Хмельницький: «Полонія» та «Арсенал-МАДОК» розіграють чемпіонство у дивізіоні 2

28.08.2014

За підсумками чергових матчів турніру визначилися імена перших півфіналістів змагань у дивізіоні 1, а також стали стали відомими учасники фінальної серії у дивізіоні 2
Входить у вирішальну стадію дебютний розіграш Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду, відбулися чергові матчі стадії плей-офф змагань, за підсумками яких визначилися імена перших півфіналістів турніру у дивізіоні 1, а також стали відомими учасники фінальної серії в дивізіоні 2. Про все це далі в нашому огляді.

«Спортлідер-2» - «Мустанг-Автолідер» - 4:3 (0:1)
Арбітр: Бондар
Голи: Мартинюк (27, 38), Гранатюк (31, 36) – Косевич (9, 43), В’яч. Сироватко (44)
«Спортлідер-2»: Трачук, Опольський, Ситник, Мартинюк, Малишевський, Гранатюк, Іванов, Романюк
«Мустанг-Автолідер»: Петрук, Чекерський, Третьяков, Легун, В’яч. Сироватко, Косевич, Будченко, І. Кореганов
Попередження: Гранатюк (40)

Відкривав програму ігрової суботи поєдинок між «Спортлідером-2» та «Мустангом-Автолідером». Номінальні гості активніше розпочали гру, і вже доволі швидко повели у рахунку. Такий хід подій явно не влаштовував «лідерів», які відчайдушно кинулися відіграватися, але пройти масовану оборону підопічним Романа Шевчука не особливо вдавалося. В дебюті другої половини «лідери» змогли переломити хід зустрічі, і завдяки дублям Мартинюка та Гранатюка заволоділи комфортним гандикапом у три забиті м’ячі. Здавалося, що питання про переможця в цій дуелі фактично вирішене, але «мустангівці» були зовсім іншої думки на рахунок цього, на протязі кількох наступних хвилин скоротивши відставання до мінімуму. Останні хвилини пройшли під знаком атак гостей, які з усіх сил старалися перевести гру в серію післяматчевих пенальті, проте підопічні Романа Шевчука блискуче відпрацьовували у захисті, перекриваючи усі вільні зони, і в підсумку заслужено втримали мінімальну перевагу – 4:3 на користь «Спортлідера-2».

«Хмельницькі делікатеси» - «Воля» - 12:4 (5:1)
Арбітр: Бондар
Голи: Кащук (1, 35, 38), Сиворог (6, 27, 45, 46), Задерейко (10, аг.), Криськов (15), Лисенко (19), Палійчук (31, 42) – Терлецький (9), Задерейко (39), Ахмедов (44), Сворінь (47)
«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Криськов, Атласюк, Палійчук, Лисенко, Дубовий, Ярмаш, Гончарук, Кащук, Сиворог
«Воля»: Русс, Задерейко, Остапишен, Бармак, Сворінь, Леонов, Стець, Гуралечко, Терлецький, Ярош, Ахмедов
Попередження: Ярмаш (16) – Леонов (5)

З перемоги стартували у плей-офф і «Хмельницькі делікатеси», які в першій грі чвертьфінальної серії не залишили жодних шансів «Волі». Підопічні Романа Яковенка блискуче діяли на завершальній стадії атак, дванадцять з них довівши до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. Номінальні гості спромоглися «відповісти» лише чотири рази – розгромна перемога «Хмельницьких делікатесів» з рахунком 12:4. В складі переможців найбільш помітним був Сергій Сиворог, який в підсумку оформив покер.

«Спортлідер-3» - «Фаворит» - 6:6 (4:1) пен. 5:4
Арбітр: Бондар
Голи: Колесников (12, 15), Соколюк (20), Сохорук (21, 29), Глас (40) – Сергеєв (18), Савчук (26, 27, 38, пен.), Альміз (47), Р. Огороднічук (50)
«Спортлідер-3»: Трочинський, Колесников, Соколюк, Рибчинський, Глас, Сохорук
«Фаворит»: Януш, Мевша, Савчук, Д. Огороднічук, Р. Огороднічук, Столярчук, Сергеєв, Альміз
Попередження: Альміз (29)
Вилучення: Сохорук (50, фол останньої надії)

Неймовірно напруженим видався двобій між «Спортлідером-3» та «Фаворитом». Напротязі усієї зустрічі попереду у рахунку були номінальні господарі, але «фаворитівці» навіть і не думали здаватися на милість опоненту, результативно відповідаючи своїми стрімкими контрвипадами. Один з них на останніх секундах гравець «лідерів», Микола Сохорук був повинен зривати лише ціною червоної картки, залишивши свою команду в меншості. Таким «подарунком» Савчук і компанія скористалися вмить, і за 20 (!) секунд до фінального свистка зусиллями Руслана Огороднічука змогли врятуватися від поразки і перевести гру в серію пенальті. Справжнім ж героєм «лотореї» став Олександр Трочинський, який в ефектному стилі парирував два удари з «позначки», і приніс перемогу своїй команді – 5:4 на користь «Спортлідера-3».

