. Вже в його дебюті закріпив і до того більш ніж вагому перевагу номінальних гостей у рахунку Безвещук, який забивав вже у порожні ворота після позиційної помилки «канонірів» - 1:6. Відповідь «Арсеналу-МАДОК» не змусила на себе довго очікувати. Грищук чудовою передачею вивів на ударну позицію Розгона, який ефектно п’яткою переправив шкіряний снаряд у сітку – 2:6. Забивши, «каноніри» не зупинулися на досягнутому, і невдовзі інтригу відновив активний Грищук, вдало зігравши на добиванні після удару Слободяна – 3:6. Гості відповіли небезпечним ударом від Олянчука, проте підопічних Ігоря Глушка вкотре в цій грі врятував від неприємностей каркас воріт. «Каноніри» теж в обороні не відсижувалися, і через декілька секунд оформлювати дубль міг Слободян, проте не зумів в ближньому бою переграти Стадніка. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Самсонюк чудовим пасом вивів на ударну позицію Вербового, і той зусиль партнера не змарнував – 3:7. Не встигли номінальні господарі як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати гру від центральної лінії. Після розкішної передачі врозріз від Олянчука, Самсонюку залишалося з кількох метрів влучити у порожній кут – 3:8. А масну крапку в грі поставив Ткачук, чітким пострілом в ліву «шістку» замкнувши скидку Козелка – більш ніж впевнена перемога «Конфермату» з рахунком 9:3, який однією ногою вже у фіналі Кубку в дивізіоні 1.

«Спортлідер-3» - «Динамо-УМВС-Дунаївці» - 6:1 (1:0)
Арбітри: А. Папірович, Подворний
Голи: Шляховий (5, 50, 52), Рибчинський (31), Філь (34), Глас (45) – Бондаренко (52)
«Спортлідер-3»: Алексейчук, Трочинський, Глас, Сохорук, Колесников, Шляховий, Роговський, Рибчинський, Малишевський, Філь, Розпаченюк
«Динамо-УМВС-Дунаївці»: Максимчук, Ганін, Калинюк, Когут, Наталюк, Островський, Глуховатий, Валеєв, Бондаренко, Загородній, Стасюк, Лахмай, Бабій
Попередження: Глуховатий (46)

В іншій півфінальній парі силами мірялися «Спортлідер-3» та «Динамо-УМВС-Дунаївці».
Перший небезпечний момент в грі залишився за номінальними гостями. Змінювати нулі на табло міг Калинюк, який потужно пробивав в ліву «шістку» з-за меж воротарського, проте Алексейчуку ціною надзусиль таки вдалося ліквідувати загрозу. Відповідь «лідерів» не змусила на себе довго очікувати. Це Сохорук вивіреним пасом вивів на ударну позицію Шляхового, і той зусиль партнера не змарнував – 1:0. Номінальні господарі відразу ж могли і подвоїти власну перевагу у рахунку, однак чудеса воротарської майстерності продемонстрував в цьому епізоді Максимчука, в неймовірному стрибку парирувавши «мертвий» м’яч після вбивчого пострілу в праву «дев’ятку» у виконанні Малишевського. Відповідь «динамівців» не змусила на себе довго очікувати. Зрівнювати цифри на табло міг Валеєв, але відверто вибачив опонента, не зумівши з кількох метрів замкнути перспективний простріл від Когута. Впродовж кількох наступних хвилин небезпечними ударами обмінялися Калинюк та Глас, проте на висоті були голкіпери обох команд. Завершення тайму дещо краще провели номінальні гості, в складі яких відзначатися могли Когут та Ганін, проте Алексейчук в обох випадках зіграв вище всяких похвал, раз за разом рятуючи свою команду від очевидних голів.

Другий тайм активніше розпочали «лідери», які вже фактично відразу змогли втілити свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Це Рибчинський виявився найспритнішим на дальній стійці після удару/прострілу від Гласа, і з кількох метрів переправив м’яч у незахищений кут – 2:0. Через декілька хвилин активний Глас філігранним пасом вивів на ударну позицію Філя, і той зусиль партнера не змарнував, холоднокровно пробивши з розвороту впритирку із стійкою – 3:0. Гості відповіли моментом Ганіна, однак Алексейчук, грамотно зігравши на виході та скоротивши кут обстрілу, зумів врятувати свою команду. Майже відразу ледве не спрацювало відоме футбольне правило, проте «динамівців» від неприємностей врятувала стійка, яка прийняла на себе удар Гласа. Номінальні господарі продовжували тиснути, і через декілька секунд відзначився забитим м’ячем активний Глас, замкнувши на дальній стійці простріл Філя – 4:0. Калинюк і компанія відповіли потужним ударом з гострого кута у виконанні Глуховатого, проте Алексейчук був напоготові. Колектив із Дунаєвець кинувся відіграватися, змінивши голкіпера на п’ятого польового, але цей тактичний хід спочатку жодних дивідендів номінальним гостям не приніс. Навпаки, Шляховий обігравшись спочатку встіночку із Розпаченюком, а потім прицільно пробивши в ліву «шістку» довів рахунок до непристойного – 5:0. «Динамівці», які і надалі продовжували діяти в чисельній більшості вже дуже швидко один м’яч відквитали зусиллями Бондаренка, проте останнє слово в цій грі все одно виявилося за номінальними господарями – Шляховий після обрізки Калинюка без особливих зусиль з кількох метрів вразив порожню ціль, встановивши підсумковий рахунок в матчі – більш ніж впевнена перемога «Спортлідера-3» із рахунком 6:1, який робить вагому заявку на вихід до фіналу.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області