Хмельницький: стартували друга та третя ліги

11.12.2013

Перші матчі турніру видалися напрочуд результативними

Паралельно із стартом ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого регіонального чемпіонату Хмельницького розпочався змагальний марафон у другому та третьому міському ешелоні. Минулого вік-енду відбулися матчі першого туру, які ознаменувалися неймовірною напругою на майданчику та великою кількістю забитих м’ячів. Розпочнемо наш огляд з третьої ліги, де цьогоріч у змаганнях приймають участь 30 команд, розділених на першому етапі турніри на чотири підгрупи.

Групу «А» відразу очолив маститий «Штурм», який у напруженому двобої зламав опір «Варти» - 7:4. Цікаве дійство подарували «Евеліна-2» та «Піонер». Команди зробили акцент на атакувальний футзал, забивши на двох 13 (!) голів, що неабияк потішило вболівальників. Влучнішими у гольовій перестрілці виявилися господарі – 7:6. В ще одному матчі групи «Червона Зірка-2» здобула мінімальну перемогу над «Мобі Френдом» - 3:2. Група «В». Тут пальму першості відразу захопив «Ортопед-джаз», який не залишив жодних шансів «Прайму» - 4:1. Лідерські амбіції впевненою перемогою закріпив ФК «Ресо», який виявився сильнішим «Дельти» - 5:3. В напруженому протистоянні «Динамо» та «Тепловика» тріумфували гості – 5:6. Група «С». З розгромної перемоги тут розпочав сезон «Ехо». Ярмолинецькі футзалісти не залишили жодних шансів «Сіону» - 10:5. В ще одному матчі «Дантист» мінімально здолав «ДЮЦ-Іскру» - 3:2. Не менш цікаво було і в групі «D». Лідерство тут захопила досвідчена «Армада», впевнено розгромивши на старті «Каміно» - 11:5. З перемог стартували також «Фортуна» та «Легіон».

У другому дивізіоні стартувало 42 команди, які розділені на шість підгруп на першому етапі змагань. В групі «А» відбувся лише один поєдинок. «Сіріусу» в неймовірно напруженому протистоянні вдалося зламати опір «Бамбука-2» - 5:4. Інші матчі тут відбудуться дещо пізніше. Група «В». У зв’язку з переносами тут також відбулася лише одна гра. «СК-40-Спорттовари.com» сенсаційно здолали «Філтекс» - 4:3. Група «С». Лідерство тут захопив ФК «Лезнєво», декласувавши «Гермес» - 8:1. Перемогу також святкував і ФК «Литвина». Команда із Городка не залишила жодних шансів «ДЮСШ №1-1997» - 6:3. Матч між «Менсом-2» та «Атлетиком» переможця не виявив – 1:1. Група «D». Впевнені вікторії святкували «Ортопед» та «ЕкоАльт», які здолали «Ковчег-2» та «Спорт плюс». Напруженим видався двобій «Белфаст» - «Стоматолог». Долю зустрічі визначив єдиний влучний удар господарів – 1:0. Група «Е». Впевнено тут стартував «Залів», який завдяки розгромній перемозі над «Стандартом» (9:3) відразу комфортно розташувався на верхівці турнірної таблиці. Міні-сенсацію піднесла «ДЮСШ №1-Юніор». Молоді гравці змогли переграти маститі «Родові помістя-Адвокат» - 3:2. В ще одному матчі цієї групи дебютант турніру, «Новатор» здобув мінімальну вікторію у протистоянні із «Ейгон Лайфом» - 3:2. Не менш захоплюючий старт видався і у групі «F». Чемпіонські амбіції тут підвердила «ДЮСШ-Україна», яка в напруженому двобої змогла дотиснути «Газопровід» - 5:4. Видовищним виявився матч «ДБК-2» - «Газовик-2». «Газовикам» лише на останніх секундах вдалося зламати опір непоступливого суперника – 4:5. З перемоги стартувала і «Левша», яка подужала «Альянз-Локомотив» - 2:1.