«Університет-Heliotherm» - «Бамбук» - 13:5 (6:3)
Арбітр: В. Папірович
Голи: Антонюк (1, 15, 17, 44, 46), М. Федорко (19, 35), Іщук (21, 37, 48), Мороз (24, 38), Сакович (40) – Кульбачний (3, 19, 34), Глаз (6), Антонов (49)
«Університет-Heliotherm»: Сандулов, Сяньков, Глушок, Сакович, Мороз, Овчинніков, Антонюк, М. Федорко, Березовський, Вигоняйло, Іщук
«Бамбук»: Гарбар, Глаз, Кушнірук, Антонов, Кульбачний, Кравецький
Попередження: М. Федорко (48)

Минулорічний переможець турніру, «Університет-Heliotherm», розпочав виступ у плей-офф дивізіону 1 із впевненої перемоги над непоступливим «Бамбуком». Суперники подарували вболівальникам справжню гольову феєрію, забивши на двох відразу вісімнадцять м’ячів. Влучнішими у цій перестрілці виявилися номінальні господарі, які змогли вразити ворота свого візаві на майданчику тринадцять разів – 13:5 на користь «Університету-Heliotherm».

«Полонія» - «Ротор» - 6:1 (1:0)
Арбітр: В. Папірович
Голи: Богун (8, 50), Нємий (35, 46, 48, 49) – Шпаков (42)
«Полонія»: Сікора, Старих, Дияк, Янковий, Нємий, Ільчук, Карван, Чернобай, Білецький, Качур, Богун, Бородій
«Ротор»: Данилюк, Логвіненко, Шпаков, Федоченко, Морозов, Крутяков, Главацький, Гайдашевський
Попередження: Шпаков (23)

Продовжує стрімкою ходою рухатися до омріяного чемпіонства «Полонія», яка в першій грі 1/2 фіналу змагань «поклала на лопатки» зірковий «Ротор». Перша половина зустрічі завершилася за мінімальної переваги номінальних господарів, але в другому таймі сповна проявив себе у всій красі Нємий – кращий бомбардир «полонійців» фактично самотужки вирішив долю протистояння, чотири рази розписавшись у воротах Данилюка. «Роторці» ж спромоглися відповісти лише голом престижу – в підсумку розгромна перемога «Полонії» з рахунком 6:1.

«Арсенал-МАДОК» - «Вентс» - 6:3 (2:1)
Арбітр: В. Папірович
Голи: Самсонов (5), Черкезов (6, 29, 45, 46), Шлапак (50) – Побережник (8), Монастирський (32, 37)
«Арсенал-МАДОК»: Лозінський, Самсонов, Подлюк, Черкезов, Розгон, Красножон, Шлапак, Глушко, Грищук
«Вентс»: Матусов, Ілюшин, Монастирський, Побережник, Святий, Мустафін, Дикий, Жук, Болістовський
Попередження: Шлапак (18) – Дикий (38)

Інший матч півфінальної стадії в дивізіоні 2, в якому зустрічалися «Арсенал-МАДОК» та «Вентс», видався неймовірно напруженим. На початку другої половини гри господарі володіли комфортною перевагою у два забиті м’ячі, але такий хід подій не зламав «вентсівців», які вкотре на турнірі приємно потішили своїми неймовірно моральними-вольовими якостями, і змогли відновити статус-кво, відродивши інтригу в цьому протистоянні. На останніх хвилинах підопічні Юрія Болістовського кинулися виривати перемогу, змінивши голкіпера на п’ятого польового, але ця тактика не принесла «Вентсу» очікуваного результату: «каноніри» дуже щільно діяли на своїй половині поля, а вирішальними стали три помилки гостей при грі в захисті, після яких Красножон і компанія вражали вже порожню «рамку» - 6:3 на користь «Арсеналу-МАДОК», який стає на крок ближчим до фіналу змагань у дивізіоні 2.

«Вентс» - «Арсенал-МАДОК» - 1:2 (0:0)
Арбітр: Мандзій
Голи: Побережник (27) – Подлюк (34), Черкезов (46)
«Вентс»: Матусов, Болістовський, Дикий, Ілюшин, Побережник, Святий, Лапенюк, Жук, Мустафін, Монастирський, Гнідий
«Арсенал-МАДОК»: Лозінський, Розгон, Самсонов, Грищук, Шлапак, Черкезов, Красножон, Глушко, Подлюк
Попередження: Монастирський (24) – Грищук (11)

Першим фіналістом змагань в дивізіоні 2 став «Арсенал-МАДОК», який і в другому матчі півфінальної серії виявився сильнішим за «Вентс». Перший тайм звітного протистояння пройшов у рівній боротьбі, але без забитих м’ячів, що обіцяло цікаве продовження дуелі в другій її половині. Активніше другий ігровий відрізок розпочали «вентсівці», які вже дуже швидко повели у рахунку після влучного удару Побережника. «Каноніри» не опустили рук, і фактично у наступній атаці відновили паритет. Здавалося, що серії післяматчевих пенальті не уникнути, однак зовсім іншої думки на рахунок цього був Черкезов, який на останніх хвилинах блискуче пробив у дев’ятку з гострого кута, і схилив шальки терезів на користь номінальних гостей – мінімальна перемога «Арсеналу-МАДОК» з рахунком 2:1, яка робить Красножона і компанію першим учасником фінальної серії у дивізіоні 2.

«Ротор» - «Полонія» - 2:3 (0:1)
Арбітр: Мандзій
Голи: Морозов (40), Логвіненко (50) – Богун (12, 34), Нємий (36)
«Ротор»: Данилюк, Логвіненко, Шпаков, Федоченко, Морозов, Крутяков, Главацький, Гайдашевський
«Полонія»: Сікора, Старих, Дияк, Янковий, Нємий, Ільчук, Карван, Чернобай, Білецький, Качур, Богун, Бородій
Попередження: Гайдашевський (17)

Іншим фіналістом турніру в дивізіоні 2 стала «Полонія», яка вдруге поспіль здолала зірковий «Ротор». На початку другої половини Нємий і компанія володіли комфортною перевагою у три забиті м’ячі, але «роторці» не здавалися, дуже швидко скоротивши відставання до мінімуму і повернувши інтригу в цьому протистоянні. На останніх хвилинах номінальні господарі відчайдушно намагалися врятуватися від поразки, але підопічні Валерія Карвана блискуче діяли в захисті, перекриваючи усі вільні зони, і в підсумку заслужено втримали свою мінімальну перевагу – 3:2 на користь «Полонії».

«Фаворит» - «Спортлідер-3» - 5:12 (2:7)
Арбітр: Маніло
Голи: Савчук (17, 27, 33, 48), Р. Огороднічук (22) – Шеремета (2, 9, 25), Колесников (4, 6, 14, 17, 29, 32, 39)
«Фаворит»: Януш, Мевша, Савчук, Веселовський, Альміз, Д. Огороднічук, Р. Огороднічук
«Спортлідер-3»: Трочинський, Глас, Філь, Шеремета, Колесников, Цилепа

Першим ж півфіналістом турніру в дивізіоні 1 став «Спортлідер-3», який в другій грі чвертьфінальної серії впевнено переграв міцний «Фаворит». «Лідери» блискуче діяли в завершальній стадії атак, дванадцять з них довівши до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів, сім з яких записав на свій рахунок неперевершений Колесников. Номінальні господарі не опускали руки, але в підсумку спромоглися лише дещо підсолодити гіркоту поразки п’ятьма влучними ударами – більш ніж переконлива перемога «Спортлідера-3» з рахунком 12:5.

«Воля» - «Хмельницькі делікатеси» - 0:4 (0:1)
Арбітр: Маніло
Голи: Криськов (22), Гончарук (32), Ярмаш (41), Сиворог (48)
«Воля»: Русс, Задерейко, Остапишен, Бармак, Сворінь, Леонов, Стець, Гуралечко, Терлецький, Ярош, Ахмедов
«Хмельницькі делікатеси»: Дубовий, Самчук, Криськов, Ярмаш, Сиворог, Гончарук, Палійчук, Атласюк, Лисенко, Кащук
Попередження: Русс (28), Остапишен (40) – Кащук (42)

Також путівку до наступного раунду змагань в дивізіоні 1 здобули і «Хмельницькі делікатеси», які здобули другу вікторію в чвертьфінальній серії проти «Волі». Підопічні Романа Яковенка повністю контролювали хід подій на майданчику, в ефектному стилі довівши справу до розгрому, відвантаживши у ворота Русса чотири м’ячі без відповіді – 4:0 на користь «Хмельницьких делікатесів».

«Мустанг-Автолідер» - «Спортлідер-2» - 1:6 (0:3)
Арбітр: Маніло
Голи: В’яч. Сироватко (48) – Малишевський (10, 18, 26), Ситнік (15), Нік (30), Мартинюк (42)
«Мустанг-Автолідер»: Чекерський, Петрук, Голець, Третьяков, В’яч. Сироватко, Будченко, Легун, Косевич, І. Кореганов, Віт. Сироватко
«Спортлідер-2»: Тимощук, Мартинюк, Малишевський, Ситнік, Опольський, Нік, Гранатюк, Іванов, Жаріков

Також вийшов в півфінал турніру у дивізіоні 1 і «Спортлідер-2», який не мав жодних проблем в другій грі серії 1/4 проти «Мустангу-Автолідера». Підопічні Романа Шевчука весь матч діяли першим номером, відвантаживши у ворота опонентів по три забиті м’ячі в кожному з таймів, що фактично зняло усі питання про переможця цієї дуелі. «Мустангівці» ж спромоглися «відповісти» лише голом престижу під завісу гри – 6:1 на користь «Спортлідера-2», який за вихід до фіналу змагань поміряється силами із «Хмельницькими делікатесами».

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області